Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Sporti shqiptar

Sporti shqiptar Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-09-2019, 11:42   #501
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,536
Thanks: 3,643
Thanked 4,192 Times in 2,352 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 431
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė Futboll

Mos te harrojme qe kjo eshte vetem njera rruge qe e dergon Kosoven ne europian.

Mundesia tjeter e arte eshte permes liges se kombeve. Atje si lider te grupit e kemi siguru play off ku do te perballemi me Maqedonine. Nese kalohet Maqedonia takohemi me fituesin e duelit Gjeorgji - Bellorusi. Nese kalohen edhe keta Kosova shkon ne europian.

Nqs vazhdohet me kete forme te lojtareve gjasat jane te medha qe ta shofim Kosoven ne europian.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 12:26   #502
Semiku
Style & Substance
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,413
Thanks: 20
Thanked 750 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Semiku ka mbyllur reputacionin
Re: Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė Futboll

E dime edhe per Ligen e Kombeve,Kosova eshte ne gjysemfinale...
Por keto perballje me vetem nje ndeshje jane teper te rrezikshme,munde te ndodh gjithcka.
Kosova eshte me e mire se Maqedonija,Bjellorusia dhe Gruzija por do te jete teper,teper e veshtire per ti kaluar.
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 12:29   #503
Semiku
Style & Substance
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,413
Thanks: 20
Thanked 750 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Semiku ka mbyllur reputacionin
Re: Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė Futboll

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Kush vlen, golaverazhi apo perballja direkte?
Perballja direkte.

mandej vie:
Golaverazhi
Kush ka shenuar gola me shume
Kush ka kartona me pak (fair play)
shorti
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 13:15   #504
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,017
Thanks: 3,488
Thanked 2,806 Times in 1,894 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė Futboll

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Semiku Shiko postimin
Perballja direkte.

mandej vie:
Golaverazhi
Kush ka shenuar gola me shume
Kush ka kartona me pak (fair play)
shorti
Kur luhen Ēeki-Angli, Ēeki-Kosovė dhe Kosovė-Angli?
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga King Bardhyl : 11-09-2019 nė 13:30
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 13:35   #505
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,220
Thanks: 1,509
Thanked 2,107 Times in 1,105 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė FutbollJam i mendimit qe kur Anglia te vi ne Kosove te duartrokitet hymni.

Si thoni ju?
🖤 (2)
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 13:36   #506
Socio
Vetevendosje
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 8,831
Thanks: 7,698
Thanked 6,474 Times in 2,725 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė Futboll

Pajtohem Mano

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Kur luhen Ēeki-Angli, Ēeki-Kosovė dhe Kosovė-Angli?
https://www.forum-al.com/showpost.ph...&postcount=494
__________________
Albini perpara, na prift e mbara.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Socio : 11-09-2019 nė 13:38
🖤 (1)
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 13:43   #507
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,017
Thanks: 3,488
Thanked 2,806 Times in 1,894 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė Futboll

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
I gjeta si ndeshje. Kalendari favorizon Kosovėn. Luhen njėkohėsisht Kosovė-Mali i Zi, ndeshje qė mendohet se do fitohet nga Kosova dhe Ēeki-Angli. Kėshtu qė ndeshjes tjetėr, Ēeki-Kosovė, Kosova e ka tė qartė se pėr ēfarė rezultati duhet tė luaj. Nėse Anglia fiton me Ēekinė, atėherė Kosovės i mjafton barazimi nė Ēeki. Nėse Anglia del barazim atėherė Kosova duhet tė provojė tė fitojė nė Ēeki dhe tė marrė njė barazim brenda me Anglinė. Ndeshja Ēeki-Angli sqaron pozicionin dhe objektivat e Kosovės.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 13:46   #508
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,017
Thanks: 3,488
Thanked 2,806 Times in 1,894 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė Futboll

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mano Shiko postimin


Jam i mendimit qe kur Anglia te vi ne Kosove te duartrokitet hymni.

Si thoni ju?
Edhe kaq me servilizėm nuk duhet sjellė o Mano. Anglia ishte njė nga Fuqitė e Mėdha qė ka pasur rol kryesor nė copėtimin e trojeve shqiptare, mos e harroni kėtė.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 13:47   #509
Semiku
Style & Substance
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,413
Thanks: 20
Thanked 750 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Semiku ka mbyllur reputacionin
Re: Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė Futboll

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Kur luhen Ēeki-Angli, Ēeki-Kosovė dhe Kosovė-Angli?
Ceki - Angli 11.Tetor 2019

Kosove - Mali Zi 14.Tetor
Ceki - Kosove 14.Nentor
Kosove - Angli 17.Nentor
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 14:05   #510
Xzot
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Sep 2019
Posts: 7
Thanks: 2
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Xzot ėshtė nė rrugė tė mbarė
Re: Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė Futboll

E 5 gol e Anglis ka qene 100% offside pra 4-3 osht ne realitet

Xzot nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 14:07   #511
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,585
Thanks: 2,875
Thanked 2,867 Times in 1,596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė Futboll

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xzot Shiko postimin
E 5 gol e Anglis ka qene 100% offside pra 4-3 osht ne realitethttps://www.youtube.com/watch?v=hhnRwGJEa3Q
2-0 per Kosoven pjesa e dyte, ajo quhet lol.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 14:10   #512
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,999
Thanks: 1,840
Thanked 2,018 Times in 1,522 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 155
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė Futboll

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xzot Shiko postimin
E 5 gol e Anglis ka qene 100% offside pra 4-3 osht ne realitet

https://www.youtube.com/watch?v=hhnRwGJEa3Q
4 - 3 per kosoven


Autogoli ishte goli kosoves
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
🖤 (2)
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 14:11   #513
Xzot
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Sep 2019
Posts: 7
Thanks: 2
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Xzot ėshtė nė rrugė tė mbarė
Re: Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė Futboll

Refer shume i dobet qe nuk e ka pa qe osht offside ....... I am pissed off.....
Xzot nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 14:12   #514
Socio
Vetevendosje
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 8,831
Thanks: 7,698
Thanked 6,474 Times in 2,725 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė Futboll

Une them, pasi tere gjysemndeshjen e dyte i mbajtem mire pa na dhane asnje gol, ndersa ne u dhame dy gola, te kompletuar si ekip e me pak fat, do t'i mundim ne Prishtine
__________________
Albini perpara, na prift e mbara.
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 14:15   #515
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,017
Thanks: 3,488
Thanked 2,806 Times in 1,894 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė Futboll

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xzot Shiko postimin
Refer shume i dobet qe nuk e ka pa qe osht offside ....... I am pissed off.....
Nga e di ti qė ėshtė offside? Ēfarė thotė rregullorja pėr atė rast?
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 14:16   #516
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,220
Thanks: 1,509
Thanked 2,107 Times in 1,105 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė Futboll

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Edhe kaq me servilizėm nuk duhet sjellė o Mano. Anglia ishte njė nga Fuqitė e Mėdha qė ka pasur rol kryesor nė copėtimin e trojeve shqiptare, mos e harroni kėtė.
Rast tipik ky kur mirenjohja merret si servilizem. Mos i ngaterro gjerat.

Ne kete rast do te vi nga njerezit e thjeshte populli jo nga politikanet e shitur. Do te kishte domethenie te bukur nje xhest i till. Nuk eshte servilizem aspak.

Ato qe kan ndodhur 100 vjet me pare i perkasin asaj epoke. E till eshte politika.

E kemi nje thenie ne ne Shqiperi. 'me mir m... se i vogel'!
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 14:17   #517
Socio
Vetevendosje
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 8,831
Thanks: 7,698
Thanked 6,474 Times in 2,725 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė Futboll

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xzot Shiko postimin
Refer shume i dobet qe nuk e ka pa qe osht offside ....... I am pissed off.....
Une pyeta edhe me heret qe referi i mbante anen Anglise. Na dogji edhe me kartona te verdhe!
__________________
Albini perpara, na prift e mbara.
🖤 (1)
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 14:19   #518
Xzot
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Sep 2019
Posts: 7
Thanks: 2
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Xzot ėshtė nė rrugė tė mbarė
Re: Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė Futboll

E di sepse kom lujt futbol shume ma heret por e kom pas lan. Edhe ato komente mir e kane qe osht offside.

https://en.wikipedia.org/wiki/Offsid...ation_football)

Citim:
A player is in an 'offside position' if s/he is in the opposing team's half of the field and also "nearer to the opponents' goal line than both the ball and the second-last opponent."
Ai lojtari Anglez osht krejt vet aty me portier edhe para qe i erdh topi edhe kur i erdh topi pra osht offside

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Xzot : 11-09-2019 nė 14:23
Xzot nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 14:20   #519
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 25,569
Thanks: 11,345
Thanked 9,383 Times in 6,002 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 483
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė Futboll

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mano Shiko postimin
Rast tipik ky kur mirenjohja merret si servilizem. Mos i ngaterro gjerat.

Ne kete rast do te vi nga njerezit e thjeshte populli jo nga politikanet e shitur. Do te kishte domethenie te bukur nje xhest i till. Nuk eshte servilizem aspak.

Ato qe kan ndodhur 100 vjet me pare i perkasin asaj epoke. E till eshte politika.

E kemi nje thenie ne ne Shqiperi. 'me mir m... se i vogel'!
Mendoj qe respekti ndaj himnit te nje kombi eshte tregues civilizimi dhe qytetarie....duartrokitja medoj qe eshte tepri....

Po filluam nga duartrokitjet e perqafimet, puthjet e ovacionet tipike tonat i bie qe ajo shprehja qe ke parashkruar te marre nje kadence perkuljeje.

Mendoj qe djemt e skuadres Dardane (e urrej emrin kosovo) jane shum te talentuar dhe besoj se jane ne gjendje te bejne me te miren e mundshme duke shkuar sa me lart.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga cool_shqype : 11-09-2019 nė 14:22
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 14:30   #520
Socio
Vetevendosje
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 8,831
Thanks: 7,698
Thanked 6,474 Times in 2,725 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė Futboll

@Mano

Duartrokitja pas hymnit nuk qenka e lejueshme. Me fal por nuk e dija kete. Himni nuk eshte shfaqje teatrale. Mund te mirret edhe si shenje mosrespekti. Mjafton te qendruarit ne kembe dhe heshtje totale deri ne fund.
__________________
Albini perpara, na prift e mbara.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Socio : 11-09-2019 nė 14:33
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur