Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-08-2019, 17:16   #1
Ice
V.I.P
 
Avatari i Ice
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 1,351
Thanks: 218
Thanked 226 Times in 172 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 19
Ice ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolare
Femra apo meshkuj?

Kush eshte me xheloz?

Femrat Shqiptare jane shume xheloz po m'doket? Lol... Sipas eksperienza edhe pse kurr s'kom kalu me nje Shqiptare

Edhe do burra kom taku qe kane qene shume xheloz... Sikur ni Shqiptar ketu qe e njo i hike shume inati qe disha kickboks ma mir se ai edhe pse ai ka pas qen trajner... Ne sparring provojke me'm qit KO per inati por nuk ka mujt...

Edhe gruja e ti provojke me flirtu me mu dhe ati i hike inati.. Edhe pse ai vet i kqyrke femra tjera.

Plot Shqiptar jane shume njerz xheloz sipas eksperienza ime.. Shume inati i hin me te pa i sukseshem.

Ndoshta keshtu jane edhe njerz tjer por ne ket raste po foli per Shqiptar.
Ice nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 17:30   #2
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,080
Thanks: 5,650
Thanked 11,823 Times in 4,139 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Beaute ka mbyllur reputacionin
Re: Femra apo meshkuj?

Ta garantoj un qe femrat jan me xheloze. Jan qenie e poshter ! Lol
E vetmja Jam un qe nuk e njoh kte ndjenje .
Ndonjhere Edhe burri me pyet a me don ?
Imagjinoje te iki burri me dite nga shpia e prap maredhenia jon Eshte perfecte!
Merremi vesht japim Te reja non stop po se del apo dal , me shoqe e shok apo miq. Maredhenie pune apo jasht saj non .
Mendoj se ka Te Bej besimi! Me shume vite kalojne me shume besimi shtohet , me shume duhemi .
Megjithse do Doja Te isha njehere ne trurin apo trupin e nje mashkulli ta shihja boten ndryshe !
Ah Te isha djale .
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 17:45   #3
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,882
Thanks: 1,527
Thanked 8,709 Times in 3,848 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Re: Femra apo meshkuj?

Une jam shume xheloze. I kam vene gps tracking device biles me kamera. Nga dashuria e kam. As qe behet fjale te iki vetem me sherbim. Gati jane ato kucedrat e tjera, apo nuk eshte aq king!! Love him to death! ❤️
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 17:47   #4
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,975
Thanks: 7,834
Thanked 3,596 Times in 1,889 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Re: Femra apo meshkuj?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Ta garantoj un qe femrat jan me xheloze. Jan qenie e poshter ! Lol
E vetmja Jam un qe nuk e njoh kte ndjenje .
Ndonjhere Edhe burri me pyet a me don ?
Imagjinoje te iki burri me dite nga shpia e prap maredhenia jon Eshte perfecte!
Merremi vesht japim Te reja non stop po se del apo dal , me shoqe e shok apo miq. Maredhenie pune apo jasht saj non .
Mendoj se ka Te Bej besimi! Me shume vite kalojne me shume besimi shtohet , me shume duhemi .
Megjithse do Doja Te isha njehere ne trurin apo trupin e nje mashkulli ta shihja boten ndryshe !
Ah Te isha djale .
__________________
Tu n’es plus lą oł tu étais, mais tu es partout lą oł je suis.

V.H
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 18:03   #5
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,080
Thanks: 5,650
Thanked 11,823 Times in 4,139 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Beaute ka mbyllur reputacionin
Re: Femra apo meshkuj?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari Shiko postimin
Hahahaha.

Et toi tu est d’accord avec moi mon ami ??
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 18:11   #6
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,975
Thanks: 7,834
Thanked 3,596 Times in 1,889 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Re: Femra apo meshkuj?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Hahahaha.

Et toi tu est d’accord avec moi mon ami ??
Djemte i kane 2 t'keqija : jane tradhetare dhe ēeloz!
__________________
Tu n’es plus lą oł tu étais, mais tu es partout lą oł je suis.

V.H
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 18:14   #7
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 11,717
Thanks: 170
Thanked 1,306 Times in 975 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 129
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Re: Femra apo meshkuj?

Femrat jane me xheloze se meshkujt, meshkujt nuk jane xheloze jane te semure. ..
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 19:15   #8
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,893
Thanks: 6,726
Thanked 1,912 Times in 1,088 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Kurt ka mbyllur reputacionin
Re: Femra apo meshkuj?

Mendimi im: Femrat xheloze jane tradhtare prandaj jane teper xheloze
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 19:24   #9
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,352
Thanks: 15,080
Thanked 12,896 Times in 8,116 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 687
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Femra apo meshkuj?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Mendimi im: Femrat xheloze jane tradhtare prandaj jane teper xheloze
E ke gabim, nuk janė nė proporcion tė drejtė kėto dy gjėra.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 19:28   #10
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,675
Thanks: 5,575
Thanked 11,496 Times in 3,883 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Re: Femra apo meshkuj?

Mashkulli te vret ne emer te xhelozise, kurse femra te torturon ...pa fund...
Cilen do te preferonit?
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 19:29   #11
Ice
V.I.P
 
Avatari i Ice
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 1,351
Thanks: 218
Thanked 226 Times in 172 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 19
Ice ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolare
Re: Femra apo meshkuj?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Ta garantoj un qe femrat jan me xheloze. Jan qenie e poshter ! Lol
E vetmja Jam un qe nuk e njoh kte ndjenje .
Ndonjhere Edhe burri me pyet a me don ?
Imagjinoje te iki burri me dite nga shpia e prap maredhenia jon Eshte perfecte!
Merremi vesht japim Te reja non stop po se del apo dal , me shoqe e shok apo miq. Maredhenie pune apo jasht saj non .
Mendoj se ka Te Bej besimi! Me shume vite kalojne me shume besimi shtohet , me shume duhemi .
Megjithse do Doja Te isha njehere ne trurin apo trupin e nje mashkulli ta shihja boten ndryshe !
Ah Te isha djale .

Ka edhe plot meshkuj qe jane shume '' insecure''.. Shkojn permas shpine shokit apo vllaut veq per nje rospi. Ka edhe incels qe kurr s' kan prek femer dhe jane shume desperat.

Cka po thu ti eshte interesant, se ni shoki i jemi me tha qe nana i ti i kish thane qe femrat jane shejtane.

Une nanen e ti e kisha peshkru ashtu, kurr s'me ka pelqy personalisht. Njeri pa moral, pa nder etj. Tash a ban me i peshkru krejt femrat ashtu nuk e di.

Veq une e di qe motren dhe nanen tem i du ma shume se krejt bota.
Ice nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 19:31   #12
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,640
Thanks: 2,210
Thanked 1,235 Times in 823 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Re: Femra apo meshkuj?

Tortura eshte vrasje e gjate
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 20:27   #13
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,080
Thanks: 5,650
Thanked 11,823 Times in 4,139 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Beaute ka mbyllur reputacionin
Re: Femra apo meshkuj?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ice Shiko postimin
Ka edhe plot meshkuj qe jane shume '' insecure''.. Shkojn permas shpine shokit apo vllaut veq per nje rospi. Ka edhe incels qe kurr s' kan prek femer dhe jane shume desperat.

Cka po thu ti eshte interesant, se ni shoki i jemi me tha qe nana i ti i kish thane qe femrat jane shejtane.

Une nanen e ti e kisha peshkru ashtu, kurr s'me ka pelqy personalisht. Njeri pa moral, pa nder etj. Tash a ban me i peshkru krejt femrat ashtu nuk e di.

Veq une e di qe motren dhe nanen tem i du ma shume se krejt bota.
Pervec familjes ( nene , baba , moter vella ) edhe femijes cdo gje zevendesohet!
Ku i ke besim kujt sot ?!

Femrat nuk jan shejtąne Thjesht meritojne te trajtohet mire . Te jet ne vendin qe i takon .
Sot njeriut jepi lirine , besimin Edhe shihe qe cdo gje ecen perfekt.

Uroj te dashuria qe ke per nenen e motren te mos ndryshoje kurre . Se ka plot meshkuj qe qerrohen e shurdhohen me kalimin e kohes .. ka plot prinder qe perfundojne azileve.
.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 20:28   #14
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,080
Thanks: 5,650
Thanked 11,823 Times in 4,139 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Beaute ka mbyllur reputacionin
Re: Femra apo meshkuj?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari Shiko postimin
Djemte i kane 2 t'keqija : jane tradhetare dhe ēeloz!
Malheureusement oui . Pikerisht ata qe tradhetojne Te akuzojne.Lol
Shyqyr qe Jam vajze e kam lind vajza .
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 20:50   #15
Elushe
~*~loved~*~
 
Avatari i Elushe
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 4,049
Thanks: 1,676
Thanked 1,840 Times in 792 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 155
Elushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėm
Re: Femra apo meshkuj?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Une jam shume xheloze. I kam vene gps tracking device biles me kamera. Nga dashuria e kam. As qe behet fjale te iki vetem me sherbim. Gati jane ato kucedrat e tjera, apo nuk eshte aq king!! Love him to death! ❤️
edhe une keshtu si Bad jam.
__________________
Ndrysho por beje ngadale, drejtimi eshte me i rendesishem se shpejtesia!
Elushe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 20:54   #16
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,877
Thanks: 877
Thanked 1,650 Times in 963 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Re: Femra apo meshkuj?

Femrat tona nje pjese e mire jane te smura psiqike kur vjen puna per xhelozi.
Ndersa meshkujt me ca kom nigju , pa ose mka perplas jeta nje pjese e madhe vetem kartela e te smurit mendor u mungonte , xheloz ne ekstrem.

Kisha i koleg pune dikur , koleg i thenēin , terror psikologjik i bente asaj te fejumes vet sa e detyronte t'i dergonte foto ne cdo levizje qe bente gjate dites , shopping , kafe me shoqet , kur kishte ngec ne trafik , pushimin e drekes ne pune ...etj.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 20:57   #17
Elushe
~*~loved~*~
 
Avatari i Elushe
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 4,049
Thanks: 1,676
Thanked 1,840 Times in 792 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 155
Elushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėm
Re: Femra apo meshkuj?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Femrat tona nje pjese e mire jane te smura psiqike kur vjen puna per xhelozi.
Ndersa meshkujt me ca kom nigju , pa ose mka perplas jeta nje pjese e madhe vetem kartela e te smurit mendor u mungonte , xheloz ne ekstrem.

Kisha i koleg pune dikur , koleg i thenēin , terror psikologjik i bente asaj te fejumes vet sa e detyronte t'i dergonte foto ne cdo levizje qe bente gjate dites , shopping , kafe me shoqet , kur kishte ngec ne trafik , pushimin e drekes ne pune ...etj.
Dmth ti po thua jemi te gjithe xhelozė te semure?
__________________
Ndrysho por beje ngadale, drejtimi eshte me i rendesishem se shpejtesia!
Elushe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 20:57   #18
Guest88
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 2,453
Thanks: 1,934
Thanked 764 Times in 590 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 77
Guest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėm
Re: Femra apo meshkuj?

mendoj qe dashuria dhe xhelozia shkojn krahas , ku asht njera asht edhe tjetra!!
Guest88 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 21:00   #19
Mistrece
...
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,914
Thanks: 152
Thanked 4,655 Times in 2,618 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 334
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Re: Femra apo meshkuj?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Kisha i koleg pune dikur , koleg i thenēin , terror psikologjik i bente asaj te fejumes vet sa e detyronte t'i dergonte foto ne cdo levizje qe bente gjate dites , shopping , kafe me shoqet , kur kishte ngec ne trafik , pushimin e drekes ne pune ...etj.
Zakonisht jane ata qe gjejne vjegen per t’u zene sa te takojne tjetren.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 21:00   #20
Ice
V.I.P
 
Avatari i Ice
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 1,351
Thanks: 218
Thanked 226 Times in 172 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 19
Ice ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolare
Re: Femra apo meshkuj?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Pervec familjes ( nene , baba , moter vella ) edhe femijes cdo gje zevendesohet!
Ku i ke besim kujt sot ?!

Femrat nuk jan shejtąne Thjesht meritojne te trajtohet mire . Te jet ne vendin qe i takon .
Sot njeriut jepi lirine , besimin Edhe shihe qe cdo gje ecen perfekt.

Uroj te dashuria qe ke per nenen e motren te mos ndryshoje kurre . Se ka plot meshkuj qe qerrohen e shurdhohen me kalimin e kohes .. ka plot prinder qe perfundojne azileve.
.
Shqiptarit i hin inati me pa motren apo vajzen t'vete me ni djal tjeter ... ne do raste bile nuk ka rendesi a osht Shqiptar apo i huaj. Kqyrin me te kercenu apo i kercenojn vajzat e tyne.

Kurse mu nuk me hin inati. Osht jeta e saj. Nuk vendosna une per jeten e ni njerit tjeter. Veq t'miren ja du.

Normal, ka kultura qe jane mazi se ajo Shqiptare ne ket rast sidomos njerz nga lindja e mesme sikur Kurdet qe nuk kane respekt per femra hiq.

Ni shok i jemi Kurd me kalxojke qysh e ka therr motren e vete me thik veq pse ka dal pak jasht me do shoqe... Dhe ish krenar per ate qe e ka ba.

Amo vet shikojn me kalu me femra sa te munden.
Ice nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur