Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Letėrsia shqiptare

Letėrsia shqiptare Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 01-06-2019, 17:48   #941
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,176
Thanks: 1,043
Thanked 2,904 Times in 1,858 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Njeriu shpirtzi – nuk sheh asgjė tė bardhė!
- Femrat janė si lulet – secila ka bukurinė dhe aromėn e vet!
- Femėr dhe lule tė keqe, nuk ka!
- Tė kontribuosh pėr kombin, kurrė nuk ėshtė boll!
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Agim Metbala pėlqehet nga
i vjetėr 11-06-2019, 16:53   #942
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,176
Thanks: 1,043
Thanked 2,904 Times in 1,858 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Pėr familje dhe komb, nėse ka nevojė, edhe sakrifica ėshtė detyrim!
- Mendimet e kundėrta, shpiejnė nė progres!
- Nėse nė njė shoqėri nuk ka mendimet e kundėrta, statuskuoja majmet – trashet!
- Nėse personin me telefon nuk e thėrret thuase askush pos anėtarėve tė familjes, ai person ėshtė i padobishėm!
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2019, 19:32   #943
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,176
Thanks: 1,043
Thanked 2,904 Times in 1,858 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

Ky ėshtė postimi im i dhjetė mijt, nuk ėshtė ndonjė punė e madhe, por mė besoni edhe jo aq e vogėl...
Ju falenderoj tė gjithėve pėr leximin e krijimeve tė mija..


- Personi qė ka shumė pak thirrje telefonike dhe ai qė ka shumė thirrje telefonike, tė dytė janė shumė tė rrezikshėm!
- Personit qė orė e ēast i xingėron telefoni, tė preferoj, rri larg tij!
- Personit qė orė e ēast i bie telefoni, ėshtė person i rrezikshėm!
- Personi qė nė ēdo thirrje telefonike largohet nga tavolina, ai ose ka dashnore, ose merret me punė tė pista!

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Agim Metbala : 15-06-2019 nė 19:40
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-07-2019, 18:00   #944
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,176
Thanks: 1,043
Thanked 2,904 Times in 1,858 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Shumė thirrje telefonike – shumė kėrkesa; shumė kėrkesa – shumė pėrfitime...e qe besa edhe shumė punė tė ndyta!
- Personin tė cili e kėrkojnė shumė veta pas orarit tė punės, ta dini se ėshtė matrapaz!
- Njerėzit janė si elemente kimike – sa mė rezistentė, aq mė tė ēmuar!
- Mos krijo vazhdimisht shumė versione, tek njerėzit do i zgjosh averzione!
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 17:50   #945
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,176
Thanks: 1,043
Thanked 2,904 Times in 1,858 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Re: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Nėse vend e pa vend kundėrshtosh, edhe miqt pėr grindje do t’i josh!
- Kundėrshtimet e paarsyeshme, detyrimisht krijojnė fjalosje!
- Kundėrshtimi me tendencė – humbja nė transparencė!
- Kurkush nuk mund tė kuptoj fuqinė e dashurisė sė mbesave dhe nipave, pa u bė vet gjysh/gjyshja!
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur