Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-08-2019, 21:02   #21
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,825
Thanks: 14,644
Thanked 8,947 Times in 5,189 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 260
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Femra apo meshkuj?

Meshkujt tradhtojn me vepra,femrat me fjale lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 21:04   #22
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,833
Thanks: 861
Thanked 1,623 Times in 943 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 161
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Re: Femra apo meshkuj?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elushe Shiko postimin
Dmth ti po thua jemi te gjithe xhelozė te semure?
Ncuq.

Nje pjese e mire thashe jane te "smura" , harrova siper te vej thonjezat. Pjesa tjeter mund t'jene xheloz dhe xheloze pa dėme psikologjike
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 21:09   #23
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,833
Thanks: 861
Thanked 1,623 Times in 943 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 161
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Re: Femra apo meshkuj?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
Zakonisht jane ata qe gjejne vjegen per t’u zene sa te takojne tjetren.
As se vej ne dyshim qe ka dhe te tille. Por ky rasti qe po them une s'ishte i tille , ishte thjesht nje xheloz i dashuruar qe s'njihte limite , rregulla dhe aq me pak respekt per ate femer.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 22:02   #24
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,473
Thanks: 17,385
Thanked 22,189 Times in 8,620 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 510
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Femra apo meshkuj?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
Mashkulli te vret ne emer te xhelozise, kurse femra te torturon ...pa fund...
Cilen do te preferonit?
opsioni i dyte
ska qenie per mendimin tim qe sdo xhelozohet per dicka, eshte sikur te thuash nuk merzitem apo gezohem kurre
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
🖤 (1)
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 22:08   #25
Ice
V.I.P
 
Avatari i Ice
 
Data e antarėsimit: Jul 2019
Posts: 632
Thanks: 218
Thanked 226 Times in 172 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
Ice ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolareIce ka njė atmosferė spektakolare
Re: Femra apo meshkuj?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
opsioni i dyte
ska qenie per mendimin tim qe sdo xhelozohet per dicka, eshte sikur te thuash nuk merzitem apo gezohem kurre
Por ne do raste osht ma mir me vdek se me qene i torturun ...
Ice nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 22:44   #26
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,590
Thanks: 5,797
Thanked 6,177 Times in 3,075 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 267
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Femra apo meshkuj?

Nuk besoj qe varet nga gjinia por nga individi dhe faktore te jashtem.

Per mua personalisht it’s such a turn off ... And iT can become out of hands.
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 23:59   #27
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,473
Thanks: 17,385
Thanked 22,189 Times in 8,620 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 510
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Femra apo meshkuj?

Kur isha ne pune me burrin dhe atehere ishim thjesht shoke. E dija qe deshte te me bente xheloze gjithemone duke komentuar per vajzat e tjera “uaaa sa e mire ajo” dhe shikonte nese un do reagoja, por per inat i thoja “po shume e mire, pse si merr numrin e teletonit”
. Ishte nje djal qe me simpatizonte dhe erdhi njehere ne pune por burri ishte ne ate moment diku tjeter ne office dhe ky djali vin duke me komplimentuar dhe flirtuar nderkohe mendoja “ku dreq eshte burri” ta beja pak xheloz
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
🖤 (1)
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2019, 16:16   #28
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,475
Thanks: 10,047
Thanked 9,281 Times in 4,581 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 313
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: Femra apo meshkuj?

Une mendoj se njerzit xheloz/e kane mosbesim te madh te vetja. Ndihen sh inferior ne krahasim me njeriun per te cilen/cilin xhelozojne.

Ne te kundert njerzit qe nuk e ndjejne xhelozine brenda tyre jane njerez qe skane asnje gje per te treguar te te tjeret.. i pranojne njerzit ashtu sic jane dhe duan te njejten gje prej tyre...

Aty ku ka ndjenje inferioriteti ceshtja behet shume komplekse midis paleve.. eshte mire te terhiqesh nga keta njerez.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
🖤 (2)
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2019, 16:25   #29
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,036
Thanks: 13,060
Thanked 7,204 Times in 4,564 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 423
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Femra apo meshkuj?

Une nuk e njof fare kete fjalen me XH
Heren e fundit kur bera dush femer isha lol
🖤 (2)
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-09-2019, 08:12   #30
Jetmira
Jetmira
 
Avatari i Jetmira
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 2,545
Thanks: 1,269
Thanked 1,093 Times in 438 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 29
Jetmira ka mbyllur reputacionin
Re: Femra apo meshkuj?

Mendoj se meshkujt jane me xheloze.
Pavaresisht se nuk e shprehin.
Persa i perket femrave,nuk jemi aq shume xheloze ne krahasim me meshkujt.
Jetmira nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-09-2019, 08:34   #31
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Posts: 5,770
Thanks: 3,076
Thanked 2,045 Times in 893 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Re: Femra apo meshkuj?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Une nuk e njof fare kete fjalen me XH
Heren e fundit kur bera dush femer isha lol
Prit se do e njohesh se keshtu kemi thene te gjitha.
__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
🖤 (1)
Esther nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-09-2019, 11:22   #32
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,255
Thanks: 15,010
Thanked 12,838 Times in 8,077 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 686
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Femra apo meshkuj?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Une nuk e njof fare kete fjalen me XH
Heren e fundit kur bera dush femer isha lol
Vetėm nė dush e kupton qė je femėr?

Po nuk pati xhelozi (jo tė sėmurė se kjo ėshtė tjetėr kategori) nuk ka as dashuri.
🖤 (1)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-09-2019, 11:47   #33
nghi ngo
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 2,021
Thanks: 1,714
Thanked 726 Times in 526 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
nghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėm
Re: Femra apo meshkuj?

Mashkulli besoj, dhe mendoj eshte sepse Duke tradhetuar vete mendon se e Ben dhe femra
nghi ngo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur