Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit > Shkarkime > Lojra

Lojra Gjithėka rreth industrisė sė lojrave.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-06-2013, 11:11   #1
St'Anger
Anėtar i ri
 
Avatari i St'Anger
 
Data e antarėsimit: Jun 2013
Vendndodhja: Mozambik.
Posts: 1
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
St'Anger ėshtė nė rrugė tė mbarė
MMO (Massively Multiplayer Online) action Games.

Pershendetje,

nese jeni fan i lojrave elektronike doja tju prezantoja nje nga lojrat me spektakolare MMO (Massively Multiplayer Online) action me mbi 50 milion usera.

http://worldoftanks.eu/

Nese ka usera qe aktualisht e njohin dhe e luajne do te doja te me kontaktonin dhe me kenaqesi t'ju ftoja ne klanin tone Shqiptar. Komuniteti shqiptar eshte ende i panjohur dhe do ishte bukur sikur te rritej pak ne numer.

Ne te kundert me kenaqesi do t'ju ftoja ta provonit njehere. Argetimi i garantuar

Mund te me gjeni me emrin e lojes: Saint_Anger

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=iJXvmedxF-M

Happy Hunting noobs ^^
St'Anger nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur