Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė
i vjetėr 31-07-2019, 23:34   #61
Zana
e....Thjeshte

Data e antarėsimit: Oct 2013
Shuma e pikėve qė jep: 267
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Yeah there is and it’s a choice . Loool

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2019, 23:51   #62
Mano
V.I.P

Data e antarėsimit: Aug 2011
Shuma e pikėve qė jep: 147
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Lol mano ka zoom in camera. E kam bere dhe une njehere kur isha ne plazh. Pertova te cohem e nuk e dalloja qarte emrin e nje hoteli. Kapa cellin. Hapa kameran , zoom in there u go, got the name. LOL
Shikon ti qe kam te drejte une. Te ishte cuar e te kishe ecur do kishe harxhuar ca calories
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-08-2019, 00:12   #63
Bad_Teacher
*Eat Me*

Data e antarėsimit: Dec 2012
Shuma e pikėve qė jep: 303
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm

Po nuk urrehet femra cfaredo qofte evil te jete ajo, dhe kur ste ecen me ato. Keep looking, never give up. No one should die virgin,don’t give up Kaci.Lol
i vjetėr 01-08-2019, 00:28   #64
Gi de Masha
V.I.P

Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Shuma e pikėve qė jep: 186
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Onyx Shiko postimin

Publikimi i ēdo gjėje qė ndodh ēdo ditė nė rrjetet sociale ėshtė bėrė zakon i zakonshėm dhe pėr shumė njerėz, ėshtė pothuajse thelbėsore. Megjithatė, pas ekzibicionizmit, kėrkimi i dėshpėruar pėr “vėmendje” mund tė fshehė njė ndjenjė tė thellė pasigurie dhe pakėnaqėsie.
Po i pėrgjigjem titullit, se tema paska shumė tekst dhe po pėrtoj ta lexoj.

Tė gjithė njerėzit qė hyjnė nė forum, duke pėrfshirė edhe veten, kanė njė "boshllėk" dicka nė shpirtin e tyre qė nė jetėn private s'e thonė dot as me miqtė intimė; ndaj janė njė cikė agresivė, s'e durojnė tjetrin ...

Unė ta zėmė, tani prej qė kam ndėrruar banesė dhe qytet e shoh se mė paska pas munduar sė tepėrmi vetmia. Nė qytetin ku kam jetuar as edhe njė shqiptar nuk e kam pasur afėr. Mė tė afėrmin e kam pasur 24 km. Boshėllėkun jam munduar ta largoj duke u futur nė forum, nė biseda me miqtė. Shpeshherė nuk ka funksionuar si duhet, sepse edhe ai tjetri ka pasur njė hall, kėshtu pa pikė arsyeje jemi kacafytyr dhe e kemi fyer njėri - tjetrin. Mbase edhe unė e kam fyer dikė ( sado qė jam mundur dhe mundohem tė jem i durueshėm ).

Tė gjithė njerėzve, pa pėrjashtim, gjatė asaj kohe qė u kam rėnė nė qafė pa hak, sot u kėrkoj tė falur!

Ju nėse mė falni, do t'u jem mirėnjohės; nėse nuk mė falni - ndėrroni vendbanim sikur unė!

Demka

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Gi de Masha : 01-08-2019 nė 01:19
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-08-2019, 00:33   #65
Bad_Teacher
*Eat Me*

Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm

Sot ne radio diskutonin njerezit differencen ne moshe ne nje relationship, e te kesh qef me degju njerezit Ketej. Njerez pa komplekse, te edukuar, me manners. Domosdo ne 2019 njeriu duhet te jete tolerant, open minded. Eshte turp te diskutohet si Kaci I virgjer. Po si thote si thote - neser e kam me 2 mendje me ate francezen. Po i mbush mendjen vetes. Lol
i vjetėr 01-08-2019, 01:03   #66
Kurt
V.I.P

Data e antarėsimit: Aug 2014
Shuma e pikėve qė jep: 104
Kurt ka mbyllur reputacionin

Vetem beqart bejn sex te mire, nuk ka cifte ne bote qe kane nje jete te persosur sexuale, eshte e pamundur. Noshta per 6 muaj nje vit max por pastaj edhe ajo qe duket sex i mire paguan me emocione dhe ndjenja cmim kolosal.
Nuk martohet njeri ne bote per sex, martesa eshte per te krijuar familje dhe mos te rrish vetem.
Kush martohet per sex eshte individ pervers.
🖤 (1)
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-08-2019, 01:13   #67
magnus
larguar

Data e antarėsimit: Jan 2011
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Vetem beqart bejn sex te mire, nuk ka cifte ne bote qe kane nje jete te persosur sexuale, eshte e pamundur. Noshta per 6 muaj nje vit max por pastaj edhe ajo qe duket sex i mire paguan me emocione dhe ndjenja cmim kolosal.
Nuk martohet njeri ne bote per sex, martesa eshte per te krijuar familje dhe mos te rrish vetem.
Wrong........
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-08-2019, 14:01   #68
Mano
V.I.P

Data e antarėsimit: Aug 2011
Shuma e pikėve qė jep: 147
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm

Citim:
hahahahaha o Kurt...ti je ekspert i opinioneve
🖤 (1)
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-08-2019, 18:36   #69
AAO
Against All Odds

Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Shuma e pikėve qė jep: 161
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Sot ne radio diskutonin njerezit differencen ne moshe ne nje relationship, e te kesh qef me degju njerezit Ketej. Njerez pa komplekse, te edukuar, me manners. Domosdo ne 2019 njeriu duhet te jete tolerant, open minded. Eshte turp te diskutohet si Kaci I virgjer. Po si thote si thote - neser e kam me 2 mendje me ate francezen. Po i mbush mendjen vetes. Lol
Sna e the sa e donin diferencen kto njerzit e edukuar pa komplekse ?
i vjetėr 01-08-2019, 19:12   #70
Bad_Teacher
*Eat Me*

Sa kurioz je dhe ti, ja sa te mbaroj se shpelari pjatat e do te te tregoj
i vjetėr 01-08-2019, 22:13   #71
Prudence
V.I.P

Data e antarėsimit: Jul 2012
Shuma e pikėve qė jep: 126
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm

Citim:
Drejt e ke. Pse ka tradhetar dhe tradhetare?!
Cme kane degjuar veshet keto dite. Ja ketu ne Tr tone, vlojne gjerat.

Mu duk vetja, vetem une kam ngel axhami.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim