Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 22-06-2012, 06:46   #21
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,963
Thanks: 15,509
Thanked 9,218 Times in 6,230 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė duhet veshur (femra dhe meshkuj) nė njė takim tė parė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elena Shiko postimin
Cfare s'te ka rastisuar,qe te kesh takim te pare apo te vishesh ORIGJINAL?
Te dyja te marra sebashku.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-06-2012, 07:03   #22
Adria
ON/OFF
 
Avatari i Adria
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Venus
Posts: 915
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
Adria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ēfarė duhet veshur (femra dhe meshkuj) nė njė takim tė parė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Te dyja te marra sebashku.
pse keshtu?
Adria nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-06-2012, 07:48   #23
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,963
Thanks: 15,509
Thanked 9,218 Times in 6,230 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė duhet veshur (femra dhe meshkuj) nė njė takim tė parė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hello Kitty Shiko postimin
Behet fjale per "blind dates" or "first date" or "dating for beginners". Te pakten keshtu mendoj une.
Elena,kjo mua nuk me ka qelluar!
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-06-2012, 09:21   #24
Adria
ON/OFF
 
Avatari i Adria
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Venus
Posts: 915
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
Adria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ēfarė duhet veshur (femra dhe meshkuj) nė njė takim tė parė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Elena,kjo mua nuk me ka qelluar!
Asgje nuk kuptova!
Adria nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-06-2012, 13:41   #25
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,681
Thanks: 842
Thanked 1,413 Times in 1,051 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė duhet veshur (femra dhe meshkuj) nė njė takim tė parė?

i pal tuta sportive,cizme nga ato t'kaubojsave me maj t'shtremet,i kanotjere t'bardh po t'natyralizume ne gri,i pal syze dielli permi flok,ene i cinare t'fikme ene t'njitme ne buzen e poshtme...
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-06-2012, 13:44   #26
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,681
Thanks: 842
Thanked 1,413 Times in 1,051 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė duhet veshur (femra dhe meshkuj) nė njė takim tė parė?

aa se harrova aseksoret...i zinxhir traktori m'qaf...i byzylyk me llomka m'dor tmajt njit me oren elektronike,ene i t'came si kanion ke faqja si ajo e toni montanes...
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-06-2012, 14:04   #27
Saura
V.I.P
 
Avatari i Saura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Itali
Posts: 2,661
Thanks: 0
Thanked 7 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Saura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė duhet veshur (femra dhe meshkuj) nė njė takim tė parė?

Natyrisht sa me natyrale te jeni aq me shume do pelqeheni nga meshkujt...
Natyrale ..natyrale ..mundesisht siē ju ka bere nena lol
Saura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-06-2012, 14:13   #28
Linda
❤❤❤❤
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,929
Thanks: 3,519
Thanked 1,296 Times in 748 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
Linda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė duhet veshur (femra dhe meshkuj) nė njė takim tė parė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Saura Shiko postimin
Natyrisht sa me natyrale te jeni aq me shume do pelqeheni nga meshkujt...
Natyrale ..natyrale ..mundesisht siē ju ka bere nena lol
hahahaha nona na ka bo me kemishe,si muve edhe tyve rrusho Ne edhe me gazet me u vesh ne takim, e kush do jet ai qe sdo na pelqej neve mi,se jemi si shpirti

kiss kiss rrusho,edhe kalofsh bukur
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-06-2012, 14:20   #29
Adria
ON/OFF
 
Avatari i Adria
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Venus
Posts: 915
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
Adria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ēfarė duhet veshur (femra dhe meshkuj) nė njė takim tė parė?

Me shume se veshja e duhur ,rendesi ka te takojme njeriun e duhur.Eshte shpenzim kohe dhe financiar njekohesisht ,qe shkon dem nese nuk ia vlen personi .
Po te jete kokeboshe personi/ja ,lodhu ti ,rri 4 ore duke vrare mendjen dhe kur vjen puna ,as ta vlereson fare
dhe ana tjeter e medaljes,mos shpenzo asgje per nje njeri qe s'ja vlen.Dmt ,mos u harxho shume qe ne takimin e pare .Bej ca hulumtime njehere, ndaj personit/es ,pasataj hidhu ne veprim.
Do mallkosh veten pastaj ,qe te shkuan leket dem.
Adria nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-06-2012, 14:28   #30
Linda
❤❤❤❤
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,929
Thanks: 3,519
Thanked 1,296 Times in 748 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
Linda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė duhet veshur (femra dhe meshkuj) nė njė takim tė parė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jamais Shiko postimin
..po sikur rastesisht* me kostum banje ?? apo s'quhet ...

me mire jo...se shkon ters.kshu thoJn....
hahahahahahahahahahahaha

Po sikur te jet dimer??????
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-06-2012, 14:29   #31
Saura
V.I.P
 
Avatari i Saura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Itali
Posts: 2,661
Thanks: 0
Thanked 7 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Saura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė duhet veshur (femra dhe meshkuj) nė njė takim tė parė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Linda Shiko postimin
hahahaha nona na ka bo me kemishe,si muve edhe tyve rrusho Ne edhe me gazet me u vesh ne takim, e kush do jet ai qe sdo na pelqej neve mi,se jemi si shpirti

kiss kiss rrusho,edhe kalofsh bukur
Mu ma vodhen kmishen e kan vesh vete lol
Saura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-06-2012, 14:31   #32
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 11,159
Thanks: 2,061
Thanked 2,320 Times in 1,532 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 352
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė duhet veshur (femra dhe meshkuj) nė njė takim tė parė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Linda Shiko postimin
hahahahahahahahahahahaha

Po sikur te jet dimer??????

Akoma me tersssssssssssssssssssssssssssss.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-06-2012, 18:46   #33
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,854
Thanks: 365
Thanked 1,153 Times in 312 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė duhet veshur (femra dhe meshkuj) nė njė takim tė parė?

Une ne takimin e pare asnjehere nuk kam qene e thjeshte. Gjithmone kam pasur diēka qe do terhiqte vemendjen, kuptohet aty ku doja une ...e rendesishme eshte te mos ndjehesh ne siklet me ate qe ke veshur..
Shpesh here kam patur takime me djem qe nuk me kane pelqyer ne veshje, po nuk ka pasur nje takim te dyte per t'i shprehur pakenaqesine .
Per mua veshja tregon shume per njeriun qe kam perballe dhe po pati stilin e tij, eshte shume ne regull se tregon qe eshte vetja e tij.
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-06-2012, 19:52   #34
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,231
Thanks: 1,514
Thanked 2,111 Times in 1,109 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė duhet veshur (femra dhe meshkuj) nė njė takim tė parė?

Lum ata burra* qe do iu marrin juve...hahahah

Do tju duhet te flejn gjithe jeten me nje sy hapur...hahah
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-06-2012, 21:35   #35
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 11,159
Thanks: 2,061
Thanked 2,320 Times in 1,532 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 352
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė duhet veshur (femra dhe meshkuj) nė njė takim tė parė?

eeeee lum` o lum`, posi.

..akoma s'kan ndejt Lugat .!!!!...
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-06-2012, 10:38   #36
Corn
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 324
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 15
Corn ėshtė njė fener i lavdishėmCorn ėshtė njė fener i lavdishėmCorn ėshtė njė fener i lavdishėmCorn ėshtė njė fener i lavdishėmCorn ėshtė njė fener i lavdishėm
Pėrgjigje e: Ēfarė duhet veshur (femra dhe meshkuj) nė njė takim tė parė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Maqellarjot Shiko postimin
Lum ata burra* qe do iu marrin juve...hahahah

Do tju duhet te flejn gjithe jeten me nje sy hapur...hahahKu e di ti qe nuk jan duke e bere ....
Corn nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-06-2012, 11:05   #37
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,963
Thanks: 15,509
Thanked 9,218 Times in 6,230 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė duhet veshur (femra dhe meshkuj) nė njė takim tė parė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Maqellarjot Shiko postimin
Lum ata burra* qe do iu marrin juve...hahahah

Do tju duhet te flejn gjithe jeten me nje sy hapur...hahah
Qendro vigjilent Majkull.
Se nuk i dinet????
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-06-2012, 16:17   #38
engel
V.I.P
 
Avatari i engel
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 1,790
Thanks: 590
Thanked 627 Times in 314 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 41
engel i pazėvėndėsueshėmengel i pazėvėndėsueshėmengel i pazėvėndėsueshėmengel i pazėvėndėsueshėmengel i pazėvėndėsueshėmengel i pazėvėndėsueshėmengel i pazėvėndėsueshėmengel i pazėvėndėsueshėmengel i pazėvėndėsueshėmengel i pazėvėndėsueshėmengel i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė duhet veshur (femra dhe meshkuj) nė njė takim tė parė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
aa se harrova aseksoret...i zinxhir traktori m'qaf...i byzylyk me llomka m'dor tmajt njit me oren elektronike,ene i t'came si kanion ke faqja si ajo e toni montanes...
Mos harro mitralozin hahahahaSa me thjesht , pa mina dhe dekoltena. Keshtu i jep mundesin bashkbiseduesit te perqendrohet tek ty si person ,tek muhabeti sesa te me hallakatet nga jugu ne veri
__________________
GJEEGJEZA : Kur gjen shteg pa leje futet, ditėn vjen e natėn zhduket, bėj ta kap e lodhem kot, emrin kush nga ju ma thotė...???
engel nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-07-2012, 21:48   #39
Diellza
Super Anėtar
 
Avatari i Diellza
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 181
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
Diellza ėshtė vėrtetė talentėDiellza ėshtė vėrtetė talentėDiellza ėshtė vėrtetė talentėDiellza ėshtė vėrtetė talentėDiellza ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Ēfarė duhet veshur (femra dhe meshkuj) nė njė takim tė parė?

Me ndonje fustan te shkurter asnjehere nuk gabon.
__________________
I miss you...
Diellza nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2014, 21:54   #40
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Posts: 6,364
Thanks: 231
Thanked 466 Times in 215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė duhet te veshin (femrat dhe meshkujt) nė takimin e parė?

Bermuda,brek te bardha dhe qorapa te leshta ashtu qe ta ndjej ngrohtesin e takimit te par!!..
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur