Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 29-04-2019, 20:37   #421
lonely_lion
.
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 4,590
Thanks: 0
Thanked 1,561 Times in 1,213 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Sami uaa sa kam qesh lol

Pse mo per ty e paska pat ky??

Lol me lot .
Pse mi nuk lejohet ? Eshte dhe ne mode thone . Si thua ti, te ngelemi pas Europes ne ? @Sami, kur martohen dy burra a behen letrat e nuses(dmth burrit) qe do marresh ? Se me shkoi jeta neper bote. Aman.
Vetem shpresen mo m'a vra
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
🖤 (1)
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-04-2019, 21:08   #422
Samiu
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 6,352
Thanks: 4,989
Thanked 3,166 Times in 1,572 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 150
Samiu ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Sami uaa sa kam qesh lol

Pse mo per ty e paska pat ky??

Lol me lot .
Meqe tema eshte per humor e gallate pse t`mos bojme dhe ne?...
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-08-2019, 09:50   #423
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 25,624
Thanks: 11,360
Thanked 9,394 Times in 6,011 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 486
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

do ta kuptosh nje dite dhe ......do vazhdosh te kerkosh njeriun qe vlereson dashurine tende.....eshte vlere kur nje pesim te behet mesim.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-08-2019, 11:22   #424
Elushe
~*~loved~*~
 
Avatari i Elushe
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 4,049
Thanks: 1,676
Thanked 1,838 Times in 791 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 155
Elushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Erdhi Dimri Shiko postimin
Ne rastin tim kuptova se humba nja kater a pese vjet nga jeta normale. Ka shume rendesi te mos biesh ne dashuri me njerezit e gabuar, sepse edhe nese robi merr mesime nga te gabuarit, vitet ikin sa hap e mbyll syte dhe cdo plan per familje, fejese, martese, etj, rrezikohet me shume. Gjeja me e keqe eshte kur bie ne dashuri me njerez te ligj, njerez te ftohte, apo me njerez me probleme psikologjike. Faktikisht, universi shpeshehere tallet me ne dhe budallain apo budallaqen na e ben te na duket mrekulli, per shkak se ne dashuri shpalosen nevojat tona fizike qe tekefundit na qorrojne, mendjen na e bejne pershesh. Sa me shume qe nevojat fizike na dobesohen atehere nisim dhe e shikojme me qarte tjetrin, reflektojme per kohen dhe shanset e humbura.

Ju uroj te gjitheve qe te mos dashuroni kurre njeriun e gabuar!
Nuk duhet ta quash kohe te humbur o Dimer. Mendoj se duke e quajtur te tille ndeshkon veten. Edhe ne keto raste nuk duhet te ndeshkosh veten por te gjesh forcen te mbyllesh ate kapitull edhe te mos e lejosh te kete nje efekt te madh ne “kerkimin per partnerin e jetes”.
__________________
Ndrysho por beje ngadale, drejtimi eshte me i rendesishem se shpejtesia!
Elushe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur