Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-10-2019, 14:25   #1001
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 5,650
Thanks: 7,419
Thanked 3,207 Times in 1,474 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 210
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Nuk di ke te quash monster ne kete ndodhi. Ata qe te dhimbsen jane femijet e shkrete
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 10-10-2019, 14:27   #1002
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,322
Thanks: 23
Thanked 3,017 Times in 1,872 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 196
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Po nuk ėshtė ky Kaēi i forumit, ėshtė Kaēi i Rrėzės.
Aaaaa KaCi i Rreze eshte palo Prift

O Kepo e kishe pare kte kameren e fshehte ti ?
Kjo qenka Histori per Filmin e Demkes !!!
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 10-10-2019, 14:30   #1003
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,111
Thanks: 15,572
Thanked 13,208 Times in 8,345 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 708
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

E kam par para nja dy javėsh.
E hėngri ai qė s'u pėrzje fare.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 10-10-2019, 14:33   #1004
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,891
Thanks: 17,839
Thanked 22,981 Times in 8,860 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 525
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Me ben pershtypje qe punoj me dy doktor komplet ndryshe nga njeri tjetri por dhe pak si “ekstrem”...njeri eshte teper i pa edukat nganjehere, kurse tjetri pak si shumme i sjellshme kur ska nevoj ne disa raste ...me duket se un jam ne mes ...vin nje 19 vjecare para disa ditesh dhe doktor D e shikon, kjo ankohej se ka nje shenj te kuqe (te vogel) ne qiellze dhe mendon se ka strep infeksion”...doktori i thot jo dhe i jep nje ilace per nasal congestion...kjo del duke qare se nuk e diagnostikoj si duhej dhe merr te ankohet te menaxherja...menaxherja i thot te vi perseri te shikohej nga un ose doktor C dhe vizita te jet falas..i them doktor C...”shikohe ti te lutem se skam nerva per budalleqe” ...poooor ku ta dija un qe diktor C do merrte 1 ore!!! dhe te order xray sepse zonja tani po ankohej se i dhiimbte dhe barku (nje ankes e re plus po shikohet falas)...plus kishim 10 pacient duke pritur per te pare...po ta dija qe do merrte kaq shume kohe me te do e shikoja vet..do i beja kot nje strep throat dhe mono (meqe mendonte se ka te dyja) dhe me kaq tia mbyllja gojen duke i then “rezultatet tregojn qe je shume mire”
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 10-10-2019, 14:37   #1005
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,322
Thanks: 23
Thanked 3,017 Times in 1,872 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 196
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
Me ben pershtypje qe punoj me dy doktor komplet ndryshe nga njeri tjetri por dhe pak si “ekstrem”...njeri eshte teper i pa edukat nganjehere, kurse tjetri pak si shumme i sjellshme kur ska nevoj ne disa raste ...me duket se un jam ne mes ...vin nje 19 vjecare para disa ditesh dhe doktor D e shikon, kjo ankohej se ka nje shenj te kuqe (te vogel) ne qiellze dhe mendon se ka strep infeksion”...doktori i thot jo dhe i jep nje ilace per nasal congestion...kjo del duke qare se nuk e diagnostikoj si duhej dhe merr te ankohet te menaxherja...menaxherja i thot te vi perseri te shikohej nga un ose doktor C dhe vizita te jet falas..i them doktor C...”shikohe ti te lutem se skam nerva per budalleqe” ...poooor ku ta dija un qe diktor C do merrte 1 ore!!! dhe te order xray sepse zonja tani po ankohej se i dhiimbte dhe barku (nje ankes e re plus po shikohet falas)...plus kishim 10 pacient duke pritur per te pare...po ta dija qe do merrte kaq shume kohe me te do e shikoja vet..do i beja kot nje strep throat dhe mono (meqe mendonte se ka te dyja) dhe me kaq tia mbyllja gojen duke i then “rezultatet tregojn qe je shume mire”
Cili ishte Doktor D dhe Doktor C respektivisht Extremi dhe Edukuari ?
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 10-10-2019, 14:38   #1006
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,111
Thanks: 15,572
Thanked 13,208 Times in 8,345 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 708
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
Cili ishte Doktor D dhe Doktor C respektivisht Extremi dhe Edukuari ?
Do ket qėn e mirė 19 vjeqarja qė u vonua doktor C-ja.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 10-10-2019, 14:44   #1007
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,322
Thanks: 23
Thanked 3,017 Times in 1,872 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 196
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Do ket qėn e mirė 19 vjeqarja qė u vonua doktor C-ja.


Ska mundesi ne kto lloj tregimesh gjithmon Mandanxherja eshte ajo qe merr like
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 10-10-2019, 14:52   #1008
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,891
Thanks: 17,839
Thanked 22,981 Times in 8,860 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 525
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
Cili ishte Doktor D dhe Doktor C respektivisht Extremi dhe Edukuari ?
te dy jan ekstrem..njeri ska pak me takt, tjetri ska konsiderat per kohen dhe pacientet e tjere qe po presin
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 10-10-2019, 14:59   #1009
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,423
Thanks: 4,648
Thanked 3,606 Times in 1,720 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Do ket qėn e mirė 19 vjeqarja qė u vonua doktor C-ja.
akrepo a e imagjinon si kishte fjetur sot ai qe te tregova dje???
Marya nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 10-10-2019, 15:00   #1010
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 12,792
Thanks: 2,646
Thanked 4,833 Times in 3,073 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 185
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Komshijte ngjitur, cift I ri ne fakt njerez te qete po e degjoj shpesh ate ,eshte sikur e gudulis dikush e qesh vazhdimisht por nje e qeshur sikur opera lol dhe se kuptoj ca ben/bejne qe kjo ben si e perveluara e shekullit
Eden nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur