Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 06-07-2013, 15:58   #41
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,681
Thanks: 842
Thanked 1,413 Times in 1,051 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

shiko sa te poshtra!
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-07-2013, 16:31   #42
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 5,493
Thanks: 7,048
Thanked 2,987 Times in 1,380 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 203
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Nuk e di cka , se une jam dashuruar me te duhurin

Me ben shume pershtypje... mbase dhe jam gabim, por njoh nje vajze qe eshte dashuruar me nje djale , qe praktikisht eshte shum i gabuar per te. Ai ka disa sjellje e veprime prej vulgariteti qe nuk e hopens dot. Ajo eshte shume e vetedijshme per karakterin e papelqyeshem dhe pa te tolerueshem te tij , mirepo thote e dua. E duron ne shume gjera dhe i bindet , se perndryshe eshte tip qe nuk mund te merresh vesh me te ne menyre komunikuese. Nuk e kuptoj kete lloj dashurie , a nuk eshte karakteri i atij personi qe te ben ta duash cdo dite e me teper ?! Si ka mundesi qe ajo e dashuron ate , nderkohe qe nuk ja pelqen aspak karakterin?! Kur e pyeta me tha nuk di te ta shpjegoj
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-07-2013, 16:34   #43
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 11,159
Thanks: 2,061
Thanked 2,320 Times in 1,532 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 352
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

....i kerkojme falje, per gabimin pa dashje.
__________________
M2.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-07-2013, 16:46   #44
Adria
ON/OFF
 
Avatari i Adria
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Venus
Posts: 915
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
Adria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *ARiel* Shiko postimin
Nuk e di cka , se une jam dashuruar me te duhurin

Me ben shume pershtypje... mbase dhe jam gabim, por njoh nje vajze qe eshte dashuruar me nje djale , qe praktikisht eshte shum i gabuar per te. Ai ka disa sjellje e veprime prej vulgariteti qe nuk e hopens dot. Ajo eshte shume e vetedijshme per karakterin e papelqyeshem dhe pa te tolerueshem te tij , mirepo thote e dua. E duron ne shume gjera dhe i bindet , se perndryshe eshte tip qe nuk mund te merresh vesh me te ne menyre komunikuese. Nuk e kuptoj kete lloj dashurie , a nuk eshte karakteri i atij personi qe te ben ta duash cdo dite e me teper ?! Si ka mundesi qe ajo e dashuron ate , nderkohe qe nuk ja pelqen aspak karakterin?! Kur e pyeta me tha nuk di te ta shpjegoj
sepse akoma nuk jeton me te,s'ka krijuar familje.Eshte ajo qe permenda dhe une,jo te gjithe ata qe na terheqin jane te pershatshem per lidhje serioze,ndaj keta lloje s'duhet t'i marrim me shume seriozisht se nje kalim kohe.Kur je e dashuruar te pelqejne tipat e veshitre,se i japin ritem lidhjes,te vene ne levizje,te sjellin adrenaline ,te vene ne mendime,por kur vjen te nje lidhje serioze ,e kupton sa ta veshtiresojne jeten keta lloj njerezish te papershtatshem per ty.
Adria nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-07-2013, 16:49   #45
Adria
ON/OFF
 
Avatari i Adria
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Venus
Posts: 915
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
Adria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Meri Shiko postimin
Fiore, po te lexoj me vemendje.Ja vlen ta bej. (per mendimin tim sigurisht).
faleminderit!
Adria nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-07-2013, 16:53   #46
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,025
Thanks: 1,844
Thanked 2,024 Times in 1,528 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 156
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fiore Shiko postimin
sepse akoma nuk jeton me te,s'ka krijuar familje.Eshte ajo qe permenda dhe une,jo te gjithe ata qe na terheqin jane te pershatshem per lidhje serioze,ndaj keta lloje s'duhet t'i marrim me shume seriozisht se nje kalim kohe.Kur je e dashuruar te pelqejne tipat e veshitre,se i japin ritem lidhjes,te vene ne levizje,te sjellin adrenaline ,te vene ne mendime,por kur vjen te nje lidhje serioze ,e kupton sa ta veshtiresojne jeten keta lloj njerezish te papershtatshem per ty.
po ato qe krijojne familje me tipa te tille?
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-07-2013, 16:58   #47
Adria
ON/OFF
 
Avatari i Adria
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Venus
Posts: 915
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
Adria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
po ato qe krijojne familje me tipa te tille?
byrek po e po,por dhe cik dru per garniture
Adria nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-07-2013, 16:58   #48
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 5,493
Thanks: 7,048
Thanked 2,987 Times in 1,380 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 203
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fiore Shiko postimin
sepse akoma nuk jeton me te,s'ka krijuar familje.Eshte ajo qe permenda dhe une,jo te gjithe ata qe na terheqin jane te pershatshem per lidhje serioze,ndaj keta lloje s'duhet t'i marrim me shume seriozisht se nje kalim kohe.Kur je e dashuruar te pelqejne tipat e veshitre,se i japin ritem lidhjes,te vene ne levizje,te sjellin adrenaline ,te vene ne mendime,por kur vjen te nje lidhje serioze ,e kupton sa ta veshtiresojne jeten keta lloj njerezish te papershtatshem per ty.
E kuptova postimin tend dhe eshte shume e vertete

Pikerisht kte dua te ndaj , mirepo kjo puna e dashurise eshte shume e komplikuar. Dashuria s'qenka fikse mesa duket , madje paska dhe lloje. Ne kte kontekst arrij ne perfundimin se zemra pa trurin nuk ben hall.
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-07-2013, 17:02   #49
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,025
Thanks: 1,844
Thanked 2,024 Times in 1,528 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 156
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fiore Shiko postimin
byrek po e po,por dhe cik dru per garniture
druri i ben mire
nuk eshte kundra lol
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *ARiel* Shiko postimin
E kuptova postimin tend dhe eshte shume e vertete

Pikerisht kte dua te ndaj , mirepo kjo puna e dashurise eshte shume e komplikuar. Dashuria s'qenka fikse mesa duket , madje paska dhe lloje. Ne kte kontekst arrij ne perfundimin se zemra pa trurin nuk ben hall.
kjo shoqja jote eshte si tek ajo kenga me eminemin dhe ate rihanken
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-07-2013, 17:02   #50
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,681
Thanks: 842
Thanked 1,413 Times in 1,051 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Meri Shiko postimin
ato, hane vetem byrek.
edhe hashure...

se ngelen tu na fshi postime jo per gje
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-07-2013, 17:06   #51
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,681
Thanks: 842
Thanked 1,413 Times in 1,051 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Meri Shiko postimin
....i kerkojme falje, per gabimin pa dashje.
pra siq po te theshnja...ti kerkosh falje nuk ka asnje vlere,mos te them qe eshte qershia mbi torten e cinizmit...se vaji i ullirit eshte llaf i piste
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-07-2013, 17:07   #52
Adria
ON/OFF
 
Avatari i Adria
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Venus
Posts: 915
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
Adria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Dashuria eshte e komplikuar,nuk shpjegohet,nuk komandohet,perderisa pranojme qe dashurohen ata qe s'e njohin njeri-tjetrin.Kuptohet,kete e zbulojne vetem kur martohen
kur te ngjit,te ngjit,s'ke c'i ben.....derisa te c'ngjitet vet
Adria nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-07-2013, 17:08   #53
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,215
Thanks: 350
Thanked 2,578 Times in 1,487 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 144
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

llogjika dhe dashuria jane shume larg me njera tjetren...sa me shume te llogjikosh aq me shume i largohesh dashurise... mund te krijosh nje lidhje serioze duke u bazuar ne llogjiken, por asnjehere nuk do ndihesh i plote shpirterisht, ne menyren si te ben te ndihesh dashuria.
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-07-2013, 20:18   #54
tipi engjellor
V.I.P
 
Avatari i tipi engjellor
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 922
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
tipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

eh......sikur veq iher te ndezeshin dritat e bardha ....e te ktheheshim mbrapa ....edhe koken veq mbrapa te kthenim e te nderronim rruge...
tipi engjellor nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-07-2013, 21:56   #55
BATO
______
 
Avatari i BATO
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 5,972
Thanks: 560
Thanked 1,182 Times in 625 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
BATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėm
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *ARiel* Shiko postimin
Me ben shume pershtypje... mbase dhe jam gabim, por njoh nje vajze qe eshte dashuruar me nje djale , qe praktikisht eshte shum i gabuar per te. Ai ka disa sjellje e veprime prej vulgariteti qe nuk e hopens dot. Ajo eshte shume e vetedijshme per karakterin e papelqyeshem dhe pa te tolerueshem te tij , mirepo thote e dua. E duron ne shume gjera dhe i bindet , se perndryshe eshte tip qe nuk mund te merresh vesh me te ne menyre komunikuese. Nuk e kuptoj kete lloj dashurie , a nuk eshte karakteri i atij personi qe te ben ta duash cdo dite e me teper ?! Si ka mundesi qe ajo e dashuron ate , nderkohe qe nuk ja pelqen aspak karakterin?! Kur e pyeta me tha nuk di te ta shpjegoj
Natyra i di vetė kėto gjėra.
Nuk ka njerėz pa tė meta, por mė mirė ėshtė njė i pasjellshėm dhe i fortė, sesa njė i sjellshėm dhe i dobėt.
BATO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-07-2013, 03:24   #56
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,854
Thanks: 365
Thanked 1,153 Times in 312 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cherry blossoms Shiko postimin
llogjika dhe dashuria jane shume larg me njera tjetren...sa me shume te llogjikosh aq me shume i largohesh dashurise... mund te krijosh nje lidhje serioze duke u bazuar ne llogjiken, por asnjehere nuk do ndihesh i plote shpirterisht, ne menyren si te ben te ndihesh dashuria.
Mendoj saktesisht siē e mendon ti.
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2013, 16:15   #57
ikur
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 1
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
ikur ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Para se t,njoftohuni t,gjith duhet t,vet per disi per keta tipa njerzish e dhuet me shoshitur shum n,biseda e mos ngutet se dikur eshte von por behet mir gjitha ..!
ikur nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2013, 19:02   #58
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,971
Thanks: 15,515
Thanked 9,223 Times in 6,235 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *ARiel* Shiko postimin
Nuk e di cka , se une jam dashuruar me te duhurin

Me ben shume pershtypje... mbase dhe jam gabim, por njoh nje vajze qe eshte dashuruar me nje djale , qe praktikisht eshte shum i gabuar per te. Ai ka disa sjellje e veprime prej vulgariteti qe nuk e hopens dot. Ajo eshte shume e vetedijshme per karakterin e papelqyeshem dhe pa te tolerueshem te tij , mirepo thote e dua. E duron ne shume gjera dhe i bindet , se perndryshe eshte tip qe nuk mund te merresh vesh me te ne menyre komunikuese. Nuk e kuptoj kete lloj dashurie , a nuk eshte karakteri i atij personi qe te ben ta duash cdo dite e me teper ?! Si ka mundesi qe ajo e dashuron ate , nderkohe qe nuk ja pelqen aspak karakterin?! Kur e pyeta me tha nuk di te ta shpjegoj
Rrini asnjanese,keshilla me e mire!
Sju perket juve cfare?
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2013, 19:09   #59
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,908 Times in 2,592 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Mua njehere qe me qelloi te dashurohem me personin e duhur,i qelloi atij te dashurohet me personen e gabuar. He, c'te besh?! S'i gjindet karari njeriut.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2013, 19:16   #60
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,971
Thanks: 15,515
Thanked 9,223 Times in 6,235 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Ndersa mua me qelloi qe nje PERLE e kishte dikush!
Nje DEBIL.
Ske cben.
Jeta vazhdon.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur