Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca > Shkenca dhe jeta

Shkenca dhe jeta Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 18-08-2018, 15:36   #41
Socio
Vetevendosje
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 8,831
Thanks: 7,698
Thanked 6,473 Times in 2,724 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Toka ėshtė e rrafshėt, jo e rrumbullakėt!

Per fat te keq ne forumin tone ka njerez qe duhet rikthyer ne shkollimin fillor !
🖤 (1)
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2018, 15:37   #42
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,777
Thanks: 14,593
Thanked 8,917 Times in 5,176 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 256
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Toka ėshtė e rrafshėt, jo e rrumbullakėt!

pse cdo gje qe ke mesuar ne shkoll e di te vertet ti socio? u never question anything? lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2018, 15:41   #43
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,916
Thanks: 1,111
Thanked 1,232 Times in 681 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Toka ėshtė e rrafshėt, jo e rrumbullakėt!

O ti profesor Sochi, nqs se beson sill argumentat e tua dhe je ok. Me kte qe thu ti profesor, duhet te cojme ne fillore te gjithe shkenctaret qe hedhin kto ide?
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2018, 15:42   #44
Socio
Vetevendosje
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 8,831
Thanks: 7,698
Thanked 6,473 Times in 2,724 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Toka ėshtė e rrafshėt, jo e rrumbullakėt!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga {A_N_G_E_L_69} Shiko postimin
O ti profesor Sochi, nqs se beson sill argumentat e tua dhe je ok. Me kte qe thu ti profesor, duhet te cojme ne fillore te gjithe shkenctaret qe hedhin kto ide?
Nuk ka shkencetar qe mbeshtet ato ide, vetem fetaret !

Ketu:

https://www.skeptic.com/insight/flat...piracy-theory/

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Socio : 18-08-2018 nė 17:20
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2018, 15:43   #45
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,017
Thanks: 3,488
Thanked 2,805 Times in 1,894 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Toka ėshtė e rrafshėt, jo e rrumbullakėt!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Kam tre dite rrjesht qe po shikoj dokumentare kafshesh te egra me luan shqpipinja etj. Bota e tyre me duket shum me e bukur,lol p.sh luanet pushojn 20 ore ne dite, jane aktiv vetem dy ore ne mengjes dhe dy ore ne dark, pastaj vetem rrine shtrire dhe gjume 20 ore,lol
Ne njerėzit jemi mė budallenjtė nga tė gjithė qėniet e gjalla nė kėtė planet, punojmė gjithė ditėn dhe i bėjmė a si bėjmė katėr orė gjumė.

P. S.
Kurse unė kam tre ditė qė shikoj dokumentarė mbi restaurimin e pajisjeve tė vjetra, makineri tė vogla, gjėra tė tilla.
🖤 (1)
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2018, 15:43   #46
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,668
Thanks: 371
Thanked 1,964 Times in 1,328 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Toka ėshtė e rrafshėt, jo e rrumbullakėt!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
Keso idesh vijne vetem nga fetaret, jo nga komuniteti shkencor!
ty te kane rene eskimezet ne koke me duket...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2018, 15:44   #47
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,999
Thanks: 1,840
Thanked 2,018 Times in 1,522 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 155
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Toka ėshtė e rrafshėt, jo e rrumbullakėt!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga {A_N_G_E_L_69} Shiko postimin
O ti profesor Sochi, nqs se beson sill argumentat e tua dhe je ok. Me kte qe thu ti profesor, duhet te cojme ne fillore te gjithe shkenctaret qe hedhin kto ide?
Ska nevoj te jesh profesor
Kete gje e meson pa mesuar ende abetaren
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2018, 15:44   #48
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,892
Thanks: 6,720
Thanked 1,912 Times in 1,088 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Toka ėshtė e rrafshėt, jo e rrumbullakėt!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga {A_N_G_E_L_69} Shiko postimin
O ti profesor Sochi, nqs se beson sill argumentat e tua dhe je ok. Me kte qe thu ti profesor, duhet te cojme ne fillore te gjithe shkenctaret qe hedhin kto ide?
Na shpjego ti pse eshte e rrafshet?
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2018, 15:44   #49
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,916
Thanks: 1,111
Thanked 1,232 Times in 681 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Toka ėshtė e rrafshėt, jo e rrumbullakėt!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
Sill kunder argument te asaj video qe postoi Perfomer
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2018, 15:45   #50
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,208
Thanks: 14,977
Thanked 12,810 Times in 8,055 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 685
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Toka ėshtė e rrafshėt, jo e rrumbullakėt!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Kam tre dite rrjesht qe po shikoj dokumentare kafshesh te egra me luan shqpipinja etj. Bota e tyre me duket shum me e bukur,lol p.sh luanet pushojn 20 ore ne dite, jane aktiv vetem dy ore ne mengjes dhe dy ore ne dark, pastaj vetem rrine shtrire dhe gjume 20 ore,lol
Ja fakti, Toka ėshtė e rrafshėt, po tė ishte sferė luanėt do ishin rrėzuar nė gjum.
🖤 (2)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2018, 15:45   #51
Socio
Vetevendosje
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 8,831
Thanks: 7,698
Thanked 6,473 Times in 2,724 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Toka ėshtė e rrafshėt, jo e rrumbullakėt!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
pse cdo gje qe ke mesuar ne shkoll e di te vertet ti socio? u never question anything? lol
Performer, nje shok i imi kishte udhetuar me anije kozmike ruse, se kane filluar ruset te bejne para edhe ne kete menyre, dhe kishte fotografuar token nga larte me celular. Ma e rrumbullaket nuk behej, nuk dukej !
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2018, 15:46   #52
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,777
Thanks: 14,593
Thanked 8,917 Times in 5,176 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 256
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Toka ėshtė e rrafshėt, jo e rrumbullakėt!

kur isha e vogel me thonte babi nese ne jemi me kok lart tani ne anen tjeter te botes jan me koke posht

po me shpejgonte boten e rrumbullaket gjasme
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2018, 15:46   #53
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,916
Thanks: 1,111
Thanked 1,232 Times in 681 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Toka ėshtė e rrafshėt, jo e rrumbullakėt!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Na shpjego ti pse eshte e rrafshet?
Une sjam astrolog. I besoj dukumentareve ku shprehet kjo teori. Kur te kesh kohe shikoji dhe ti kto dokumentare
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2018, 15:47   #54
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,777
Thanks: 14,593
Thanked 8,917 Times in 5,176 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 256
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Toka ėshtė e rrafshėt, jo e rrumbullakėt!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
Performer, nje shok i imi kishte udhetuar me anije kozmike ruse, se kane filluar ruset te bejne para edhe ne kete menyre, dhe kishte fotografuar token nga larte me celular. Ma e rrumbullaket nuk behej, nuk dukej !
mos genjen socio , shoku jot me anije kozmike haha
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2018, 15:48   #55
Semiku
Style & Substance
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,412
Thanks: 20
Thanked 749 Times in 480 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Toka ėshtė e rrafshėt, jo e rrumbullakėt!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hawk Shiko postimin
Shpresoj se je duke be hajgare.
Sic shihet nuk eshte duke bere hajgare...lol
🖤 (1)
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2018, 15:48   #56
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 7,139
Thanks: 0
Thanked 1,018 Times in 885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Toka ėshtė e rrafshėt, jo e rrumbullakėt!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
kur isha e vogel me thonte babi nese ne jemi me kok lart tani ne anen tjeter te botes jan me koke posht

po me shpejgonte boten e rrumbullaket gjasme
Hyp n’kat t’funit me nonji gradacel te larte andej nga je dhe shife horizontin. Po t’u duk i drejt osht brinja trekendshit.
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2018, 15:50   #57
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,817
Thanks: 1,513
Thanked 8,642 Times in 3,815 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Toka ėshtė e rrafshėt, jo e rrumbullakėt!

Si rrumbullaket si e sheshte round, ska rendesi. Rendesi ka qe eshte comfortable dhe beautiful me jetu. Lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2018, 15:51   #58
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,017
Thanks: 3,488
Thanked 2,805 Times in 1,894 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Toka ėshtė e rrafshėt, jo e rrumbullakėt!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
Performer, nje shok i imi kishte udhetuar me anije kozmike ruse, se kane filluar ruset te bejne para edhe ne kete menyre, dhe kishte fotografuar token nga larte me celular. Ma e rrumbullaket nuk behej !
Tani qė tė jemi tė saktė edhe aq e rrumbullakėt nuk ėshtė sepse ka kaq shumė male dhe depresione.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2018, 15:55   #59
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,017
Thanks: 3,488
Thanked 2,805 Times in 1,894 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Toka ėshtė e rrafshėt, jo e rrumbullakėt!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga {A_N_G_E_L_69} Shiko postimin
Une sjam astrolog. I besoj dukumentareve ku shprehet kjo teori. Kur te kesh kohe shikoji dhe ti kto dokumentare
Nė shkencė, mėnyra mė e mirė pėr tė vėrtetuar njė teori ėshtė eksperimenti. Unė do sugjeroja qė tė niseshim tė gjithė si forum dhe tė shkojmė deri nė fund tė botės, ti para si moderator dhe ne tė tjerėt nga mbas. Me tė mbėrritur nė fund tė botės, i kėpusim edhe njė tė pshurrur atje dhe e vėrtetojmė teorinė.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2018, 15:55   #60
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,208
Thanks: 14,977
Thanked 12,810 Times in 8,055 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 685
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Toka ėshtė e rrafshėt, jo e rrumbullakėt!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Tani qė tė jemi tė saktė edhe aq e rrumbullakėt nuk ėshtė sepse ka kaq shumė male dhe depresione.
Nga hapsira po thot ai, nga aq larg nuk duken ato qė thua ti.
🖤 (1)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur