Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore > Agnosticist & Ateist

Agnosticist & Ateist Nje zonė e dedikuar pėr ata qė nuk besojnė nė fuqitė e mbinatyrshme. Tė gjithė janė tė mirėpritur, pasi "Ne jemi tė tėrė ateistė pėr shumicėn e Perėndive qė shoqeritė e ndryshme kanė besuar gjatė historisė. Disa prej nesh kanė njė Perendi mė shumė nė atė listė." - Richard Dawkins

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 14-02-2018, 19:59   #421
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 7,417
Thanks: 0
Thanked 1,063 Times in 923 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Klubi Ateisteve.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Persona Shiko postimin
kete nuk e vura ne dyshim por ashtu sic e ka shkruar murik duket sikur po thote qe ateisti edhe pse nuk beson ne zot duhet medoemos te besoje ne dicka. mundet por jo domosdoshmerisht
Ateisti beson ne ateizem. Ti e quan veten ateiste?
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-02-2018, 20:12   #422
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,242
Thanks: 352
Thanked 2,592 Times in 1,499 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Klubi Ateisteve.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
Ateisti beson ne ateizem. Ti e quan veten ateiste?
c'eshte ateizmi?

une nuk besoj ne ekzistencen e zotit si qenie e plotfuqishme qe komandon mbi gjithcka, ashtu sikurse nuk besoj ne ekzistencen e elefanteve fluturues ne kete moment ne toke p.sh. c'me duhet pastaj
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-02-2018, 20:18   #423
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 7,417
Thanks: 0
Thanked 1,063 Times in 923 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Klubi Ateisteve.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Persona Shiko postimin
c'eshte ateizmi?

une nuk besoj ne ekzistencen e zotit si qenie e plotfuqishme qe komandon mbi gjithcka, ashtu sikurse nuk besoj ne ekzistencen e elefanteve fluturues ne kete moment ne toke p.sh. c'me duhet pastaj


Po ne elefante brenda gjarperinjsh beson?
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-02-2018, 20:20   #424
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,242
Thanks: 352
Thanked 2,592 Times in 1,499 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Klubi Ateisteve.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin


Po ne elefante brenda gjarperinjsh beson?
ata lloj nuk kushtezojne jeten time megjithate perfundimisht as ne ata nuk ia vlen te besosh
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-02-2018, 20:45   #425
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 3,432
Thanks: 702
Thanked 843 Times in 573 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
B.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Klubi Ateisteve.

Ktu i bi me qene " seks, droge & rock'n roll " ?
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-02-2018, 02:04   #426
murik
peace and love
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Vendndodhja: philadelphia
Posts: 1,659
Thanks: 1,242
Thanked 776 Times in 484 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
murik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Klubi Ateisteve.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
dmth. sipas menjes tate Enveri e shpiku ateizmin?

hajde ēun hajde se na knoqe
nuk jam fetar, dhe nuk e percaktoj veten as si ateist.Ndaj po ju pyes juve ateisteve.Por me sa po shoh nuk e di njeri te me jape pergjigje
murik nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-02-2018, 03:09   #427
Damastion
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 2,186
Thanks: 691
Thanked 528 Times in 372 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
Damastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Klubi Ateisteve.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga murik Shiko postimin
Po mire, qe ateisti nuk beson ne Zot kjo kuptohet nga vete fjala ateist.Por ne c'fare beson ateisti? Ca do te thote te jesh ateist? Ateist sepse i beri sistemi i Enver Hoxhes(edhe Hoxhe edhe ateist), apo?
Ateisti beson ne ate se gjithsia nuk eshte veper e krijuesit intelegjent(kreacionizmit) dmth nuk besoj se zoti ka krijuar boten per gjasht dite dhe diten e shtat ka pushuar.
Damastion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2018, 11:41   #428
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,026
Thanks: 16,362
Thanked 9,693 Times in 6,556 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Klubi Ateisteve.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga murik Shiko postimin
nuk jam fetar, dhe nuk e percaktoj veten as si ateist.Ndaj po ju pyes juve ateisteve.Por me sa po shoh nuk e di njeri te me jape pergjigje

Shkputen guret nga mali dhe nje nder me te medhenjet ndalon ne pragun e shtepise sikur ti kishte thane Allahu Stop deri ketu e ke finishin ... Subhanallah !

Prandaj si ateist EKSTREMIST.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-02-2018, 18:42   #429
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,026
Thanks: 16,362
Thanked 9,693 Times in 6,556 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Klubi Ateisteve.

Trimat i kane zhveshur,i ka zene gjumi,dhe asnje prej tyre nuk ka mundur te perdor duart e tij.
7-Nga ti,pikerisht nga ti duhet te kene frike...dhe kush mund te rezistoje para teje kur ti zemerohesh.

635.
psalmi 76.

Shkerdhate
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-03-2018, 12:18   #430
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,026
Thanks: 16,362
Thanked 9,693 Times in 6,556 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Klubi Ateisteve.

Sa here e shikoj...QESH

Une do i bisha ....sa te me hate....KRAHU.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-03-2018, 20:49   #431
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 3,446
Thanks: 1,459
Thanked 1,565 Times in 921 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Klubi Ateisteve.

shajfe...shajfe, heretiket paskan ene grupin e vete. Nuk ju rri bitha rahat, doni me u krujt ene me Zotin!
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-04-2018, 12:12   #432
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,026
Thanks: 16,362
Thanked 9,693 Times in 6,556 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Klubi Ateisteve.

Shimei mallkon dhe fyen Davidin.

5-Kur mbreti david arriti ne Bahurim,qe andej doli nje <njeri>,qe ishte i fisit te shtepise se Samulit qe quhej Shimei dhe ishte i biri i....Gerit.

Faqja 361 ..2 samuelit 15,16-te.
pika e peste.

SHENIMI IM: dhe ne SHKERDHATA BENI nuk beson.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-04-2018, 12:16   #433
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 5,004
Thanks: 6,949
Thanked 1,985 Times in 1,113 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 111
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Klubi Ateisteve.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Sa here e shikoj...QESH
https://www.youtube.com/watch?v=r3UANEflcX0

Une do i bisha ....sa te me hate....KRAHU.
Shume e fort kjo por eshte dukshem skenar,lol
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-04-2018, 17:09   #434
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,026
Thanks: 16,362
Thanked 9,693 Times in 6,556 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Klubi Ateisteve.

Kapitulli 17-te.
Krishti nuk me dergoj te pagezoj....por te PREDIKOJ ungjillin.
21-Perendise i PELQEU te shpetoje ATA,qe besojne nepermjet MARREZISE se predikimit.
faqja 191
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-05-2018, 13:40   #435
Elsa
Anėtar
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: angli
Posts: 68
Thanks: 146
Thanked 13 Times in 12 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
Elsa do tė bėhet i njohur mjaft shpejtElsa do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Re: Klubi Ateisteve.

Un nuk besoj se ka ndonje ndryshim midis nje ateisti dhe nje besimtari njeri beson se ka zot e tjetri beson se nuk ka. pra qe te dy besojn ne dicka dhe kjo i ben ata te krijon besime te cilat jan arsyeja pse te dyja palet nuk mund te bejn perpara. love elsa
Elsa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-05-2018, 14:09   #436
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,752
Thanks: 7,061
Thanked 8,315 Times in 5,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Klubi Ateisteve.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga sherimehyjnore Shiko postimin
un nuk besoj se ka ndonje ndryshim midis nje ateisti dhe nje besimtari njeri beson se ka zot e tjetri beson se nuk ka. Pra qe te dy besojn ne dicka dhe kjo i ben ata te krijon besime te cilat jan arsyeja pse te dyja palet nuk mund te bejn perpara. Love elsa
i love you to Elsa
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-11-2018, 00:20   #437
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,026
Thanks: 16,362
Thanked 9,693 Times in 6,556 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Klubi Ateisteve.

Ēka dmth Devocioni?

Ndjenja e besimit tė pakufishėm te dogma e njė feje a te njė kult dhe pėrulja e thellė ndaj tyre. Lutej me devocion.


PS....BENI....EKSTREM ATEIST.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-11-2018, 01:05   #438
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,797
Thanks: 3,604
Thanked 654 Times in 517 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Klubi Ateisteve.

Devocion eshte dedikimi komplet i kohes dhe energjise tende ne zbatim te nje amaneti te dhene.

Perulja eshte respektimi i nje feje tjeter sikur te ishte e jotja.

Ateist do te thote ATI i EST. Babai i Lindjes.


Moisiu hapi detin, shume kohe pasi une ndava token. Japonia dhe Kanadaja ishin te pandara.


Dea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-11-2018, 01:19   #439
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,026
Thanks: 16,362
Thanked 9,693 Times in 6,556 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Klubi Ateisteve.

Pa ATEISTET cdo apo KUSHDO,do ishte ne turren e druve,apo tu ju pre kryet.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-11-2018, 03:50   #440
luleshtrydhe
V.I.P
 
Avatari i luleshtrydhe
 
Data e antarėsimit: May 2016
Posts: 533
Thanks: 89
Thanked 91 Times in 72 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 5
luleshtrydhe ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Klubi Ateisteve.

Degjoni tani, une them te filloni te besoni ndopak. Mos besoni fe juve, por besoni Zotin, apo Krijuesin. Ose e then me qarte besoni tek prinderit qe u krijuan nga prinderit e tyre dhe ato nga prinderit e tyre e keshtu me rradhe deri tek njeriu i pare. Do jeni me te qet, me te lumtur, sdo keni inate, hatermbetje. Tani sa per gabimet dhe mekatet ka meshire, dhe Zotit nuk iu ka meh kurr Meshira per cilindo qe e kerkon ate me sinqeritet, se ska te perkryer bota. Pa gabime Nje Zot eshte, ne te tjeret me dashje, pa dashje bejm gabime sa te duash.
luleshtrydhe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur