Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 20-05-2013, 21:30   #21
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,040
Thanks: 829
Thanked 3,136 Times in 1,746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga tipi engjellor Shiko postimin
robbery plak nuk jam hahahah pike se pari se dyti ....dashuria psh qe thuhet ne shikim te pare hyhet pa pyetur asgje ajo vjen vet po me kohen kupton qe nuk eshte person i duhur per ty psh.....e per turp nuk po e di si e merrni ju ...pse turp te hap tem te tille
hahahah, se ka pas qellimn qe ti je plak , por plako i thuhet dikujt sikur ckemi shoku, a po ckemi plako, pra ne at kuptimin e ka pas LOOL
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2013, 21:39   #22
tipi engjellor
V.I.P
 
Avatari i tipi engjellor
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 922
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
tipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Lumi Shiko postimin
hahahah, se ka pas qellimn qe ti je plak , por plako i thuhet dikujt sikur ckemi shoku, a po ckemi plako, pra ne at kuptimin e ka pas LOOL
e di o haver kete .....po une vet e orientova andej
tipi engjellor nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-05-2013, 09:23   #23
Miti
V.I.P
 
Avatari i Miti
 
Data e antarėsimit: Sep 2012
Posts: 1,074
Thanks: 33
Thanked 47 Times in 15 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Miti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Dashuria eshte ndjenja me e bukur dhe si e tille duhet te jetohet dhe jo te gjykohet nese ishte e drejt apo e gabuar.
Miti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-05-2013, 09:52   #24
lind
☆☆☆
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 1,732
Thanks: 84
Thanked 248 Times in 46 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
lind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėmlind i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Citim:
Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?
Ne c'do kohe te jetes mund te gjesh personin e duhur per tu dashuruar por duhen mare parasysh edhe pasojat...!
__________________
- Failure is not falling down but refusing to get up!!

- As good and clever you are,the more you will suffer!!
lind nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-05-2013, 23:40   #25
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,854
Thanks: 365
Thanked 1,153 Times in 312 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BATO Shiko postimin
Kriteret mė kryesore duhet t'i kenė tė dy tė pėrbashkėta, por ka edhe kritere qė janė ēėshtje dėshire ose vullneti, e qė janė tė rregullueshme. Po kėshtu nuk ndahen njerėzit se nuk plotėsojnė ndonjė kriter, se s'ka njerėz pa tė meta.
Ėshtė mė shumė ēėshtje pėrgjegjshmėrie. Po nuk ishe i pėrgjegjshėm pėr lidhje, s'ka si tė jesh i pėrgjegjshėm pėr ndarje.
Po ketu nuk behet fjale per listen e pazarit o Batooo.
Nese dy njerez duhen i drejton dashuria ta gjejne menyren, s'ka mire ose gabim...

Me kete qe thua ti idealizohet njeriu, lindin steriotipe e paragjykime, se, doemos, realiteti per fatin e keq eshte ndryshe nga ē'e bejme ne ne koke dhe ngelesh vetem ti me pritjen qe ke ndaj tjetrit.

Une kur lexoj disa pergjigje me vjen vertete te them: "Ore keni dashuruar ndonjehere vertete?"
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-05-2013, 07:26   #26
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,788
Thanks: 0
Thanked 694 Times in 249 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 169
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga tipi engjellor Shiko postimin
Jeta dhe dashuria, te dyja jane mjaft te komplikuara , nganjehere.......... Ndodh nganjehere ne jete, te dashurohemi gabim, ne nje person qe ne fillim na duket perfekt, mu ai/ajo qe kerkojme dhe fillojme ta duam.......... Mbas nje kohe verejme se megjithate nuk qenka ai/ajo qe kemi menduar,deshiruar megjithese jemi thelle te dashuruar...........
Pyetja ime tash........ qfar te bejme nese e kuptojme se qenkemi dashuruar ne personin e gabuar................. te rrime me te per hater te dashurise ,me shprese se nje dite do ndryshoje, apo te ndahemi sa nuk eshte bere me vone.........

Mendimet tuaja ne lidhje me kete tem.....
Mendimi im , Jo! Nuk ishte gabim qe u dashuruam, thjesht ishin ca gjera qe nuk shkonin ashtu sic deshem ne . Ndonjehere nuk eshte se dashuria ben gjithecka, Jeta eshte e veshtire dhe te ngadalson nje gje . Nuk mund te marrish nje hap kur tjetrin hap e le ashtu sic je munduar duke e ndertuar gjithe jeten . Nejse , ...

Ps: Tipi, mos hap me tema per Romancen se le nam .
__________________
Ne nuk mund tė bėjmė Gjithēka...
Se gjithēka bėn vetėm ZOTI!
Por mund tė bėjmė diēka dhe vetėm me ndihmėn e ZOTIT!
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-05-2013, 11:32   #27
tipi engjellor
V.I.P
 
Avatari i tipi engjellor
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 922
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
tipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga PuffetiNa Shiko postimin
Mendimi im , Jo! Nuk ishte gabim qe u dashuruam, thjesht ishin ca gjera qe nuk shkonin ashtu sic deshem ne . Ndonjehere nuk eshte se dashuria ben gjithecka, Jeta eshte e veshtire dhe te ngadalson nje gje . Nuk mund te marrish nje hap kur tjetrin hap e le ashtu sic je munduar duke e ndertuar gjithe jeten . Nejse , ...

Ps: Tipi, mos hap me tema per Romancen se le nam .
pa shiko pa shiko...pse moj mos te hap tema te tilla
tipi engjellor nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-05-2013, 19:47   #28
Miti
V.I.P
 
Avatari i Miti
 
Data e antarėsimit: Sep 2012
Posts: 1,074
Thanks: 33
Thanked 47 Times in 15 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Miti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Nese ndodhe ateher dashurohem ne ate te pa gabushmen Jozefina Topallin,
Miti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2013, 02:37   #29
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,025
Thanks: 1,844
Thanked 2,024 Times in 1,528 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 156
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Shumica dashurohen me personin e gabuar
vazhdo jeten lol
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2013, 05:47   #30
iDeA
DiNaMiKe
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Vendndodhja: FrymeMarrja
Posts: 3,013
Thanks: 202
Thanked 431 Times in 250 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 122
iDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Cfare ka nqs dashurohemi me personat e gabuar ?
Ka qe ti s'do ecesh perpara dhe do rrish ne vend ose me sakte do ngelesh mbrapa, se te ha kohen qe eshte flori dhe sikur mos te mjaftonte kjo gjithashtu do ndiheshe keq per veten tende , gje qe nuk ja vlen nqs ti e di qe eshte person i gabuar.
Natyrisht nga gabimet dalin mesime , ndoshta dashurohemi nga harmonia qe dalin nga mesimet dhe jetojme me ato mesime .
__________________
E fortė e pasfidueshme,
Fisnike e paperulshme,
Vetvetja e paharrueshme!
iDeA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-05-2013, 17:22   #31
utopia
V.I.P
 
Avatari i utopia
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Posts: 614
Thanks: 1
Thanked 12 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
utopia ėshtė njė i shkėlqyerutopia ėshtė njė i shkėlqyerutopia ėshtė njė i shkėlqyerutopia ėshtė njė i shkėlqyerutopia ėshtė njė i shkėlqyerutopia ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Thone qe vuan gjithe jetes! Nese dashuria eshte reciproke me vullnet, deshire e dashuri cdo gje ndryshon... dhe guri!
__________________
Solo i morti sanno il vero significato di pazienza!
utopia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-05-2013, 18:59   #32
gurax
Super Moderator
 
Avatari i gurax
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Virgo Supercluster, Local Group, Milky Way, Orion-Cygnus Spur, Sol-3, THE UNIVERSE
Posts: 3,047
Thanks: 4
Thanked 53 Times in 39 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 64
gurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

You try, you fail, you learn. Next!
__________________
"I refuse to prove that I exist," says God, "for proof denies faith, and without faith I am nothing". "But," says man, "the Babel Fish is a dead giveaway, isn't it? It proves you exist and so therefore you don't. QED." "Oh dear," says God, "I hadn't thought of that," and promptly vanishes in a puff of logic. "Oh, that was easy," says man, and for an encore goes on to prove that black is white, and gets killed on the next zebra crossing.
gurax nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-05-2013, 19:03   #33
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,681
Thanks: 842
Thanked 1,413 Times in 1,051 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

zakonisht keta te gabuarit jane ushqimi ideal per dashurine
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-05-2013, 08:55   #34
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,073
Thanks: 5,644
Thanked 11,793 Times in 4,133 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Meson mos gabosh me.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-05-2013, 20:43   #35
tipi engjellor
V.I.P
 
Avatari i tipi engjellor
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 922
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
tipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Meson mos gabosh me.
sdi qte them per kete qe thua meson ...keto perseriten sado te duket se meson...
tipi engjellor nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-06-2013, 12:41   #36
tété
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Do te me besh gje vizite?
Posts: 1,729
Thanks: 0
Thanked 12 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
tété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Cmendoj per kete pike? Asgje, thjesht perfitoj nga momentet qe jeta me ka dhene me ate person dhe kur e kuptoj qe nuk shkon me i them mirupafshim. Cfare te bej tjeter? Te mbaj ne krah frustracionin tim dhe te sajin? Asnjehere!
tété nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-07-2013, 03:32   #37
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,908 Times in 2,592 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

you're doomed!
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-07-2013, 03:41   #38
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,040
Thanks: 829
Thanked 3,136 Times in 1,746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Deshtim total
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-07-2013, 15:45   #39
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,215
Thanks: 350
Thanked 2,578 Times in 1,487 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 144
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

me mire nje fund me dhimbje se.....
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-07-2013, 15:53   #40
Adria
ON/OFF
 
Avatari i Adria
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Venus
Posts: 915
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
Adria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Mesojme t'i hapim me shume syte here tjeter;nje deshtim ne dashuri eshte shume.
Ndaj,behemi me te kujdesshem kur na duhet te zgjedhim njeriun e jetes,ose njeriun qe duam te kalojme vec kohen.Mire eshte t'i ndajme keto gjera qe mos te kemi zhgenjime.Zakonisht njerezite qe zgjedhim per te kaluar kohen ,nuk jane te pershtatshem per te kaluar jeten.Mos ta ngaterrojme kekun me byrekun
Adria nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur