Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Analiza / Shkrime / Opinione

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 09-09-2019, 22:18   #41
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,807
Thanks: 1,314
Thanked 2,191 Times in 1,223 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Re: Braēe kundėr Veliajt e thotė hapur se ēfarė tė zezash po heqin shqiptarėt nė Tira

Pėr tiransit.... pse nuk hapet dheri...
S'ngeli mė sarandiot skrapalli e tropojan... pa bėrė cubin...

Apo.... tė rrojė partia?
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-09-2019, 22:21   #42
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 971
Thanks: 0
Thanked 212 Times in 179 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
doganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentė
Re: Braēe kundėr Veliajt e thotė hapur se ēfarė tė zezash po heqin shqiptarėt nė Tira

Ku ka me tironca,

I ka marr dragutini me vete ne xhermani bashke me Benin.

Ka vetem tropojaner, tropolenas, skapalesher, pukjane prej lezhe dhe mirditore per kuksi.

Dhe te ures vajgurore.
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-09-2019, 17:19   #43
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 4,934
Thanks: 1,992
Thanked 2,835 Times in 1,576 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 103
par ka mbyllur reputacionin
Re: Braēe kundėr Veliajt e thotė hapur se ēfarė tė zezash po heqin shqiptarėt nė Tira

__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-09-2019, 15:46   #44
IronMan
Kindda Hero
 
Avatari i IronMan
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: Marvel Universe
Posts: 1,249
Thanks: 126
Thanked 252 Times in 132 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
IronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėm
Re: Braēe kundėr Veliajt e thotė hapur se ēfarė tė zezash po heqin shqiptarėt nė Tira

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga par Shiko postimin
Lene pastaj ta shoqerosh edhe me vaj palme me shumice...
__________________
I'm IronMan!
IronMan nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-09-2019, 21:36   #45
Pjer Thomas
V.I.P
 
Avatari i Pjer Thomas
 
Data e antarėsimit: Dec 2014
Posts: 1,387
Thanks: 17
Thanked 176 Times in 147 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
Pjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėm
Re: Braēe kundėr Veliajt e thotė hapur se ēfarė tė zezash po heqin shqiptarėt nė Tira

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
Ne cfare kinemaje luhet ky filmi?
shpia ime, ne kat te 5, ne allias, iu vjen ujti 3 here ne dite, pa pompe.
Pjer Thomas nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-09-2019, 21:39   #46
Pjer Thomas
V.I.P
 
Avatari i Pjer Thomas
 
Data e antarėsimit: Dec 2014
Posts: 1,387
Thanks: 17
Thanked 176 Times in 147 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
Pjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėm
Re: Braēe kundėr Veliajt e thotė hapur se ēfarė tė zezash po heqin shqiptarėt nė Tira

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doganieri Shiko postimin
Ku e pe kete tre here nga tre ore ti? Ne xhum?

Apo ke lexu ate artikullin e Ny times?

Hajde jeto njihere vetem nja 2 muaj, ne kete pluhur qe ka kudo ne tirane, nga ndertimet ne cdo cep te Tiranes, nga rruget qe hapen dhe mbyllen, per te kriju idene qe po punohet.
une shkoj tre here ne vit ne tirane dhe ve re qe tek shpia ime ne kat te 5, vjen ujti 3 here ne dite,
Pjer Thomas nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-09-2019, 22:11   #47
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 11,717
Thanks: 170
Thanked 1,306 Times in 975 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 129
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Re: Braēe kundėr Veliajt e thotė hapur se ēfarė tė zezash po heqin shqiptarėt nė Tira

Bracja ka ndermend te kandidoje per kryetar bashkie me duket.
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur