Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-08-2019, 09:03   #41
Socio
Vetevendosje
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 8,831
Thanks: 7,698
Thanked 6,474 Times in 2,725 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Re: Kjo ėshtė arsyeja pse ju jeni akoma beqarė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga e panjohura Shiko postimin
Arsyeja eshte qe ende nuk me ka ikur truri....
Mazallah ... me t'ik truni s'tvyn jeta
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-08-2019, 09:07   #42
Socio
Vetevendosje
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 8,831
Thanks: 7,698
Thanked 6,474 Times in 2,725 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Re: Kjo ėshtė arsyeja pse ju jeni akoma beqarė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Khaleesi Shiko postimin
Dhe pa u martuar mund te gjesh nje sherbetore dhe nje femer qe mund te pjelli.

Edhe kjo eshte nje arsye me teper pra. Frika nga te "behurit sherbetore" apo te lindurit te femijeve !
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-08-2019, 09:57   #43
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,621
Thanks: 2,195
Thanked 1,221 Times in 817 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Re: Kjo ėshtė arsyeja pse ju jeni akoma beqarė

« Nuk gjindet rob »
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-08-2019, 09:59   #44
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 4,915
Thanks: 1,980
Thanked 2,812 Times in 1,561 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 103
par ka mbyllur reputacionin
Re: Kjo ėshtė arsyeja pse ju jeni akoma beqarė

Tė qenurit NĖNĖ dhe BABĖ / prind ėshtė fat dhe detyrė e vėshtirė nė jetė, por kėnaqėsi gjithashtu.
Tė rrisėsh pasardhės me dashuri prindėrore dhe respekt tė ndėrsjellėt ėshtė detyrė e cdonjėrit.
__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga par : 07-08-2019 nė 10:02
🖤 (3)
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-08-2019, 13:11   #45
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,893
Thanks: 6,720
Thanked 1,912 Times in 1,088 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Kurt ka mbyllur reputacionin
Re: Kjo ėshtė arsyeja pse ju jeni akoma beqarė

Eh, kto temat me duken boring per shijen time.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Kurt : 07-08-2019 nė 13:19
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-08-2019, 13:25   #46
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,667
Thanks: 2,762
Thanked 2,575 Times in 1,621 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Re: Kjo ėshtė arsyeja pse ju jeni akoma beqarė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
Edhe kjo eshte nje arsye me teper pra. Frika nga te "behurit sherbetore" apo te lindurit te femijeve !
Ka plot qe martohen dhe zgjedhin mos te bejn pune shpie as femi.

Arsya qe njerezit jan beqar zakonisht eshte se kan probleme personaliteti. Mendimi im ky. Ka plot femra shume te bukura qe nuk durrohen ose dhe kur e kan te mire personalitetin u pelqen aq shume vetja sa as nje mashkull nuk eshte good enough per to. Ven nga njeri tek tjeri deri sa plaken dhe nuk u jep me njeri rendesi.Meshkuj gjithashtu te till ka plot. Lur vken puna qe jan lonely perfundojn me dike qe nuk do kthenin koken 2 here per ra par ne rini.
🖤 (2)
Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-09-2019, 08:15   #47
Jetmira
Jetmira
 
Avatari i Jetmira
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 2,545
Thanks: 1,269
Thanked 1,093 Times in 438 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 29
Jetmira ka mbyllur reputacionin
Re: Kjo ėshtė arsyeja pse ju jeni akoma beqarė

Arsyeja eshte qe me pelqen vetmia,dhe nuk u besoj meshkujve.
Meqe studiuesit nuk e kane shkruar kte pike.
Jetmira nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur