Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 03-02-2010, 16:04   #1
SmiLey
Only God Can Judge Me!
 
Avatari i SmiLey
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Negli occhi suoi! ♥ ♥
Posts: 1,288
Thanks: 0
Thanked 15 Times in 14 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
SmiLey ėshtė nė rrugė tė mbarė
A do ta kishit problem nqs personi qe ju doni do ti perkiste fese tjeter nga ju??

A do ta kishit problem nqs personi qe ju doni do ti perkiste fese tjeter nga ju??
SmiLey nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-02-2010, 23:40   #2
Golden_Boy
No Vip
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Diku!
Posts: 2,570
Thanks: 1,873
Thanked 862 Times in 377 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 39
Golden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėm
Re: A do ta kishit problem nqs personi qe ju doni do ti perkiste fese tjeter nga ju??

JO fare sdo e kisha problem ...
__________________
Tk.
Golden_Boy nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-02-2010, 23:41   #3
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,073
Thanks: 5,644
Thanked 11,793 Times in 4,133 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A do ta kishit problem nqs personi qe ju doni do ti perkiste fese tjeter

aspak mjafton mos jet extremist ..
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-02-2010, 23:45   #4
patrokli
Super Anėtar
 
Avatari i patrokli
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Posts: 155
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
patrokli ėshtė nė rrugė tė mbarė
Re: A do ta kishit problem nqs personi qe ju doni do ti perkiste fese tjeter nga ju??

Normal qe do e kisha, pse ku jemi ktu ne U.S.A???????
patrokli nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-02-2010, 23:57   #5
Pure_Gold
Anėtar
 
Avatari i Pure_Gold
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Elbasan Shqiperi
Posts: 66
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Pure_Gold ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: A do ta kishit problem nqs personi qe ju doni do ti perkiste fese tjeter

dakort me belle_vie
__________________
I`m Not Just Perfect I`m ALBANIAN Too
Pure_Gold nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-02-2010, 10:56   #6
kukulla
Super Anėtar
 
Avatari i kukulla
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Italy
Posts: 108
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
kukulla ėshtė nė rrugė tė mbarė
Re: A do ta kishit problem nqs personi qe ju doni do ti perkiste fese tjeter nga ju??

asnje problem do me pelqenete shume
kukulla nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-02-2010, 11:40   #7
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,725
Thanks: 6,690
Thanked 8,254 Times in 3,947 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Titulli: A do ta kishit problem nqs personi qe ju doni do ti perkiste fese tjeter nga

Aspak perkundrazi do me pelqente te beja gjera te ndryshme si prsh, te shkoja ne kishe, pse jo te martohesha aty do ishte Mrekulli
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-02-2010, 11:35   #8
Dori
V.I.P
 
Avatari i Dori
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Tirane
Posts: 441
Thanks: 6
Thanked 5 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Dori do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: A do ta kishit problem nqs personi qe ju doni do ti perkiste fese tjeter

Aspak sdo e kisha problem
Dori nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-02-2010, 15:33   #9
lediooo
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 10
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
lediooo ėshtė nė rrugė tė mbarė
Titulli: A do ta kishit problem nqs personi qe ju doni do ti perkiste fese tjeter nga

nuk do e kisha fare problem ,feja eshte gjeja e fundit qe do shikoja tek nje femer
lediooo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-02-2010, 17:05   #10
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,073
Thanks: 5,644
Thanked 11,793 Times in 4,133 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Re: A do ta kishit problem nqs personi qe ju doni do ti perkiste fese tj

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga patrokli Shiko postimin
Normal qe do e kisha, pse ku jemi ktu ne U.S.A???????
dukesh ti shpirto..qe je cik si special...pse ca ka usa?
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-02-2010, 18:39   #11
SEa
I Miss You
 
Avatari i SEa
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: marina di massa
Posts: 1,546
Thanks: 0
Thanked 9 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
SEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: A do ta kishit problem nqs personi qe ju doni do ti perkiste fese tjeter

une per vete e kam problem!! dua te jem me nje fe qe kam une sepse deshiroj te vazhdoj te njejten fe dhe ne nje te ardhmen e femijve te mije!! dhe do kem mirekuptim me shum me partnerin tim!!

ju respektoj dhe juve me lart !! kiss
SEa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-02-2010, 20:04   #12
Dori
V.I.P
 
Avatari i Dori
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Tirane
Posts: 441
Thanks: 6
Thanked 5 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Dori do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: A do ta kishit problem nqs personi qe ju doni do ti perkiste fese tjeter

Sea mesa kuptoj qenke besimtare e flakte ti prsh : kur del me dike ti edhe te pelqen e pyet se cfare feje je nqs se nuk eshte i fese qe je dhe ti ateher ndahesh ti ? ? un per vete jom ateist kshuqe feja sme intereson fare
Dori nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-02-2010, 21:21   #13
The_AnGeL
World is Mine
 
Avatari i The_AnGeL
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Atje Ku Ballakumja Eshte me e Shijshme ;)
Posts: 177
Thanks: 9
Thanked 5 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
The_AnGeL ėshtė vėrtetė talentėThe_AnGeL ėshtė vėrtetė talentėThe_AnGeL ėshtė vėrtetė talentėThe_AnGeL ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: A do ta kishit problem nqs personi qe ju doni do ti perkiste fese tjeter

Se kam problem fare , Ka ik Koha e Turkut .. Jemi Demokraci Nga Vet Fjala Jemi te lire te zgjedhim si te duam
The_AnGeL nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2010, 17:07   #14
Marina
NiNi
 
Avatari i Marina
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: N'prishtin
Posts: 686
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
Marina ėshtė vėrtetė talentėMarina ėshtė vėrtetė talentėMarina ėshtė vėrtetė talentėMarina ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: A do ta kishit problem nqs personi qe ju doni do ti perkiste fese tjeter

Nuk do ta kisha prb fare nese i perket nje feje tjeter, mjafton mos te ma inponoj dhe mua fene e tij,
dmth qe te mos me detyroj dhe mua te besoj me doemos ne fene e tij. (Une nuk besoj as ne fe dhe as ne zot)
__________________
Tironse Mo,,,Si Tirona se bo nona !!! ;)
Marina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2010, 22:09   #15
unejsa
Jetoj vetem per TY
 
Avatari i unejsa
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Shijak
Posts: 396
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
unejsa ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: A do ta kishit problem nqs personi qe ju doni do ti perkiste fese tjeter

Une do e kisha problem dhe shume nuk mund te arrij te jetoj me nje person te nje feje tjeter e sidomos te jetoj me nje ateiste
__________________
Gruaja mund ta duroje varferine,shemtine dhe jeten plot angazhime te burrit,
mirepo ajo nuk mund ta duroje sjelljen e keqe te tij.
unejsa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2010, 22:45   #16
daniel00
Kakulukiam
 
Avatari i daniel00
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Diktatrojska
Posts: 3,915
Thanks: 30
Thanked 175 Times in 119 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
daniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A do ta kishit problem nqs personi qe ju doni do ti perkiste fese tjeter

Siē po shihet ne teme , vajzat myslimane nuk duan askend tjeter perveē te fese se tyre ndaj per ate qe nuk eshte mysliman vete , ato nuk jane te keshillueshme .

Kaq permblidhet dilema e temes .
__________________
Nėse jeni nė botė tė pėrshkruani tė vėrtetėn, lėrjani elegancėn rrobaqepėsit
daniel00 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2010, 22:52   #17
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,969
Thanks: 15,514
Thanked 9,223 Times in 6,235 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A do ta kishit problem nqs personi qe ju doni do ti perkiste fese tjeter

Personalisht,se kam problem fare...
Me fantazmat nuk mundem.
Shqip,ateist.
I fiksuar!
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2010, 22:59   #18
unejsa
Jetoj vetem per TY
 
Avatari i unejsa
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Shijak
Posts: 396
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
unejsa ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: A do ta kishit problem nqs personi qe ju doni do ti perkiste fese tjeter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga daniel00 Shiko postimin
Siē po shihet ne teme , vajzat myslimane nuk duan askend tjeter perveē te fese se tyre ndaj per ate qe nuk eshte mysliman vete , ato nuk jane te keshillueshme .

Kaq permblidhet dilema e temes .

Domosdo daniel ti me nje person qe kerkon rregulla ne familje nuk jeton dote se je mesur te shkosh lule me lule e te besh sipas qefit tend gjithnje

Perkundrazi daniel vajzat muslimane me sa kem pare une duhen me shume se ato jo besimtaret

ahhhhhhhhhhh dhe ne duam nje njeri te besimit ton sepse nuk duam te kemi ne krah nje person qe shkon ose qe ka shkuar me lloj e lloj femrash[/quote]
__________________
Gruaja mund ta duroje varferine,shemtine dhe jeten plot angazhime te burrit,
mirepo ajo nuk mund ta duroje sjelljen e keqe te tij.
unejsa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2010, 23:11   #19
Marina
NiNi
 
Avatari i Marina
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: N'prishtin
Posts: 686
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
Marina ėshtė vėrtetė talentėMarina ėshtė vėrtetė talentėMarina ėshtė vėrtetė talentėMarina ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: A do ta kishit problem nqs personi qe ju doni do ti perkiste fese tjeter

Unejsa mos e ngaterro e dashur kekun me byrekun Ne kte bot ka njerez qe jan ateist dhe jane njerez
me karakter, personalite shume me te paster se nje njeri qe i perket nje feje te caktuar (mysliman, orodoks, katolik, etj) dhe anasjedhtas,
ky justifikimi jot me duket si pa lidhje
__________________
Tironse Mo,,,Si Tirona se bo nona !!! ;)
Marina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2010, 23:14   #20
daniel00
Kakulukiam
 
Avatari i daniel00
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Diktatrojska
Posts: 3,915
Thanks: 30
Thanked 175 Times in 119 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
daniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A do ta kishit problem nqs personi qe ju doni do ti perkiste fese tjeter

Ku me njeh ti mua qe te flasesh se me sa femra shkoj kur jane burrat tuaj myslymane qe ju abuzojne nga kater njeheresh dhe ju e pranoni kete gje ?

Po ju pranoni martesa edhe me kusherinj , ashtu siē ka bere profeti , biles edhe ne mosha te mitura qe nen dhjete vjeē , lere mos me bej te flas tani .

Une dua bukurine shqiptare dhe i kam premtuar vetes qe nuk do te marr femer te huaj e as me kulture te huaj , as ortodokse qe e mban veten minoritare e qe flet greqisht ne vend te shqipes e as myslimane qe flet arabisht ne vend te shqipes e mbulohet si ne shkretetire .
__________________
Nėse jeni nė botė tė pėrshkruani tė vėrtetėn, lėrjani elegancėn rrobaqepėsit
daniel00 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur