Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca > Shkenca dhe jeta

Shkenca dhe jeta Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 17-06-2019, 08:24   #21
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,769
Thanks: 1,298
Thanked 2,170 Times in 1,210 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Deti na bėn mirė..

🖤 (2)
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-06-2019, 08:26   #22
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,466
Thanks: 10,040
Thanked 9,250 Times in 4,574 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 313
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Deti na bėn mirė..

Une vdes per detin edhe 6 muaj tme lesh aty nuk ndihem hic

Deti me ben te lumtur,te bukur, ngjyre chocolat, seksi, etc plot
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
🖤 (1)
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-06-2019, 08:30   #23
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,466
Thanks: 10,040
Thanked 9,250 Times in 4,574 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 313
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Deti na bėn mirė..Elounda. Tetor 2018
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
🖤 (2)
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-06-2019, 12:14   #24
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,820
Thanks: 1,515
Thanked 8,643 Times in 3,815 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Deti na bėn mirė..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Looks like Paradise .. where is iT ?

Deti per mua Dy jave maximumi, per me shume besoj qe humbas interesin dhe te lodh c’do dite , plus te shkaterron lekuren dhe floket.
Turks n Caicos.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-06-2019, 12:27   #25
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 4,082
Thanks: 875
Thanked 3,570 Times in 1,289 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Deti na bėn mirė..

Golem foto e djeshme
Deti me jep enrgji pozitive me ralaksion te gjithen
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
🖤 (2)
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-06-2019, 12:33   #26
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,769
Thanks: 1,298
Thanked 2,170 Times in 1,210 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Deti na bėn mirė..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
Une vdes per detin edhe 6 muaj tme lesh aty nuk ndihem hic

Deti me ben te lumtur,te bukur, ngjyre chocolat, seksi, etc plot
Tė kuptoj drejt Sibora...🖤 (3)
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-06-2019, 12:33   #27
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,820
Thanks: 1,515
Thanked 8,643 Times in 3,815 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Deti na bėn mirė..

Natyra ( Det e Mal) ne pergjithesi te bejne mire, deti ka behefitet e vets, po dhe mali, gjelberimi te jep qetesi shpirterore. Njeriu ka nevoje per t’gjitha cka afron toka jone
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
🖤 (6)
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-06-2019, 12:37   #28
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,769
Thanks: 1,298
Thanked 2,170 Times in 1,210 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Deti na bėn mirė..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Natyra ( Det e Mal) ne pergjithesi te bejne mire, deti ka behefitet e vets, po dhe mali, gjelberimi te jep qetesi shpirterore. Njeriu ka nevoje per t’gjitha cka afron toka jone
Edhe ty tė kuptoj shumė drejt...
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-06-2019, 13:02   #29
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,453
Thanks: 17,371
Thanked 22,167 Times in 8,610 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 510
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Deti na bėn mirė..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Turks n Caicos.
para dosa vitesh shkova ne nje private all inclusive beach there
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 025534A6-0081-4929-B53E-C6ED2C23CDB1.jpg (20.8 KiloByte, 64 shikimet)
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
🖤 (2)
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-06-2019, 13:23   #30
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,466
Thanks: 10,040
Thanked 9,250 Times in 4,574 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 313
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Deti na bėn mirė..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Tė kuptoj drejt Sibora...
Kjo eshte Vlora te ky restoranti hengra mengjesin kulac te fresket me djathe dhie dhe recel o nene nene..

Flm per foton..
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-06-2019, 16:17   #31
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,548
Thanks: 5,773
Thanked 6,147 Times in 3,067 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 266
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Deti na bėn mirė..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Turks n Caicos.
IT looks lovely .. up-date us after u done 🙃

Im looking for a new place to go in future
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-06-2019, 16:28   #32
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,073
Thanks: 5,644
Thanked 11,792 Times in 4,133 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Deti na bėn mirė..

Mumentalisht
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-06-2019, 11:28   #33
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,311
Thanks: 4,486
Thanked 3,486 Times in 1,659 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 119
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Deti na bėn mirė..

kur do vije ky moment , mmmmmmmmm
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg photo2jpg[4].jpg (21.5 KiloByte, 40 shikimet)
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-06-2019, 12:25   #34
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Posts: 5,770
Thanks: 3,076
Thanked 2,044 Times in 893 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Re: Deti na bėn mirė..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
na ben po ce do e kemi larg
Te jetosh ne FL dhe te mos jetosh afer detit, ti qofsh. Ishe me mire ne boren e Minnesota-s. lol
__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
Esther nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-06-2019, 12:30   #35
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,820
Thanks: 1,515
Thanked 8,643 Times in 3,815 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Deti na bėn mirė..

Lol ate desha ti them dhe une dje, po e lashe.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-06-2019, 13:30   #36
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,769
Thanks: 1,298
Thanked 2,170 Times in 1,210 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Deti na bėn mirė..

🖤 (2)
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-06-2019, 13:31   #37
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 6,268
Thanks: 4,123
Thanked 6,849 Times in 2,340 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 126
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Deti na bėn mirė..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Lol ate desha ti them dhe une dje, po e lashe.
Me mire larg ujit, ka shume gropa thithese aty. Brrr te zhdukej toka nen kemb ne nje emision qe pashe.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-06-2019, 14:19   #38
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,777
Thanks: 14,598
Thanked 8,917 Times in 5,176 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 256
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Deti na bėn mirė..SHKONI KNEJ … ESHT ICIK FARE LARG LOL PO SKA GJE
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-06-2019, 14:56   #39
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,892
Thanks: 6,720
Thanked 1,912 Times in 1,088 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Deti na bėn mirė..

Kjo shpjegon mungesen e lumturise ke un noshta se nuk jam hedh ne det me shume se 2 here tash 22 vjet
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-06-2019, 14:57   #40
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,453
Thanks: 17,371
Thanked 22,167 Times in 8,610 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 510
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Re: Deti na bėn mirė..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Esther Shiko postimin
Te jetosh ne FL dhe te mos jetosh afer detit, ti qofsh. Ishe me mire ne boren e Minnesota-s. lol
jo flm se kam diellin dhe pishinen qe me
mjafton
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur