Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 31-07-2019, 23:34   #61
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,590
Thanks: 5,797
Thanked 6,177 Times in 3,075 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 267
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Yeah there is and it’s a choice . Loool
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2019, 23:51   #62
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,239
Thanks: 1,517
Thanked 2,114 Times in 1,110 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Lol mano ka zoom in camera. E kam bere dhe une njehere kur isha ne plazh. Pertova te cohem e nuk e dalloja qarte emrin e nje hoteli. Kapa cellin. Hapa kameran , zoom in there u go, got the name. LOL
Shikon ti qe kam te drejte une. Te ishte cuar e te kishe ecur do kishe harxhuar ca calories
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-08-2019, 00:12   #63
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,844
Thanks: 1,518
Thanked 8,655 Times in 3,826 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Po nuk urrehet femra cfaredo qofte evil te jete ajo, dhe kur ste ecen me ato. Keep looking, never give up. No one should die virgin,don’t give up Kaci.Lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-08-2019, 00:28   #64
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,608
Thanks: 10,953
Thanked 5,956 Times in 2,818 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 186
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Onyx Shiko postimin


Publikimi i ēdo gjėje qė ndodh ēdo ditė nė rrjetet sociale ėshtė bėrė zakon i zakonshėm dhe pėr shumė njerėz, ėshtė pothuajse thelbėsore. Megjithatė, pas ekzibicionizmit, kėrkimi i dėshpėruar pėr “vėmendje” mund tė fshehė njė ndjenjė tė thellė pasigurie dhe pakėnaqėsie.
Po i pėrgjigjem titullit, se tema paska shumė tekst dhe po pėrtoj ta lexoj.

Tė gjithė njerėzit qė hyjnė nė forum, duke pėrfshirė edhe veten, kanė njė "boshllėk" dicka nė shpirtin e tyre qė nė jetėn private s'e thonė dot as me miqtė intimė; ndaj janė njė cikė agresivė, s'e durojnė tjetrin ...

Unė ta zėmė, tani prej qė kam ndėrruar banesė dhe qytet e shoh se mė paska pas munduar sė tepėrmi vetmia. Nė qytetin ku kam jetuar as edhe njė shqiptar nuk e kam pasur afėr. Mė tė afėrmin e kam pasur 24 km. Boshėllėkun jam munduar ta largoj duke u futur nė forum, nė biseda me miqtė. Shpeshherė nuk ka funksionuar si duhet, sepse edhe ai tjetri ka pasur njė hall, kėshtu pa pikė arsyeje jemi kacafytyr dhe e kemi fyer njėri - tjetrin. Mbase edhe unė e kam fyer dikė ( sado qė jam mundur dhe mundohem tė jem i durueshėm ).

Tė gjithė njerėzve, pa pėrjashtim, gjatė asaj kohe qė u kam rėnė nė qafė pa hak, sot u kėrkoj tė falur!

Ju nėse mė falni, do t'u jem mirėnjohės; nėse nuk mė falni - ndėrroni vendbanim sikur unė!

Demka
__________________
devollitėt thonė

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Gi de Masha : 01-08-2019 nė 01:19
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-08-2019, 00:33   #65
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,844
Thanks: 1,518
Thanked 8,655 Times in 3,826 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Sot ne radio diskutonin njerezit differencen ne moshe ne nje relationship, e te kesh qef me degju njerezit Ketej. Njerez pa komplekse, te edukuar, me manners. Domosdo ne 2019 njeriu duhet te jete tolerant, open minded. Eshte turp te diskutohet si Kaci I virgjer. Po si thote si thote - neser e kam me 2 mendje me ate francezen. Po i mbush mendjen vetes. Lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-08-2019, 01:03   #66
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,893
Thanks: 6,720
Thanked 1,912 Times in 1,088 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Kurt ka mbyllur reputacionin
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Vetem beqart bejn sex te mire, nuk ka cifte ne bote qe kane nje jete te persosur sexuale, eshte e pamundur. Noshta per 6 muaj nje vit max por pastaj edhe ajo qe duket sex i mire paguan me emocione dhe ndjenja cmim kolosal.
Nuk martohet njeri ne bote per sex, martesa eshte per te krijuar familje dhe mos te rrish vetem.
Kush martohet per sex eshte individ pervers.
🖤 (1)
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-08-2019, 01:13   #67
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Vetem beqart bejn sex te mire, nuk ka cifte ne bote qe kane nje jete te persosur sexuale, eshte e pamundur. Noshta per 6 muaj nje vit max por pastaj edhe ajo qe duket sex i mire paguan me emocione dhe ndjenja cmim kolosal.
Nuk martohet njeri ne bote per sex, martesa eshte per te krijuar familje dhe mos te rrish vetem.
Kush martohet per sex eshte individ pervers.
Wrong........
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-08-2019, 14:01   #68
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,239
Thanks: 1,517
Thanked 2,114 Times in 1,110 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Vetem beqart bejn sex te mire, nuk ka cifte ne bote qe kane nje jete te persosur sexuale, eshte e pamundur. Noshta per 6 muaj nje vit max por pastaj edhe ajo qe duket sex i mire paguan me emocione dhe ndjenja cmim kolosal.
Nuk martohet njeri ne bote per sex, martesa eshte per te krijuar familje dhe mos te rrish vetem.
Kush martohet per sex eshte individ pervers.
hahahahaha o Kurt...ti je ekspert i opinioneve
🖤 (1)
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-08-2019, 18:36   #69
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,833
Thanks: 861
Thanked 1,623 Times in 943 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 161
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Sot ne radio diskutonin njerezit differencen ne moshe ne nje relationship, e te kesh qef me degju njerezit Ketej. Njerez pa komplekse, te edukuar, me manners. Domosdo ne 2019 njeriu duhet te jete tolerant, open minded. Eshte turp te diskutohet si Kaci I virgjer. Po si thote si thote - neser e kam me 2 mendje me ate francezen. Po i mbush mendjen vetes. Lol
Sna e the sa e donin diferencen kto njerzit e edukuar pa komplekse ?
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-08-2019, 19:12   #70
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,844
Thanks: 1,518
Thanked 8,655 Times in 3,826 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Sa kurioz je dhe ti, ja sa te mbaroj se shpelari pjatat e do te te tregoj
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
🖤 (1)
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-08-2019, 22:13   #71
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 6,283
Thanks: 4,133
Thanked 6,865 Times in 2,349 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 126
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Vetem beqart bejn sex te mire, nuk ka cifte ne bote qe kane nje jete te persosur sexuale, eshte e pamundur. Noshta per 6 muaj nje vit max por pastaj edhe ajo qe duket sex i mire paguan me emocione dhe ndjenja cmim kolosal.
Nuk martohet njeri ne bote per sex, martesa eshte per te krijuar familje dhe mos te rrish vetem.
Kush martohet per sex eshte individ pervers.
Drejt e ke. Pse ka tradhetar dhe tradhetare?!
Cme kane degjuar veshet keto dite. Ja ketu ne Tr tone, vlojne gjerat.

Mu duk vetja, vetem une kam ngel axhami.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
🖤 (1)
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur