Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 06-08-2019, 19:14   #21
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,793
Thanks: 14,610
Thanked 8,934 Times in 5,184 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 256
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Kjo ėshtė arsyeja pse ju jeni akoma beqarė

Bashkjetese me mire .po te kesh money sti mer dot njeri
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-08-2019, 19:19   #22
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 11,588
Thanks: 166
Thanked 1,285 Times in 958 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Re: Kjo ėshtė arsyeja pse ju jeni akoma beqarė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Bashkjetese me mire .po te kesh money sti mer dot njeri
Nuk hedhe gje ne emrin tim unė

Per kalamaj si i behet halli kur nuk je i martuar?
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-08-2019, 19:22   #23
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,793
Thanks: 14,610
Thanked 8,934 Times in 5,184 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 256
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Kjo ėshtė arsyeja pse ju jeni akoma beqarė

Nese do femij beje me kontrat
Ja u zgjidh dhe kjo
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-08-2019, 19:24   #24
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 11,588
Thanks: 166
Thanked 1,285 Times in 958 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Re: Kjo ėshtė arsyeja pse ju jeni akoma beqarė

Femije me kontrate ? !!!
Cfare stili ėshtė ky ?
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-08-2019, 19:25   #25
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,793
Thanks: 14,610
Thanked 8,934 Times in 5,184 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 256
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Kjo ėshtė arsyeja pse ju jeni akoma beqarė

Ca skan dal tani lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-08-2019, 19:46   #26
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,464
Thanks: 17,377
Thanked 22,180 Times in 8,617 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 510
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Kjo ėshtė arsyeja pse ju jeni akoma beqarė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga kanina Shiko postimin
Te gjithe ata qe njohe te martuar jane ndare...cfare kane ngelur shume shpejt do te ndahen me siguri.
Te vetmit qe e kane qejf martesen jane ata qe sjane martuar osé qe sapo jane martuar.

Keshtu qe pyetja ėshtė pse duhet une te martohem?
eshte perhapur me shume divorci ne shqiperi?

Mbaj mend kur erdha ne amerik dhe mesuesia na thit “ngre doren nese prinderit i keni te divorcuar” dhe me shume se gjysma e klases ngriten doren..po rrija e shokuar
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-08-2019, 19:49   #27
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 11,588
Thanks: 166
Thanked 1,285 Times in 958 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Re: Kjo ėshtė arsyeja pse ju jeni akoma beqarė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
eshte perhapur me shume divorci ne shqiperi?

Mbaj mend kur erdha ne amerik dhe mesuesia na thit “ngre doren nese prinderit i keni te divorcuar” dhe me shume se gjysma e klases ngriten doren..po rrija e shokuar
Statistikat e shqiperise nuk i di por te ata qe njohe une ėshtė shume i perhapur.
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
🖤 (2)
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-08-2019, 20:17   #28
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,231
Thanks: 1,514
Thanked 2,112 Times in 1,109 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Re: Kjo ėshtė arsyeja pse ju jeni akoma beqarė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
ti mano do lesh kenget. po pse a i vrare, dicka eshte femija aaaa?

p.s. un kismet do le nick-un e forumit.
ama edhe ju sensitive qe jeni bere. Sa me shume plakeni aq me bebilino sensitive beheni
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-08-2019, 20:46   #29
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,231
Thanks: 14,993
Thanked 12,819 Times in 8,063 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 685
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Kjo ėshtė arsyeja pse ju jeni akoma beqarė

Martohej vetėm pėr tė vrarė, Belle Gunness ėshtė e para vrasėse serial nė histori

Ishte viti 1881 kur Belle Gunness emigroi nga Norvegjia drejt Amerikės, pėr t’u vendosur nė Chicago, ku u martua me njė emigrant norvegjez.

Partnerėt patėn katėr fėmijė dhe si fillim hapėn njė dyqan karamelesh. Dukej se gjithēka shkonte normalisht derisa nė vitin 1900, krejt papritur dyqani u pėrfshi nga flakėt dhe brenda tij u gjet trupi i bashkėshorit tė Gunness- it.

Fill pas kėsaj ngjarjeje, pėrmes falsifikimit tė dokumenteve, Belle arriti tė siguronte nga shteti njė fermė nė La porte, Indiana. Vejusha u martua sėrish, por pas tetė muajve bashkėshorti i dytė vdiq dhe jo, e gjithė kjo nuk ishte njė rastėsi!

Gjatė marrjes nė pyetje gruaja e ve deklaroi se i shoqi ishte djegur aksidentalisht me ujė dhe gjatė rėnies kish’ pėsuar njė goditje tė fortė nė kokė. Hetimet u mbyllėn dhe asnjė provė e vetme nuk rėndoi mbi Belle-n. Kjo e fundit nxori njė lajmėrim nė gazetė, nė kėrkim tė njė martese tė tretė.

Ndonėse nuk dihet me siguri se sa ėshtė numri i viktimave, mendohet se vrasėsja seriale ėshtė pėrgjegjėse pėr humbjen e rreth sė paku 40 jetėve, ndoshta edhe mė shumė.

e.t./dita
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-08-2019, 20:47   #30
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,231
Thanks: 14,993
Thanked 12,819 Times in 8,063 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 685
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Kjo ėshtė arsyeja pse ju jeni akoma beqarė

Njė si Belle i duhet Kurtit.
🖤 (2)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-08-2019, 20:50   #31
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,793
Thanks: 14,610
Thanked 8,934 Times in 5,184 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 256
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Kjo ėshtė arsyeja pse ju jeni akoma beqarė

Kto lloj femrash quhen black widow....femra qe vrasin per para lol
🖤 (1)
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-08-2019, 21:25   #32
Ice
V.I.P
 
Avatari i Ice
 
Data e antarėsimit: Jul 2019
Posts: 632
Thanks: 218
Thanked 226 Times in 172 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
Ice ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolare
Re: Kjo ėshtė arsyeja pse ju jeni akoma beqarė

Martohu apo kalo me dikon qe te pelqen shume e jo veq per martese apo presion nga familia, athere ma mir me qene beqar nese nuk te pelqen ai person.
Ice nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-08-2019, 21:39   #33
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,231
Thanks: 1,514
Thanked 2,112 Times in 1,109 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Re: Kjo ėshtė arsyeja pse ju jeni akoma beqarė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Njė si Belle i duhet Kurtit.
I paske ardh tamam ne shteg Kurtit. Ja kur te thote "ja pse nuk duhet te martohesh'
🖤 (1)
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-08-2019, 21:58   #34
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,013
Thanks: 13,041
Thanked 7,190 Times in 4,555 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 423
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Kjo ėshtė arsyeja pse ju jeni akoma beqarė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga kanina Shiko postimin
Te gjithe ata qe njohe te martuar jane ndare...cfare kane ngelur shume shpejt do te ndahen me siguri.
Te vetmit qe e kane qejf martesen jane ata qe sjane martuar osé qe sapo jane martuar.

Keshtu qe pyetja ėshtė pse duhet une te martohem?
Qe te vuash like the rest lol
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-08-2019, 23:56   #35
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 11,588
Thanks: 166
Thanked 1,285 Times in 958 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Re: Kjo ėshtė arsyeja pse ju jeni akoma beqarė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Qe te vuash like the rest lol
Vetem po un martova me ty skam per te vuajtur kurre unė
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-08-2019, 00:28   #36
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,681
Thanks: 842
Thanked 1,413 Times in 1,051 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: Kjo ėshtė arsyeja pse ju jeni akoma beqarė

ti e shikon qe eshte i paqendrueshem..ka plot djem per se mbari forumi,pse meresh me te
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-08-2019, 00:30   #37
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,681
Thanks: 842
Thanked 1,413 Times in 1,051 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: Kjo ėshtė arsyeja pse ju jeni akoma beqarė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Martohej vetėm pėr tė vrarė, Belle Gunness ėshtė e para vrasėse serial nė histori

Ishte viti 1881 kur Belle Gunness emigroi nga Norvegjia drejt Amerikės, pėr t’u vendosur nė Chicago, ku u martua me njė emigrant norvegjez.

Partnerėt patėn katėr fėmijė dhe si fillim hapėn njė dyqan karamelesh. Dukej se gjithēka shkonte normalisht derisa nė vitin 1900, krejt papritur dyqani u pėrfshi nga flakėt dhe brenda tij u gjet trupi i bashkėshorit tė Gunness- it.

Fill pas kėsaj ngjarjeje, pėrmes falsifikimit tė dokumenteve, Belle arriti tė siguronte nga shteti njė fermė nė La porte, Indiana. Vejusha u martua sėrish, por pas tetė muajve bashkėshorti i dytė vdiq dhe jo, e gjithė kjo nuk ishte njė rastėsi!

Gjatė marrjes nė pyetje gruaja e ve deklaroi se i shoqi ishte djegur aksidentalisht me ujė dhe gjatė rėnies kish’ pėsuar njė goditje tė fortė nė kokė. Hetimet u mbyllėn dhe asnjė provė e vetme nuk rėndoi mbi Belle-n. Kjo e fundit nxori njė lajmėrim nė gazetė, nė kėrkim tė njė martese tė tretė.

Ndonėse nuk dihet me siguri se sa ėshtė numri i viktimave, mendohet se vrasėsja seriale ėshtė pėrgjegjėse pėr humbjen e rreth sė paku 40 jetėve, ndoshta edhe mė shumė.

e.t./dita
si rita e tetos se xhaxhi vanit
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-08-2019, 03:07   #38
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,893
Thanks: 6,720
Thanked 1,912 Times in 1,088 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Kurt ka mbyllur reputacionin
Re: Kjo ėshtė arsyeja pse ju jeni akoma beqarė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Njė si Belle i duhet Kurtit.
MUa nuk do m’kisnte vrare kurr ajo se donja kisha fitu zemren,lol
🖤 (1)
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-08-2019, 06:37   #39
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 7,040
Thanks: 4,270
Thanked 4,723 Times in 1,802 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Re: Kjo ėshtė arsyeja pse ju jeni akoma beqarė

Arsyeja eshte qe ende nuk me ka ikur truri....
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj se: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-08-2019, 08:37   #40
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,667
Thanks: 2,762
Thanked 2,575 Times in 1,621 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Re: Kjo ėshtė arsyeja pse ju jeni akoma beqarė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mano Shiko postimin
Nuk martohet njeri vetem per seks or Kurt. Arsyet jane te shumta:

per yzmet
hekurin e rrobave
larjen dhe tharjen e rrobave
per gatimin e ushqimt
per kujdesin dhe pastertine e shtepise
dhe se fundmi per seks dhe per trashegimi. Duhet len pas dicka perndryshe vjen e iken e nuk e mori vesh njeri
Dhe pa u martuar mund te gjesh nje sherbetore dhe nje femer qe mund te pjelli.
🖤 (1)
Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur