Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 01-08-2019, 22:46   #21
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,176
Thanks: 785
Thanked 1,196 Times in 901 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: NDIHME PRAPE

Ne te gjitha bibliotekat e ke...gjej ndon je menyre me fine per tiu afruar roberyse se nuk i ha keto teke ajo
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-08-2019, 16:15   #22
Prishtinasi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 1,383
Thanks: 76
Thanked 305 Times in 209 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 52
Prishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėm
Re: NDIHME PRAPE

Qy ne biblioteka thote...bibliotekat nuk shesin libra o ti
Prishtinasi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-08-2019, 17:02   #23
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,491
Thanks: 14,516
Thanked 12,403 Times in 7,758 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: NDIHME PRAPE

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prishtinasi Shiko postimin
Qy ne biblioteka thote...bibliotekat nuk shesin libra o ti
Te biblioteka e shoku_tanku-t shiten libra tek, dopio, triplo e me rradhė.
Ke llojshmėri librash, voluminozė dhe tė lehtė si dhe pėrqindja e shkronjave nė volum libri ndryshon sipas rastit.
Tek shoku_tanku kėrkon dhe gjen, mos humbni kohė.


P.s. Tanku dua pėrqindjen pėr reklamat.
🖤 (1)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-08-2019, 17:12   #24
Prishtinasi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 1,383
Thanks: 76
Thanked 305 Times in 209 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 52
Prishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėm
Re: NDIHME PRAPE

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Te biblioteka e shoku_tanku-t shiten libra tek, dopio, triplo e me rradhė.
Ke llojshmėri librash, voluminozė dhe tė lehtė si dhe pėrqindja e shkronjave nė volum libri ndryshon sipas rastit.
Tek shoku_tanku kėrkon dhe gjen, mos humbni kohė.


P.s. Tanku dua pėrqindjen pėr reklamat.
Akrep, sinqerisht, e kam lyp ne Shqipni ,jo vet,po permes te disave qe i njoh,
pa sukses. As ne Prishtine s`ka shanse.Asht shite.
Ndoshta ribotohet dhe e gjej.
Prishtinasi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-08-2019, 17:22   #25
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,491
Thanks: 14,516
Thanked 12,403 Times in 7,758 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: NDIHME PRAPE

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prishtinasi Shiko postimin
Robbery,
me fale nese ndjen bezdi qe edhe une po kerkoj ndihme ne temen tande.

Ka dy-tri vjet qe po e lypi e s`e gjej librin e Arshi Pipes : "Libri i Burgut",kujtime (proze).

Per ket qellim, para disa muajsh pata provue t`i dergoj mesazh privat nji antareje te forumit,per te cilen besoj qe jeton ne Shqipni, por nuk arrita,ajo e kishte bllokue mundsine e pranimit te mesazheve.

Librin e kam lyp ne Prishtine e Shqipni,por pa sukses.
Ka ndonjani ndonji ide,si mund ta gjej e blej librin ?
Per informata ju falenderoj qe tani.
Nuk di gjė, tė pyes dhe tė them.
🖤 (1)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-08-2019, 18:17   #26
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,854
Thanks: 365
Thanked 1,137 Times in 309 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Re: NDIHME PRAPE

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prishtinasi Shiko postimin
Robbery,
me fale nese ndjen bezdi qe edhe une po kerkoj ndihme ne temen tande.

Ka dy-tri vjet qe po e lypi e s`e gjej librin e Arshi Pipes : "Libri i Burgut",kujtime (proze).

Per ket qellim, para disa muajsh pata provue t`i dergoj mesazh privat nji antareje te forumit,per te cilen besoj qe jeton ne Shqipni, por nuk arrita,ajo e kishte bllokue mundsine e pranimit te mesazheve.

Librin e kam lyp ne Prishtine e Shqipni,por pa sukses.
Ka ndonjani ndonji ide,si mund ta gjej e blej librin ?
Per informata ju falenderoj qe tani.
NUk me bezdis fare. Vetem me gjeni librin.
🖤 (1)
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-08-2019, 21:19   #27
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,281
Thanks: 3,959
Thanked 4,283 Times in 2,887 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: NDIHME PRAPE

hala nuk e gjete a ? o nuk ka qashtu liber qe kerkon ti, pos nese e shkruan shkrimta/rja edhe e fut ne shitje!
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur