Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit > Informatika

Informatika Nėse keni nevojė pėr ndihmė apo keni informacione rreth botės sė larmishme tė informatikės dhe internetit, ju ftojmė t'i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-06-2019, 13:25   #281
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 8,588
Thanks: 23
Thanked 2,515 Times in 1,561 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 179
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kodi

Kush do IPTV me 130 euro ne vit 50000 stacione edhe ato ne Mars edhe ne Jupiter i kap vetem per tv me Sistem operimi Android te lej mp
__________________
“When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies, but the pack survives,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-06-2019, 13:27   #282
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,407
Thanks: 6,804
Thanked 8,025 Times in 5,131 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kodi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Adresa Drago.... sot mė vjen internet i shpejtė...
ka aq shume sa nuk di cfare te marresh.

une paguj 80euro ne vit per 7mij kanale
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-06-2019, 14:06   #283
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 8,588
Thanks: 23
Thanked 2,515 Times in 1,561 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 179
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kodi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
ka aq shume sa nuk di cfare te marresh.

une paguj 80euro ne vit per 7mij kanale
Pse ul pazarin mer plak
__________________
“When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies, but the pack survives,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-06-2019, 14:08   #284
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,407
Thanks: 6,804
Thanked 8,025 Times in 5,131 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kodi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
Pse ul pazarin mer plak
nuk kan garanci kto. shokut tim jan myll tre
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-07-2019, 07:44   #285
3d1
V.I.P
 
Avatari i 3d1
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Vendndodhja: Tirane
Posts: 2,372
Thanks: 162
Thanked 471 Times in 307 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm
Re: Kodi

kush me ndihmon me ndonje link per kanale gjermane ose me KODI ose ndonje app(per android box tv)
Faleminderit
__________________
Sa me shume i njoh njerezit,aq me shume me pelqejne kafshet.
3d1 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-07-2019, 07:50   #286
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,407
Thanks: 6,804
Thanked 8,025 Times in 5,131 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Re: Kodi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga 3d1 Shiko postimin
kush me ndihmon me ndonje link per kanale gjermane ose me KODI ose ndonje app(per android box tv)
Faleminderit
Pa pare nuk ka Ed
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-07-2019, 09:03   #287
3d1
V.I.P
 
Avatari i 3d1
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Vendndodhja: Tirane
Posts: 2,372
Thanks: 162
Thanked 471 Times in 307 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm
Re: Kodi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
Pa pare nuk ka Ed
me para e kam...me duhet pa para per kanale te lira pa pagese
__________________
Sa me shume i njoh njerezit,aq me shume me pelqejne kafshet.
3d1 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-07-2019, 09:54   #288
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,487
Thanks: 2,810
Thanked 2,785 Times in 1,552 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 148
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Re: Kodi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga 3d1 Shiko postimin
me para e kam...me duhet pa para per kanale te lira pa pagese
https://www.google.com/amp/s/www.tva...view-kodi/amp/
Provoje kete iher.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2019, 09:39   #289
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,422
Thanks: 15,056
Thanked 8,899 Times in 6,002 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Question Re: Kodi

Mjesi iher.

Kom ner men me ble Amazon Fire TV Stick 4K mit Alexa-Sprachfernbedienung, Streaming Stick.Kodi eshte i instaluar(qeka grek shitesi....hmmmmmm).

A ja vlen??????????????????
Danke im voraus.

PS: tek Beni falas nuk ka,qe kuptohet....per ndihmen do shperbleheni dhe jo me llape KJO.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 348484055.jpg (16.0 KiloByte, 20 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2019, 10:25   #290
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,407
Thanks: 6,804
Thanked 8,025 Times in 5,131 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Re: Kodi

do te keshilloja me mire nje boxblen nje link ne internet 80- 90 euro ne vit dhe shef mbi 5000 kanale.

nuk ke nevoj per kodin
🖤 (2)
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2019, 10:33   #291
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,422
Thanks: 15,056
Thanked 8,899 Times in 6,002 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Re: Kodi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
do te keshilloja me mire nje boxblen nje link ne internet 80- 90 euro ne vit dhe shef mbi 5000 kanale.

nuk ke nevoj per kodin
Daku...DANKE.

Me sqaro ne privat.

PS....masanej ...e VREJME
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2019, 11:21   #292
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,487
Thanks: 2,810
Thanked 2,785 Times in 1,552 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 148
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Re: Kodi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Daku...DANKE.Me sqaro ne privat.PS....masanej ...e VREJME
Bli nje android box sic thote Ledio.Kam 4 vjet qe perdor nje te tille dhe jane shume ok.
Nese blen edhe nje linje me pagese je ok.
Android Boxin nuk e perdor vetem per IPTV.
Mund te shohesh youtube nga Tv prej aty, mund te futesh ke keto faqet me filma e te shohesh filma gjithashtu. Praktikisht eshte si nje telefon android i lidhur me tv.
🖤 (2)
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2019, 11:28   #293
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,422
Thanks: 15,056
Thanked 8,899 Times in 6,002 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Re: Kodi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Bli nje android box sic thote Ledio.Kam 4 vjet qe perdor nje te tille dhe jane shume ok.
Nese blen edhe nje linje me pagese je ok.
Android Boxin nuk e perdor vetem per IPTV.
Mund te shohesh youtube nga Tv prej aty, mund te futesh ke keto faqet me filma e te shohesh filma gjithashtu. Praktikisht eshte si nje telefon android i lidhur me tv.

Faleminderit.
🖤 (1)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2019, 13:39   #294
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,949
Thanks: 788
Thanked 3,039 Times in 1,687 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 329
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Re: Kodi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Faleminderit.
Bobi, une paguj 60 euro ne vit IP Tv me mbi 3000 programe.
🖤 (1)
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur