Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja > Rrėfime dashurie/Probleme tė zemrės

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 04-03-2015, 17:50   #21
peshkaqeni33
nje ze midis jush
 
Avatari i peshkaqeni33
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Posts: 5,442
Thanks: 252
Thanked 526 Times in 349 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
peshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dashuri vs shoqeri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gersjana Shiko postimin
Nje dashuri e perfunduar a mund te kthehet ne shoqeri midis dy persona qe kane qene te dashuruaret me njeri-tjetrit???????????
Thuaje shkoqur moj Vajze. Pse e sjell verdall?

A mundet nje cift te nderpresi seksin dhe te ngelet prape cift? (Ketu e ke fjalen?)

Ka ndodhur qe une e kam nderprere duhanin per ca kohe...
__________________
Zoti ne qiell... Une ne det...


(Po ne toke kush do jete?!)
peshkaqeni33 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-03-2015, 15:00   #22
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,590
Thanks: 5,798
Thanked 6,177 Times in 3,075 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 267
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Dashuri vs shoqeri

Ne momentin qe dashuria z'behet, iken edhe interesi ndaj atij/asaj personi/nje. Sa here kemi menduar qe jemi te dashuruar e jemi ndare, sa here kemi menduar qe na kane vrare dashurine .... e kur vjen puna kemi ri-dashuruar... e kshu me rradhe . Per mendimin tim, dashuria eshte nje iluzion e lidhur me interesat.. nje Iluzion i rrezikshem. Nuk besoj ne dashuricka te tilla, dhe kini kujdes.

Ps...Ne lidhje me pyetjen, varet nga karakteret.. personalisht kur i prish/mbyll hesapet me dike ... nuk e kthej me koken mbrapsht .
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-03-2015, 16:31   #23
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 9,865
Thanks: 23
Thanked 2,867 Times in 1,779 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 192
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dashuri vs shoqeri

Ju jeni nje ekonomiste e zonja edhe shifrat i keni nxjerr paster pa gabime
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-03-2015, 12:36   #24
Pajtim Pirasi
Super Anėtar
 
Data e antarėsimit: Feb 2014
Posts: 141
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
Pajtim Pirasi ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Dashuri vs shoqeri

Nga dashuria ne shoqeri eshte si te kthesh rakine ne gjendjen e pare, ne leng rrushi.
Pajtim Pirasi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2015, 12:40   #25
Jetmira
Jetmira
 
Avatari i Jetmira
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 2,545
Thanks: 1,269
Thanked 1,093 Times in 438 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 29
Jetmira ka mbyllur reputacionin
Thumbs up Pėrgjigje e: Dashuri vs shoqeri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga De Bora Shiko postimin
Jo. E pamundur te ndodhi kjo. Do mund te ndodhte vetem nga momenti qe te dyja palet kuptuan se nuk kishin qene asnjehere te dashuruar vertete. Me siguri do te kene qene shok edhe me pare. Ky eshte nje version!
Jam shum dakord me mendimin tuaj
Jetmira nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-08-2015, 13:35   #26
Lepurushja vogel
V.I.P
 
Avatari i Lepurushja vogel
 
Data e antarėsimit: Aug 2015
Vendndodhja: Tirane
Posts: 930
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 7
Lepurushja vogel ėshtė njė gur i ēmuarLepurushja vogel ėshtė njė gur i ēmuarLepurushja vogel ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Dashuri vs shoqeri

eshte e pamundur qe nje dashuri te kthehet ne miqesi
Lepurushja vogel nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2015, 16:53   #27
Ksanthi
Super Anėtar
 
Avatari i Ksanthi
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 177
Thanks: 0
Thanked 16 Times in 5 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 12
Ksanthi ėshtė njė gur i ēmuarKsanthi ėshtė njė gur i ēmuarKsanthi ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Dashuri vs shoqeri

Pas shume vitesh dhe mund te ndodhi.
Ksanthi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2015, 17:06   #28
Damastion
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 2,186
Thanks: 691
Thanked 528 Times in 372 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
Damastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dashuri vs shoqeri

Nga akuariumi mynd te besh supe peshku por nga supa nuk mund te besh akuarium.
Damastion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2015, 18:45   #29
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,255
Thanks: 15,010
Thanked 12,838 Times in 8,077 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 686
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dashuri vs shoqeri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Damastion Shiko postimin
Nga akuariumi mynd te besh supe peshku por nga supa nuk mund te besh akuarium.
Nga akuariumi po nuk pati peshk brėnda nuk mund tė bėsh supė peshku.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur