Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca > Shkenca dhe jeta

Shkenca dhe jeta Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė
i vjetėr 04-07-2019, 13:00   #101
Marya
V.I.P

Data e antarėsimit: Mar 2011
Shuma e pikėve qė jep: 119
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Deti na bėn mirė..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
C’zhgenjim Marya. Une gjithmone i bej nepermjet Expedia. Asnjehere sme ka zhgenyer. Por ama, duhen lexuar reviews. Pak a shume krijon nje ide. Gjithmone i lexoj dhe per restaurants . Zhgenjimin mezi e toleroj. Lol
me bere kurioze me Expedian
tani e bera nje simulacion me destinacionin qe kam rezervuar dhe Expedia ma nxjerr 1000 euro me shtrenjte se axhensia
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-07-2019, 13:02   #102
Si Bora
V.I.P

Data e antarėsimit: Sep 2014
Shuma e pikėve qė jep: 313
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm

jooo me expedia Maryaaa.. eshte shume e shtrenjte..
i vjetėr 04-07-2019, 13:05   #103
Marya
V.I.P

Data e antarėsimit: Mar 2011
Shuma e pikėve qė jep: 119
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
jooo me expedia Maryaaa.. eshte shume e shtrenjte..
jo mi jo
se nje simulacion ishte , se i kemi nderkoh biletat
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-07-2019, 13:07   #104
Bad_Teacher
*Eat Me*

Data e antarėsimit: Dec 2012
Shuma e pikėve qė jep: 303
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
me bere kurioze me Expedian
tani e bera nje simulacion me destinacionin qe kam rezervuar dhe Expedia ma nxjerr 1000 euro me shtrenjte se axhensia
Nuk I kam provu agjensite me thene te drejten. Ndoshta kane ndonje promotion. Ose ndoshta ne Europe ka other fees. Po une kur i bej rexervimin i bej bundle/ dmth package. Te gjitha te inkludura. Avion -hotel- transportation. Biles dhe per renting cars ate kam perdor. E kam provu te bej rezervim me hotelin direkt, aty aty dalin. Si rezervim proces eshte stress free. Per 5 min mbledh mendjen me te gjitha.

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim