Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-02-2018, 22:12   #1
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,668
Thanks: 371
Thanked 1,964 Times in 1,328 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
A eshte e verber dashuria?

Dashuria e verber

Nje dite u mblodhen ne nje livadh te bukur te gjitha ndjenjat dhe cilesite e njeriut.
Kur Merzia u paraqit per te treten here, i Cmenduri si gjithnje pak i cmendur propozoi: "Le te luajme symbyllazi!".
Interesi coi vetullen perpjete dhe Kuriozi pa u permbajtur pyeti: "Kukamshefthi? Cfare domethene?". "Eshte nje loje - shpjegon i Cmenduri - ku une mbyll syte dhe filloj te numeroj deri ne 100, ndersa ju duhet te fshiheni dhe kur te mbaroj se numeruari te parin qe do te gjej nga ju do te zere vendin tim per te vazhduar lojen". Entuziazmi filloi vallen i shoqeruar nga Euforia. Gezimi filloi te kercente aq shume sa perfundoi ta bind edhe Dyshimin, madje edhe vet Indiferencen, te ciles nuk i interesonte kurregje. Por jo te gjithe donin te merrnin pjese ne loje: e Verteta preferoi te mos fshihej (pse ta beje kur te gjithe e zbulojne?). Krenaria mendonte se ishte nje loje shume koti (ne fund te fundit ajo qe e bezdiste ishte se nuk ish idea e saj), kurse Frika preferonte te mos rrezikonte.
"Nje, dy, tre, kater..." - filloi te numeronte i Cmenduri.
Ai qe u fsheh i pari ishte Dembeli qe shfrytezoi shkembin e pare qe ndodhej aty afer rreth 2-3 metra larg nga i Cmenduri. Besimi fluturoi ne qiell dhe Zilia u fsheh nen hijen e Fitores e cila me Force arriti te ngjitej ne maje te pemes me te larte. Bujari nuk arrinte dot te fshihej, cdo vend qe gjente i dukej i mrekullueshem per miqte e tij. Po liqeni i kristalte? Vendi ideal per Bukurine. Po gjethet e pemes? Vend i persosur per Ndrojtjen. Krahet e shqiponjes? Me i miri per Vullnetin. Vorbulla e eres? Vend i papare per Lirine. E keshtu Bujari perfundoi te fshihej nen rrezen e diellit. Egoisti, perkundrazi, gjeti menjehere nje vend te mire, te fresket e te rehatshem. Genjeshtra u fsheh ne fundin e oqeanit, Pasioni dhe Deshira ne qender te vullkanit. Harresen nuk e mbaj mend se ku. Kur i Cmednuri arrin te numri 99, Dashuria nuk kishte gjetur akoma vend te fshihej pasi i gjente te gjitha te zena derisa pa nje shkurre trendafili dhe me ne fund vendos te fshihet neper petalet e kuqe.
"Njeqind!" - therriti i Cmenduri dhe fillon nga kerkimi.
Te parin qe gjeti ishte Dembeli i fshehur aty prane, me pas degjoi Besimin qe po diskutonte me Zotin per ceshtje teologjie dhe po ndjente vibrimin e Pasionit dhe Deshires nga fundi i vullkanit. Rastesisht gjeti Ziline dhe e kuptoi se ku ishte Fitorja. Egoizmin nuk arriti ta gjej dot, ja kishte mbathur nga vendi i tij i fshehte pasi kish vene re se aty ndodhej edhe nje tufe grenxash. Pasi kerkoi shume, te Cmendurin e merr etja dhe kur arrin liqenin zbulon Bukurine. Dyshimin e gjeti lehtesisht pasi i ulur te gardhi nuk kishte vendosur akoma se ne cilen ane te fshihej. Ne fund mundi t'i gjej gati te gjithe, Talentin ne barin e njome, Ankthin ne nje zone te erret, Genjeshtren pas ylberit dhe ne fund Harresen e cila kish harruar qe po loznin kukamshefthi. Vetem Dashuria nuk po shfaqej gjekundi. I Cmenduri kerkoi pas cdo peme, shkembi, maje mali. Pikerisht kur i Cmenduri vendosi te hiqte dore nga kerkimi, ai pa trendafilin dhe filloi t’i levizte deget, kur papritur u degjua nje britme dhimbjeje. Gjembat e trendafilit kishin demtuar syte e Dashurise. I Cmenduri nuk dinte se cfare te bente me per te shfajesuar veten: qante, pergjerohej, kerkonte falje aq sa arriti t'i premtonte se do ta ndiqte pergjithmone. Dashuria i pranoi shfajesimet. Qe nga ajo kohe Dashuria eshte e verber dhe i Cmenduri gjithmone e shoqeron ate.
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
🖤 (1)
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-10-2018, 21:55   #2
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 612 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte e verber dashuria?

No fucking shit.

Drejtesia eshte e verber. Dashuria nuk eshte dhe nuk duhet te jete e verber. Me qene te sinqerte nuk eshte njeriu qe e ben rroben por rroba qe e ben njeriun.

Le te jete sado i bukur shpirti ai nuk shkelqen kurre dhe kurre nuk ka per te shkelqyer pa rroben e duhur per arsyen e thjeshte te shijes se hidhur qe i ka ngelur ne goje nga mosperfilljet dhe refuzimet. Nuk eshte faji i tij apo i saj. Sado inteligjent te jete, sado i shpejt ne llogaritje dhe veprime, sado empatik te jete ndaj njerezve ai njeri nuk ka shanse kurre te shkelqeje sepse eshte djallezuar.

E vertete sa gjithe historia e njerezimit.

Me kujtohet kur ishim ne zborr dhe te veshur me rroba ushtarake zhgerryeshim si derrat ne lluce. Jo vetem ne studentet por edhe profesoret, pedagoget tane te universitetit perdornim fjale e batuta e barsaleta te cilat do te ishin anormale ne ambjentet e auditorit te leksioneve. Njeriu sa me mire vishet aq me siguri ka tek vetvetja, aq me e civilizuar menyra e tij e sjelljes dhe aq me teper sexy ndihet.

Provojeni. Shkoni ne nje takim te pispillosur, te lare e te rruar e do te keni nje siguri aq te larte sa qe do te reflektohet ne sjellje. Shanset jane qe nga nje takim i tille do te dilni me perfitime te larta. Kur them perfitime do te thote: konsumim te mardhenieve qysh me heren e pare.

Provojeni te shkoni ne nje takim pa u lare dhe me ere djerse. Kembet i keni te parruara dhe nuk ndjeheni sexy.

Eshte i njejti njeri por i veshur me dy "rroba" te ndryshme. Jo siguri, jo sjellje e mire, jo sex.


Dea

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Adea : 14-10-2018 nė 22:00
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-10-2018, 10:07   #3
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,668
Thanks: 371
Thanked 1,964 Times in 1,328 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte e verber dashuria?

Jo cdo gje qe shkelqen eshte ar. Po guston ku e ke? E c'mund te themi per ditet e tjera qe do vishesh normal? Cfare hipokrizie e djallezuar....
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-10-2018, 10:29   #4
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 612 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte e verber dashuria?

Ti mund te jesh ar per dike dhe tunxh per dike tjeter Eljan. Nuk e kuptoj pse te djeg aq shume.

Gustoja e ime nuk eshte e jotja.

Une per ty mund te jem nje piece of shit dhe me sinqeritetin me te madh po te them se : Whatever floats your boat.

Per dike tjeter mund te jem ar.


Asnje gje ne forme individuale ka vlere. Vlera e saj percaktohet vetem ne comperison mode. Kjo eshte edhe baza e teorise se relativitetit. Relativitet do te thote varje nga nje rrethane. Eshte si buka me djath per mua.

Ajo qe i jep vlere dickaje eshte superioriteti i saj krahasuar me te tjerat dhe cfare eshte me e rendesishmja sinkroniteti i saj me dicka te ngjashme.


Dea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-10-2018, 10:34   #5
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,668
Thanks: 371
Thanked 1,964 Times in 1,328 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte e verber dashuria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Ti mund te jesh ar per dike dhe tunxh per dike tjeter Eljan. Nuk e kuptoj pse te djeg aq shume.

Gustoja e ime nuk eshte e jotja.

Une per ty mund te jem nje piece of shit dhe me sinqeritetin me te madh po te them se : Whatever floats your boat.

Per dike tjeter mund te jem ar.


Asnje gje ne forme individuale ka vlere. Vlera e saj percaktohet vetem ne comperison mode. Kjo eshte edhe baza e teorise se relativitetit. Relativitet do te thote varje nga nje rrethane. Eshte si buka me djath per mua.

Ajo qe i jep vlere dickaje eshte superioriteti i saj krahasuar me te tjerat dhe cfare eshte me e rendesishmja sinkroniteti i saj me dicka te ngjashme.


Dea
E para nuk po me djeg asgje (pervec bukes ne furre qe do e ha me djath me vone)
E dyta kam hap temen dhe po e mbroj ate.
E treta nese i jep vlera superioriteteve ato jane vetem rrobat materiale apo gradat e panevojshme...
E katerta, per mua nuk je as nje piece of shit, se ky perdoret per lulet dhe nuk dua te te bej kaq nder.

p.s. ne je ar pa k per ndonje tjeter qofsh shendosh dhe vihu edhe ne diete po deshe...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-10-2018, 10:37   #6
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 612 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte e verber dashuria?

Nje njeri qe nuk ka argument perdor fyerje personale, ndaj personit tim. Jam e mesuar me keto. Nuk me bejne pershtypje.


Dea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-10-2018, 10:39   #7
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,668
Thanks: 371
Thanked 1,964 Times in 1,328 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte e verber dashuria?

Po dhelpra e ha rrushin?


p.s. e vetmja fabul qe ka bere gabim Ezopi...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-10-2018, 15:16   #8
HELEN OF TROY
Jeta vazhdon
 
Avatari i HELEN OF TROY
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: prane teje
Posts: 1,297
Thanks: 5
Thanked 19 Times in 15 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
HELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: A eshte e verber dashuria?

Sigurish qe eshte e verber perderisa nuk ka llogjike kur je i dashuruar
__________________
Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...
HELEN OF TROY nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-10-2018, 15:19   #9
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,821
Thanks: 1,514
Thanked 8,644 Times in 3,816 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte e verber dashuria?

E verber jo, do dhe I ben ca gjera po he, e kur ndonje gje nuk shkon si duhet ja fusin dathurise qorre,
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
🖤 (1)
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-10-2018, 15:21   #10
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 7,040
Thanks: 4,270
Thanked 4,723 Times in 1,802 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte e verber dashuria?

Awww kush na paska ardhur.....
Aman nese eshte e verber le te iken tek okulisti ndoshta disi e cverbeson....
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj se: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-10-2018, 15:40   #11
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 612 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte e verber dashuria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga HELEN OF TROY Shiko postimin
Sigurish qe eshte e verber perderisa nuk ka llogjike kur je i dashuruar
Po po ndau nga burri dhe bridh me Paridi-n.

I shkreti Hektor qe e hengri!


Dea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-10-2018, 15:41   #12
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 612 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte e verber dashuria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
E verber jo, do dhe I ben ca gjera po he, e kur ndonje gje nuk shkon si duhet ja fusin dathurise qorre,
Ka karrota plot ne treg.


Dea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-10-2018, 15:55   #13
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,474
Thanks: 10,044
Thanked 9,278 Times in 4,581 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 313
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte e verber dashuria?

100 here kam shkuar te ophtalmologu asiher sme tha je verbuar

i thashe ke te drejte te gjitha i shof xham
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
🖤 (1)
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-10-2018, 15:57   #14
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,231
Thanks: 14,993
Thanked 12,819 Times in 8,063 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 685
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte e verber dashuria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
100 here kam shkuar te ophtalmologu asiher sme tha je verbuar

i thashe ke te drejte te gjitha i shof xham
Do pak bukė me gjizė dhe sallam?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-10-2018, 16:02   #15
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,474
Thanks: 10,044
Thanked 9,278 Times in 4,581 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 313
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte e verber dashuria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Do pak bukė me gjizė dhe sallam?
gjizes sdo ti them jo

mka marr malli me icik vaj ulliri siper lene lene
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-08-2019, 06:24   #16
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 768
Thanks: 40
Thanked 285 Times in 154 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 4
Kasėmi ėshtė vėrtetė talentėKasėmi ėshtė vėrtetė talentėKasėmi ėshtė vėrtetė talentėKasėmi ėshtė vėrtetė talentė
Re: A eshte e verber dashuria?

I bukur tregimi, por jo entuziast per lexuesit. Mbase jane te verber si dashuria...
🖤 (1)
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur