Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Shqipėtarėt nėpėr botė

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 25-07-2018, 07:36   #1
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,751
Thanks: 711
Thanked 2,946 Times in 1,632 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 325
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė targa tė veturė36,400 franga pėr targat “ZH 866” – e bėn shqiptari nė Zvicėr
Kur “Kim Flamingo” kalon nėpėr rrugėt e Cyrihut me Mercedesin e tij tė zi, kalimtarėt dhe shoferėt mbesin tė habitur – tė paktėn Bekim Saiti mendon kėshtu. Ai e quan veten Kim Flamingo dhe thotė: “Njerėzit mezi pėrtypen nga zilia kur mė shohin” .

Por, kjo nuk ka tė bėj me pamjen e shqiptarit nga Maqedonia, as me makinėn e tij Mercedes ML 63 AMG. Ka tė bėj me targat: ZH 866.

«Vajza ime ka lindur mė 8»

Numrat e makinave me tre shifra janė mjaft tė rralla. Nė muajin mars, njė blerės pagoi 150,000 franga pėr targėn ZH 987. Agjencitė e trafikut rrugor qesin nė ankand rregullisht numra tė tillė nė internet.

Kėshtu Saiti ulet pėrpara laptopit tė tij mė 13 qershor dhe ndjek ankandin pėr ZH 866. Pėr tė ai ėshtė njė numėr shumė i vecantė: “Vajza ime Aurora ka lindur mė datė 8 dhe numri 6 ėshtė numri im me fat, prandaj doja pikėrisht kėtė numėr” .

Oferta nė fillim ishte 4000 franga. Pas 22,000 frangave, ishin vetėm ata qė janė tė interesuar nė pėrdorimin e emrave, sic ishin ofertuesit Zaugg00 dhe Lika AL. Ndėrsa Lika AL ngre ofertėn nė 36,000 franga, “Kim Flamingo” jep ofertėn e tij tė parė: 36,400 franga. Kėshtu konkurrentėt tjerė hoqėn dorė.

Ai ishte mjaft i lumtur pėr kėtė gjė. “Unė do tė kisha paguar edhe 40,000 franga pėr kėtė” thotė ai. Do ta mbaj kėtė targė deri nė fund tė jetės time dhe pastaj do ia dhuroj vajzės sime”.

Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2018, 07:50   #2
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,292
Thanks: 265
Thanked 912 Times in 574 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 200
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Bota esht full me idiote
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i magnus pėlqehet nga
i vjetėr 25-07-2018, 08:22   #3
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,252
Thanks: 12,247
Thanked 6,719 Times in 4,227 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Gjynah qenka i ri
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2018, 09:04   #4
Socio
........
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 8,649
Thanks: 7,514
Thanked 6,214 Times in 2,599 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 198
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Kush ka per te hedhur edhe paguan !
Tetovaret keshtu i ke.
Ky duhet te jete i Zhelines, katund i madh i komunes se Tetoves. Andaj edhe targa fillon me Zh. Ma mer mendja.

Me beri pershtypje cmimi i targave personalizuese ne Zvicer. Ne Britani me lire jane !
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Socio pėlqehet nga
i vjetėr 25-07-2018, 09:04   #5
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,751
Thanks: 711
Thanked 2,946 Times in 1,632 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 325
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Lexova disa kritika tek webfaqja zbicrrane blick, nga zvircrranet duke e kritikuar shume, njeri prej komentusve thojke qe nese ti kaq shume kujdesesh per gocen tende, pse nuk ja ke lene keto para ne konto dhe ju kishin gjet per te ardhmen, por ke blere dy targa metalike qe kerkujt nuk i intereson me ti pa.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Ragnar pėlqehet nga
i vjetėr 25-07-2018, 09:06   #6
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,751
Thanks: 711
Thanked 2,946 Times in 1,632 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 325
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
Kush ka per te hedhur edhe paguan !
Tetovaret keshtu i ke.
Ky duhet te jete i Zhelines, katund i madh i komunes se Tetoves. Andaj edhe targa fillon me Zh. Ma mer mendja.

Me beri pershtypje cmimi i targave personalizuese ne Zvicer. Ne Britani me lire jane !
Jo jo Socio e ke gabim tabela fillon Zh, se eshte Zhurich/Cyryhu.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2018, 09:11   #7
Socio
........
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 8,649
Thanks: 7,514
Thanked 6,214 Times in 2,599 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 198
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Jo jo Socio e ke gabim tabela fillon Zh, se eshte Zhurich/Cyryhu.
Mundet te jete edhe kjo por jo detyrimisht sepse targat me personalizime nuk e kane te detyruar te vendosin shkronjen e qytetit ku jane te regjistruar fare. Kjo se paku ne Britani. Afer mendjes sepse cdo shkronje paguhet!

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Socio : 25-07-2018 nė 09:15
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2018, 09:12   #8
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,751
Thanks: 711
Thanked 2,946 Times in 1,632 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 325
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
Mundet te jete edhe kjo por targat me personalizime nuk e kane te detyruar te vendosin shkronjen qytetit ku jane te regjistruar fare. Kjo se paku ne Britani. Afer mendjes sepse cdo shkronje paguhet!
Socio ky papaku ka pagu vetem qe ka vetem numer treshifror, pra 3 numra, se tabela normale posedon 6 shifra.
E sipas ketij papakut, te gjithe po e shiqojn keta rruges, kshtu eshte kur tu rritet mendja e ja q... nanen vetes.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Ragnar : 25-07-2018 nė 09:20
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Ragnar pėlqehet nga
i vjetėr 25-07-2018, 09:14   #9
Socio
........
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 8,649
Thanks: 7,514
Thanked 6,214 Times in 2,599 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 198
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Socio ky papaku ka pagu vetem qe ka vetem numer treshifror, pra 3 numra, se tabela normale posedon 6 shifra.
E sipas ketij papakut, te gjithe po e shiqojn keta rruges, kshtu eshte kur tu rritet mendja e ja q... nanen vetes.
Po, po te kuptova. Por ka mujt edhe shkronjat mi ble !

P.S. Lumi, fshima qat ker, te lutem ?

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Socio : 25-07-2018 nė 09:16
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2018, 09:16   #10
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,751
Thanks: 711
Thanked 2,946 Times in 1,632 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 325
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
Po, po te kuptova. Por ka mujt edhe shkronjat mi ble !

Lumi, fshima qat ker, te lutem ?
Zvicrra nuk e ka sistemin sikur ne Angli, qe mundesh me paraqit tabela ne emer personal dhe qe per mendimin tim eshte cmenduri te paguash shtrenjet e te qitesh tabela me emer.
Shkijet e kan nje fjale: "Emri i budalles gjindet gjithekund "
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Ragnar pėlqehet nga
i vjetėr 25-07-2018, 09:23   #11
Socio
........
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 8,649
Thanks: 7,514
Thanked 6,214 Times in 2,599 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 198
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Jo jo Socio e ke gabim tabela fillon Zh, se eshte Zhurich/Cyryhu.
Sa e di une 'Zurich' shkruhet dmth pa H !
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2018, 09:25   #12
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,751
Thanks: 711
Thanked 2,946 Times in 1,632 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 325
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
Sa e di une 'Zurich' shkruhet dmth pa H !
Po ke te drejt, amo tabelat shkuhen Zh per Zurich.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Ragnar pėlqehet nga
i vjetėr 25-07-2018, 10:31   #13
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 45,897
Thanks: 14,105
Thanked 12,188 Times in 7,598 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 668
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Dhe pastaj kanė pordhė kėta, pėr tė paguar plazhin nė Shqipėri zėnė e qajnė me oiii, po na marrin shumėėėė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2018, 10:55   #14
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,824
Thanks: 7,525
Thanked 3,480 Times in 1,813 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Socio ky papaku ka pagu vetem qe ka vetem numer treshifror, pra 3 numra, se tabela normale posedon 6 shifra.
E sipas ketij papakut, te gjithe po e shiqojn keta rruges, kshtu eshte kur tu rritet mendja e ja q... nanen vetes.

Jo papak po halabak qenka ky tre shifrori …!
Pajtohem qe iu paska rrit menja ...vetes!
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2018, 11:16   #15
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 6,520
Thanks: 2,482
Thanked 2,418 Times in 1,253 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 129
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Kim Flamingo lol.

Tipik Shqiptar. Po me kan zili te gjithe.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2018, 11:21   #16
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,252
Thanks: 12,247
Thanked 6,719 Times in 4,227 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari Shiko postimin
Jo papak po halabak qenka ky tre shifrori …!
Pajtohem qe iu paska rrit menja ...vetes!
Une nje gje se mora vesh pse perben lajm jeta private e ktij Corleones lol
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2018, 11:25   #17
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,292
Thanks: 265
Thanked 912 Times in 574 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 200
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Ketu ne usa nuk kushton asgje ta personalizosh targen, ta besh fritz, dietrich, alaric etc. Por ka nje problem, kujt i rruhet se po kalon fritz-i me makin! . Ndersa ky debili arnaut pagun 36 mij franga, shit.
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2018, 11:26   #18
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 6,520
Thanks: 2,482
Thanked 2,418 Times in 1,253 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 129
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga fritz- Shiko postimin
Ketu ne usa nuk kushton asgje ta personalizosh targen, ta besh fritz, dietrich, alaric etc. Por ka nje problem, kujt i rruhet se po kalon fritz-i me makin! . Ndersa ky debili arnaut pagun 36 mij franga, shit.
Ky duhet me frekuentu gymin me investu pak se kana bo drras.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2018, 11:36   #19
Puhiza
E mėngjesit
 
Avatari i Puhiza
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Nė kėshtjellėn e njė ėndrre!
Posts: 3,859
Thanks: 1,536
Thanked 1,430 Times in 676 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 94
Puhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Sa I semure qenka ky!
__________________
Buzėqesh se e tėra u bė pėr njeriun, por njeriu nuk ėshtė e tėra!!
Puhiza nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2018, 11:46   #20
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 5,272
Thanks: 3,052
Thanked 2,416 Times in 1,623 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptari bėn ēmendurinė nė Zvicėr, paguan 36,400 franga pėr njė parė ta

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Lexova disa kritika tek webfaqja zbicrrane blick, nga zvircrranet duke e kritikuar shume, njeri prej komentusve thojke qe nese ti kaq shume kujdesesh per gocen tende, pse nuk ja ke lene keto para ne konto dhe ju kishin gjet per te ardhmen, por ke blere dy targa metalike qe kerkujt nuk i intereson me ti pa.
Mos tja qaj hallin ai komentuesi se ja ka lene edhe parate ne llogari te bijes. Ky muhabeti ketyre zviceranve eshte si ajo historia e dhelpres me rrushte.
Vaniteti eshte pjese e natyres njerezore, ose thene shqip, ka pordhe tjetri.
Meqe ra fjala, ai tipi qe ta beri ty me hile dhe braktisi Realin dhe qe nuk po ja them emrin, kishte lene nja 20.000 euro bakshish ne lokalin qe kishte kaluar pushimet. Nga qefi njeriu ha kumblla te tharta.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur