Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 31-07-2019, 13:30   #41
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,641
Thanks: 5,548
Thanked 11,448 Times in 3,867 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Exactly.

Rrofsh . Mjekra esht moda e harlistave
__________________
Follow Your Joy
🖤 (1)
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2019, 13:31   #42
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,641
Thanks: 5,548
Thanked 11,448 Times in 3,867 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Edhe une fillim kam pas siklet po tani jam liru e jam rehat .
__________________
Follow Your Joy
🖤 (1)
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2019, 13:32   #43
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,821
Thanks: 1,514
Thanked 8,644 Times in 3,816 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Dhe Sibi qeros e ka me c’kam pa une. Ska si te ta shaj. cuni jot qenka kopja e tij.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2019, 13:33   #44
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,641
Thanks: 5,548
Thanked 11,448 Times in 3,867 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Thumbs down Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Dhe Sibi qeros e ka me c’kam pa une. Ska si te ta shaj. cuni jot qenka kopja e tij.
Jo mi cuni me mgjan mu
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2019, 13:34   #45
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,474
Thanks: 10,044
Thanked 9,277 Times in 4,581 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 313
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Dhe Sibi qeros e ka me c’kam pa une. Ska si te ta shaj. cuni jot qenka kopja e tij.
burri im e ka nga qefi se ka floke shume por qe kur u operua e mban tulle koken
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2019, 14:55   #46
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,464
Thanks: 17,377
Thanked 22,180 Times in 8,617 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 510
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

kam nje te tille ne fb, divorcuar dy here...lavderonte secilin sikur ishte gruaja me me fat ne bote..pastaj i shante kur divorcohej..tani po lavderon kete te tretin

edhe 100 burri leaf
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
🖤 (3)
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2019, 15:32   #47
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,231
Thanks: 1,514
Thanked 2,111 Times in 1,109 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
Lexojeni pak kete perlen ketu��

Sa here dal ndonje xhiro nga instagrami kuptoj, ndjej dhe prek se nė ē'lloj mizerabiliteti emocional, psikologjik dhe shpirteror jetojne njerezit ne kete vend. Nevoja e njerezve per t'i treguar te tjereve sesa te lumtur jane, me kaq sforco, ėshtė ne thelb tregues ulerites i mungeses se lumturise. Njerezit jane shnderruar ne skllever te rrjeteve sociale dhe te nevojes per t'u treguar te tjereve se ata bejne jete te bukur. Ti je i lire sigurisht te besh ate qe te do zemra ty, por une e ndjej tensionin, dhimbjen, shtirjen, friken, deshiren qe ke per te rene ne sy, dhe vartesine qe ke ndaj syve te mi dhe miratimin e tyre per lumturine tende. Ti po humbet fuqine per te qene i/e lumtur pa syte e mi. Ti po humbet fuqine per t'u gezuar pa te pare te tjeret. Ti je nje skllav/e i/e dhimbjes, xhelozise dhe smires se atyre qe te shohin dhe kjo ėshtė e rrezikshme shume. Ti ke filluar te mos gezohesh me nese e ndjen se lumturia jote nuk helmon askend. Ti ke humbur fuqine per te qene i/e lumtur vete, pa mua. Ti ke humbur fuqine per ta shijuar lumturine, sepse lumturine tende e kemi ne dore ne. Ne qe vendosim te te shohim, ose qe vendosim te tė ndeshkojme me harrese. Ne e kemi dorezuar sovranitetin e lumturise sone plotesisht dhe jemi te varur nga syte e njerezve. Te atyre njerezve te cilet e dine sesa ju dhemb po nuk ju pane dhe ju kafshojne sa here te duan duke mos iu pare me. Po te kishte rrjete sociale ku njerezit do te mund te postonin ndjenjat, do te shikonit se syte qe ju shikojne me shpesh, jane ato qe mendoni se nuk ju shikojne kurre dhe nuk duan t'ia dine per ju!
Celulari po shkaterron vetem per pak vite ate qe ka ndertuar libri per qindra vite.

Ve re njerezit e shikojne boten e tyre qe i rrethon nepermjet celularit. Te gjith me koke te ulur e me syte drejt celularit. Edhe kur duan te shikojne dicka rreth e perqark perdorin kameren e celularit. Jane shashtis njerezit fare jane bere zombies.
🖤 (3)
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2019, 15:43   #48
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,821
Thanks: 1,514
Thanked 8,644 Times in 3,816 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Lol mano ka zoom in camera. E kam bere dhe une njehere kur isha ne plazh. Pertova te cohem e nuk e dalloja qarte emrin e nje hoteli. Kapa cellin. Hapa kameran , zoom in there u go, got the name. LOL
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2019, 15:47   #49
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,821
Thanks: 1,514
Thanked 8,644 Times in 3,816 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Btw po degjoja dje ne radio, meqe ra fjala e cells... Siri I degjon te gjitha cka flet gjate dites
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2019, 15:54   #50
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,474
Thanks: 10,044
Thanked 9,277 Times in 4,581 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 313
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Une sirin se perdor e kam hequr
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2019, 16:17   #51
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,793
Thanks: 14,610
Thanked 8,934 Times in 5,184 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 256
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Siri esht robot lol nuk ka mendje njerezore
Ktu duket sa jan robotizuar njerezit.
Megjithate Siri mund te perdoret si pergjues nese u duhet atyre dajave ne maje fare ..e perdorin per gjera te tjera spara u interesojn njerezit normale vetem po te ndodhi ndonje gje qe kan interes....
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2019, 16:30   #52
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,821
Thanks: 1,514
Thanked 8,644 Times in 3,816 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Siri ‘degjon’. Dhe bufi e di qe eshte robot e perdoret per qellime advertisements apo dhe nga government aty ku u intereson. Na kernaqe dhe ti. Lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2019, 18:22   #53
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 6,275
Thanks: 4,127
Thanked 6,856 Times in 2,344 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 126
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Tek e fundit, shtirja e ka te miren, pasi mesazhi qe duan te japin eshte pozitiv dhe ata vete kjo gje i ndihmon te ndihen mire.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
🖤 (1)
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2019, 18:25   #54
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,793
Thanks: 14,610
Thanked 8,934 Times in 5,184 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 256
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Po sa realist eshte ? Njerezit merziten pastaj kur realiteti i zhgenjen
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2019, 18:26   #55
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,725
Thanks: 6,690
Thanked 8,254 Times in 3,947 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Shume mire bejne! Fundja eshte konstatuar me kohe qe eshte komplet fallcitet!
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2019, 23:04   #56
Ajana87
V.I.P
 
Avatari i Ajana87
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Vendndodhja: Tetove
Posts: 3,117
Thanks: 1,351
Thanked 3,483 Times in 685 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 83
Ajana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Ketu tek ne watsapi eshte ne mod.
dhe kam nje te aferme...vap foto me burin "my gentelman"

" love"

"dashni"pffff ma ka shpif valla....gjoja se be tjerat skena.love...


mendoj se kete gje bejn ata qe sjan te.lumtur...uhuhuh
__________________
Zemra eshte armiku kryesor,jeton brenda nesh por rreh per dike tjeter.!
🖤 (2)
Ajana87 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2019, 23:16   #57
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,567
Thanks: 5,774
Thanked 6,162 Times in 3,068 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 266
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Ka qe i reklamojne non stop edhe k’tu ne forum .... a thua se P.O. na hyjne shume ne pune , perderisa Nuk jane as anetare . Its funny though loool
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Zana : 31-07-2019 nė 23:20
🖤 (1)
Zana ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2019, 23:28   #58
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,464
Thanks: 17,377
Thanked 22,180 Times in 8,617 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 510
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

ne fakt kjo tema duhet te jet jo vetem per ciftet por dhe per beqot sic ka ketu ne forum, qe mburren nga komplimentet qe marrin nga te tjeret por kan frik te ven foton e tyre te plote, is hilarious
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
🖤 (1)
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2019, 23:31   #59
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,567
Thanks: 5,774
Thanked 6,162 Times in 3,068 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 266
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Ankoju artikullit.. hilarious . Not everyone wants to exploit their identity all Over social networking . loool

It’s called privacy . Lool
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2019, 23:34   #60
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,464
Thanks: 17,377
Thanked 22,180 Times in 8,617 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 510
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

there is no such thing as “partial” privacy, either you show or you don’t
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur