Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Sporti nėpėr botė

Sporti nėpėr botė Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, volejboll, basketboll, boks etj

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Shiko rezultatet: Kush do te fiton?
Mayweather 4 26.67%
Pacquiao 11 73.33%
Votues: 15. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 02-04-2015, 03:34   #1
Beast
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 719
Thanks: 534
Thanked 285 Times in 185 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
Beast ka shumė pėr tė qenė krenarėBeast ka shumė pėr tė qenė krenarėBeast ka shumė pėr tė qenė krenarėBeast ka shumė pėr tė qenė krenarėBeast ka shumė pėr tė qenė krenarėBeast ka shumė pėr tė qenė krenarėBeast ka shumė pėr tė qenė krenarėBeast ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pacquaio vs Mayweather

Kush ta merr mendja do te fiton? Dhe qysh?
Beast nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-04-2015, 08:02   #2
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,828
Thanks: 860
Thanked 1,622 Times in 943 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 161
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pacquaio vs Mayweather

Kte te shtune eshte me duket apo jo? Une deshire do kisha te fitonte filipinezi. Mayweather se duroj dot dhe uroj qe Pacquiao ti shkaktoje humbjen e pare ne karriere.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-04-2015, 08:55   #3
Semiku
Style & Substance
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,413
Thanks: 20
Thanked 750 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pacquaio vs Mayweather

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Kte te shtune eshte me duket apo jo?
Jo,ne fillim te Majit eshte,me sa e di une.Ne Las Vegas.
Mayweather fiton.
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-04-2015, 09:43   #4
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,963
Thanks: 15,509
Thanked 9,218 Times in 6,230 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Arrow Pėrgjigje e: Pacquaio vs Mayweather

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Semiku Shiko postimin
Jo,ne fillim te Majit eshte,me sa e di une.Ne Las Vegas.
Mayweather fiton.
Te djelen 3.05.2015.....ora 02.55 ne MGM Grand Hotel Las Vegas!
Vetem nga 3 Milion abonente =300 milion dollar!
Por edhe sikur 250 milion te mblidhen ky xaxi po vazhdoi 12 raunde fiton 70.000 $ ne sekonde!
Jam me kete kushon e kinezit tone ne troje!
Klm !
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-04-2015, 03:04   #5
Superman
Man of Steel
 
Avatari i Superman
 
Data e antarėsimit: Oct 2012
Vendndodhja: Hic Et Ubique
Posts: 1,470
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
Superman i pazėvėndėsueshėmSuperman i pazėvėndėsueshėmSuperman i pazėvėndėsueshėmSuperman i pazėvėndėsueshėmSuperman i pazėvėndėsueshėmSuperman i pazėvėndėsueshėmSuperman i pazėvėndėsueshėmSuperman i pazėvėndėsueshėmSuperman i pazėvėndėsueshėmSuperman i pazėvėndėsueshėmSuperman i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pacquaio vs Mayweather

14000 USD ishte nje bilete e rendomte ne tregun e zi...
__________________
Hic Et Ubique
Superman nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-04-2015, 03:10   #6
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,908 Times in 2,592 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pacquaio vs Mayweather

$99 per ta pare ne tv.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-04-2015, 08:08   #7
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,828
Thanks: 860
Thanked 1,622 Times in 943 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 161
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pacquaio vs Mayweather

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Superman Shiko postimin
14000 USD ishte nje bilete e rendomte ne tregun e zi...
.....dhe imagjino te bie njeri ne tapet qe raundin e pare
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-04-2015, 01:35   #8
Xhebraili
El Pistolero
 
Avatari i Xhebraili
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Peja
Posts: 4,028
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Xhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pacquaio vs Mayweather

Fiton Zezaku ,ska assnje gje ne terezi filipinezi qe ta mund..
__________________
Mixhok..
Xhebraili nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-04-2015, 12:35   #9
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,540
Thanks: 3,648
Thanked 4,194 Times in 2,353 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 431
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pacquaio vs Mayweather

Votova per Pacquiao edhe pse mendoj se do te fitoj Mayweather.

Pacquiao eshte teper i shpejt dhe shume luftarak por nuk mbrohet si duhet. Lufton shume i hapur.

Per Mayweather s'kemi cka me filozofu. Tregojne statistikat (47 fitore, asnje humbje dhe asnje barazim) se per cfare boksieri behet fjale.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-04-2015, 14:32   #10
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,828
Thanks: 860
Thanked 1,622 Times in 943 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 161
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pacquaio vs Mayweather

Mayweather eshte boksier pikesh. Kemben e djathte gjysem hapi perpara ,trupin gjysem te perkulur dhe i terhequr duke goditur me te majten dhe shkarkon me te djathten ,historikisht kte taktike ka pas. Nuk eshte boksier qe jep spektakel sic ka qene Arturo Gatti ,Oscar de la hoya, Diego Corrales ,edhe pse te tre kto Mayweather i ka mund. Personalisht do doja t'fitonte Pacquiao
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-04-2015, 18:36   #11
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 25,575
Thanks: 11,346
Thanked 9,385 Times in 6,004 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 483
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pacquaio vs Mayweather

Mayweather.....The "Moneymaker" beast......do fitoje sepse ashtu duan disa qe kontrollojne bastet dhe zhirot e kesaj ndeshjeje.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-04-2015, 19:38   #12
Semiku
Style & Substance
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,413
Thanks: 20
Thanked 750 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pacquaio vs Mayweather

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Mayweather eshte boksier pikesh. Kemben e djathte gjysem hapi perpara ,trupin gjysem te perkulur dhe i terhequr duke goditur me te majten dhe shkarkon me te djathten ,historikisht kte taktike ka pas. Nuk eshte boksier qe jep spektakel sic ka qene Arturo Gatti ,Oscar de la hoya, Diego Corrales ,edhe pse te tre kto Mayweather i ka mund. Personalisht do doja t'fitonte Pacquiao
Krejt ne rregull AAO,por nderroja kemben Mayweather.Bokson me Gjysem hapi para me kemben e majte cka eshte edhe logjike sepse atehere dora e djathte eshte e terhequr dhe ka hapesire per tu shkarkuar.

.

Perparesija me e madhe e Floyd eshte intelegjenca,njeriu ju pershtatet cdo lloj stili te kundershtarit ( i kam shikuar gati te gjitha ndeshjet e tij ne Youtube dhe kjo bie ne sy) dhe cdo kundershtar e dominon ne kete aspekt.Mbrohet shkelqyeshem dhe mos harroni nje fakt qe Mayweather eshte i gjate 173 cm ,ndersa krahet i shkojne ne 183 cm dhe asnje i kategoris se tij walter nuk mundet ta munde,ndoshta mu per kete fakt.

Sipas meje Floyd fitues ne pika edhe ate me vendim unanim....por ku i dihet ne boks cdo here mundesh ta marresh nje grusht ne mjekerr dhe i sheh yjet.
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-04-2015, 22:26   #13
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,540
Thanks: 3,648
Thanked 4,194 Times in 2,353 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 431
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pacquaio vs Mayweather

Tė gjitha biletat shiten pėr 60 sekonda

http://www.gazetaexpress.com/sport/t...da-foto-96240/
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-04-2015, 18:33   #14
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,963
Thanks: 15,509
Thanked 9,218 Times in 6,230 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pacquaio vs Mayweather

Sa i forte ky Rusi...
Hmmmm
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-04-2015, 18:35   #15
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,963
Thanks: 15,509
Thanked 9,218 Times in 6,230 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Pacquaio vs Mayweather

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Semiku Shiko postimin
Krejt ne rregull AAO,por nderroja kemben Mayweather.Bokson me Gjysem hapi para me kemben e majte cka eshte edhe logjike sepse atehere dora e djathte eshte e terhequr dhe ka hapesire per tu shkarkuar.

.

Perparesija me e madhe e Floyd eshte intelegjenca,njeriu ju pershtatet cdo lloj stili te kundershtarit ( i kam shikuar gati te gjitha ndeshjet e tij ne Youtube dhe kjo bie ne sy) dhe cdo kundershtar e dominon ne kete aspekt.Mbrohet shkelqyeshem dhe mos harroni nje fakt qe Mayweather eshte i gjate 173 cm ,ndersa krahet i shkojne ne 183 cm dhe asnje i kategoris se tij walter nuk mundet ta munde,ndoshta mu per kete fakt.

Sipas meje Floyd fitues ne pika edhe ate me vendim unanim....por ku i dihet ne boks cdo here mundesh ta marresh nje grusht ne mjekerr dhe i sheh yjet.
DREJT
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2015, 15:31   #16
Semiku
Style & Substance
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,413
Thanks: 20
Thanked 750 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pacquaio vs Mayweather



Edhe 6 dite.
2 Maj, MGM Grand Garden Arena,Las Vegas

Floyd Mayweather,Jr.
1977 (38),SHBA
Lartesija 173 cm,shtrirje krah. 183 cm
47 : 47 - 0 - 0
26 KO

Manny Pacquiao
1978 (36),Filipine
Lartesija 169 cm,shtrirje krah. 170 cm
64 : 57 - 5 - 2
38 KO
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2015, 15:37   #17
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,908 Times in 2,592 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pacquaio vs Mayweather

E firmosi kontraten Mayweather, apo akoma?
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-04-2015, 00:20   #18
Semiku
Style & Substance
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,413
Thanks: 20
Thanked 750 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pacquaio vs Mayweather

Inside Mayweather - Pacquiao

Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-04-2015, 00:39   #19
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,908 Times in 2,592 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pacquaio vs Mayweather

S'di me ke te behem, por anoj nga Pacquiao.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-04-2015, 03:07   #20
Semiku
Style & Substance
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,413
Thanks: 20
Thanked 750 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pacquaio vs Mayweather

Legjendat e boksit prognozojne perballjen Mayweather - Pacquaio

Edhe tri dite na ndajne nga perballja e shekullit dhe disa nga legjendat e boksit japin mendimin e tyre kush eshte favorit/fitues.
HBO Boksing ka intervistuar disa nga boksieret qe kane shkruar historine e ketij sporti dhe gati te gjithe jane te mendimit qe Pacquiao eshte underdog.

Lennox Lewis : " perparesi i jep Mayweather-it..."
Bernard Hopkins : " perparesi Mayweather-it ..."
Shane Mosley : " do te vendose shpejtesija dhe levizjet e Mayweather..."
Oscar De La Hoya : " do beje tifo per Pacquiao,por ne fund do te fitoje Mayweather ... "
George Foreman : eshte i vetmi i cili mendon qe Pacquiao do ta munde Mayweather-in ...

Mayweather/Pacquiao: The Legends Speak.
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur