Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Analiza / Shkrime / Opinione

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 26-05-2019, 12:33   #1
Kastrioti1443
V.I.P
 
Avatari i Kastrioti1443
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 2,390
Thanks: 260
Thanked 428 Times in 329 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
Kastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Shkaterrimi qe na vjen nga Perendimi : Femrat pa familje jane me te lumtura.

https://www.gazetatema.net/2019/05/2...dhe-pa-femije/


Perendimi ka dekada qe ka shku ne kete derexhe prandaj per shembull Gjermanet do jene minoritet e vendin e tyre ne 2050, por ceshtja qendron se ku po shkojme ne.

30 vite qorrsokak pa krye dhe nuk krijohet asnje alternative tjeter e forte qe te siguroje ekzistencen e shqiptareve ne shekullin qe do vije.
Kastrioti1443 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-05-2019, 19:46   #2
Kastrioti1443
V.I.P
 
Avatari i Kastrioti1443
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 2,390
Thanks: 260
Thanked 428 Times in 329 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
Kastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Shkaterrimi qe na vjen nga Perendimi : Femrat pa familje jane me te lumtura.

Kjo quhet marksizem kulturor
Kastrioti1443 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-05-2019, 19:53   #3
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,759
Thanks: 5,903
Thanked 6,285 Times in 3,127 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 273
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shkaterrimi qe na vjen nga Perendimi : Femrat pa familje jane me te lumt

C’lidhje ke ti andej me perendimin ?! Andej jua kane dhene klasifikimin shoqeria k’tij Grupi , te mjera, te pa fata , Nuk I merr kush , krva ..etj etj ...kshuqe rri i qete ti, mos u merakos per perendimin.
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-05-2019, 19:56   #4
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 12,363
Thanks: 2,585
Thanked 4,668 Times in 2,982 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 168
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shkaterrimi qe na vjen nga Perendimi : Femrat pa familje jane me te lumt

Po ti Kastriot ku jeton?
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-08-2019, 13:45   #5
Darli
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 37
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Darli ėshtė nė rrugė tė mbarė
Re: Shkaterrimi qe na vjen nga Perendimi : Femrat pa familje jane me te lumtura.

Thenja se femra eshte zoti i botes mbeti nje etalon hipokritesh frikacake kurse ajo mbeti skllave e mashkullit qe ishte ca bud alla.
Darli nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur