Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca > Shkenca dhe jeta > Zhvillime, Teknologji tė Reja

Zhvillime, Teknologji tė Reja Diskutime mbi teknologjine e fundit, ndikimi i tyre ne jeten e perditshme

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 09-11-2019, 10:45   #401
Poshnja
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 81
Thanks: 6
Thanked 19 Times in 14 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
Poshnja ėshtė nė rrugė tė mbarė
Re: Xiaomi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Shiko Angel, njė gjė ėshtė pėrshembull 6GB RAM i Xiaomi dhe njė gjė tjetėr ėshtė 6GB RAM i IPhone apo Samsung. Ka shumė gjėra aty.
Me qė ra fjala, sa Mp e kanė aparatin fotografik IPhone dhe Samsung i fundit, ka idenė ndonjėri?
Eshte mese e vertet kjo qe thua, por shume persona nuk e dine dhe nuk duan ta kuptojne. Nejse...
IPhone i fundit ka tre kamera nga 12 MP
Poshnja nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 10:56   #402
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,719
Thanks: 3,749
Thanked 3,016 Times in 2,046 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Re: Xiaomi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Poshnja Shiko postimin
Eshte mese e vertet kjo qe thua, por shume persona nuk e dine dhe nuk duan ta kuptojne. Nejse...
IPhone i fundit ka tre kamera nga 12 MP
E pashė tani, aq ėshtė, 12 Mp. Nuk ka shans qė tė jetė Xiaomi 108 Mp, i bie dhjetėfishi.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur