Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli > Zona e Basteve 1 x 2

Zona e Basteve 1 x 2 Zona e Skedinave dhe Basteve 1 x 2

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Shiko rezultatet: a ka sistem bastesh te sigurta ku cdo rezultat te nxjerr fitues
po 6 60.00%
jo 4 40.00%
Sondazh me disa mundėsi votimi pėr ēdo anėtar Votues: 10. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 30-12-2013, 20:37   #1
ermal100
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Dec 2013
Posts: 35
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
ermal100 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Skeme bastesh

a ka ndonje skeme bastesh te sigurte...po jo me provu fatin
ermal100 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-12-2013, 21:50   #2
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,540
Thanks: 3,648
Thanked 4,194 Times in 2,353 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 431
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: skeme bastesh

E njoh njonin qe e 'kishte gjet' nje skeme te sigurte bastesh.

Sot jeton me qira dhe mezi e paguan.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-12-2013, 21:58   #3
SERAFIM DILO
Anti Busavata
 
Avatari i SERAFIM DILO
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Posts: 9,581
Thanks: 0
Thanked 62 Times in 56 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
SERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: skeme bastesh

Ka,veje ndeshjen 1 X 2.
SERAFIM DILO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-12-2013, 23:10   #4
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,540
Thanks: 3,648
Thanked 4,194 Times in 2,353 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 431
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: skeme bastesh

Paske harru me votu Serafim.

Eshte shume me rendesi!
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-12-2013, 00:13   #5
SERAFIM DILO
Anti Busavata
 
Avatari i SERAFIM DILO
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Posts: 9,581
Thanks: 0
Thanked 62 Times in 56 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
SERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: skeme bastesh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Paske harru me votu Serafim.

Eshte shume me rendesi!
Abstenova kesaj radhe
SERAFIM DILO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-12-2013, 03:34   #6
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,969
Thanks: 15,514
Thanked 9,223 Times in 6,235 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: skeme bastesh

KA.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-01-2014, 01:33   #7
ermal100
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Dec 2013
Posts: 35
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
ermal100 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: skeme bastesh

rex,serafim.muhabet po bejme..... te mos i shesim mend njeri/tjetrit,po tu vjedhim diqka me marifet ketyre gjakpiresve te llotove...... ti system A te pergezoj qe ke besim se ka 1 hile qe me gjakftohtesi ndodhet per cdo celes te kesaj bote dhe duke ndoshta mos qene ne dijeni tregove klas ne pergjigje.............. ti rex,serafim...e dini qe ka dhe une e kam zbuluar,pasi kam humb shume leke per te arritur ate shume qe ky sistem te funksionoje.e dini qe nuk luaj me,sepse i kam siguruar leket nga shitja e dickaje dhe do pres 5muaj per leket qe ti marr. faleminderit per mendimet tuaja.pres opinionet tuaja.faleminderit
ermal100 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-01-2014, 01:36   #8
ermal100
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Dec 2013
Posts: 35
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
ermal100 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: skeme bastesh

thjesht mendoni qe nje person kur shtron nje teme thjesht ja fut kot e shkruan
ermal100 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-01-2014, 13:46   #9
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,969
Thanks: 15,514
Thanked 9,223 Times in 6,235 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: skeme bastesh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ermal100 Shiko postimin
rex,serafim.muhabet po bejme..... te mos i shesim mend njeri/tjetrit,po tu vjedhim diqka me marifet ketyre gjakpiresve te llotove...... ti system A te pergezoj qe ke besim se ka 1 hile qe me gjakftohtesi ndodhet per cdo celes te kesaj bote dhe duke ndoshta mos qene ne dijeni tregove klas ne pergjigje.............. ti rex,serafim...e dini qe ka dhe une e kam zbuluar,pasi kam humb shume leke per te arritur ate shume qe ky sistem te funksionoje.e dini qe nuk luaj me,sepse i kam siguruar leket nga shitja e dickaje dhe do pres 5muaj per leket qe ti marr. faleminderit per mendimet tuaja.pres opinionet tuaja.faleminderit
Mirdita.

Flm per komplimentin,nuk jam ne dijeni cfar juve(si fillim) mendoni apo zbuluar,Blue Baron i ka sqaruar tek tema e basteve.
Bookmark-es thjeshte jane njerez qe kane informacion me teper se ne+kapital,dhe asgje me shume(pa hyre une tashti se si i kane siguracionet se nuk e di).Nuk ka baste te sigurta 100% kjo eshte e qarte,biles dhe Surebets.Tashti kam...qe Cardiff City nuk shenon kundra Arsenalit ne fushen mike.Me kuoten 1.80,te Tipico...te isha 100% i sigurte e luaja 0-0,1-0,2-0 ose 3-0 ne baze te kuotave.Por shpresoj se do dali qe nuk shenon.Si ndihme(edhe mund ti dini)...

http://www.statarea.com/
http://www.xmarks.com/topic/sure_bets

2/10 stake,sepse keta llapushat britanike festojne shume(bej shaka),luan apo nuk luan Mesuti Özil(me gjermanet ne kombetare) Arsenal duhet te fitoje.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-01-2014, 14:29   #10
SERAFIM DILO
Anti Busavata
 
Avatari i SERAFIM DILO
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Posts: 9,581
Thanks: 0
Thanked 62 Times in 56 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
SERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: skeme bastesh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ermal100 Shiko postimin
rex,serafim.muhabet po bejme..... te mos i shesim mend njeri/tjetrit,po tu vjedhim diqka me marifet ketyre gjakpiresve te llotove...... ti system A te pergezoj qe ke besim se ka 1 hile qe me gjakftohtesi ndodhet per cdo celes te kesaj bote dhe duke ndoshta mos qene ne dijeni tregove klas ne pergjigje.............. ti rex,serafim...e dini qe ka dhe une e kam zbuluar,pasi kam humb shume leke per te arritur ate shume qe ky sistem te funksionoje.e dini qe nuk luaj me,sepse i kam siguruar leket nga shitja e dickaje dhe do pres 5muaj per leket qe ti marr. faleminderit per mendimet tuaja.pres opinionet tuaja.faleminderit
Rendesi ka qe e ke zbuluar sistemin,nuk ka rendesi fiton a humb.
Ne fillim i ke humb se nuk kishe sistem,ishte eksperiment,tani me sistemin ke per ti humb po te pakten meson variantet e matematikes.
SERAFIM DILO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-01-2014, 15:01   #11
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,969
Thanks: 15,514
Thanked 9,223 Times in 6,235 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Arrow Pėrgjigje e: skeme bastesh

Pjesa pare 0-0.
Bayern....Arsenal e shkaterron.
Tani kjo.

Nejse edhe 0-0 mjafton.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-01-2014, 15:21   #12
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,969
Thanks: 15,514
Thanked 9,223 Times in 6,235 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Arrow Pėrgjigje e: skeme bastesh

Arsenal fiton...live.
1.60 kuota.
3/10 stake
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-01-2014, 15:30   #13
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,540
Thanks: 3,648
Thanked 4,194 Times in 2,353 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 431
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: skeme bastesh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ermal100 Shiko postimin
rex,serafim.muhabet po bejme..... te mos i shesim mend njeri/tjetrit,po tu vjedhim diqka me marifet ketyre gjakpiresve te llotove...... ti system A te pergezoj qe ke besim se ka 1 hile qe me gjakftohtesi ndodhet per cdo celes te kesaj bote dhe duke ndoshta mos qene ne dijeni tregove klas ne pergjigje.............. ti rex,serafim...e dini qe ka dhe une e kam zbuluar,pasi kam humb shume leke per te arritur ate shume qe ky sistem te funksionoje.e dini qe nuk luaj me,sepse i kam siguruar leket nga shitja e dickaje dhe do pres 5muaj per leket qe ti marr. faleminderit per mendimet tuaja.pres opinionet tuaja.faleminderit
Une nuk u talla por t'a japa nje shembull ne menyre qe t'a kuptosh (edhe pse vone) se nje skeme e tille nuk ekziston. Ndjej keqardhje per ty qe je futur kaq thelle te bastet, sepse e kam parasysh cili do te jete fundi yt. Shpresoj qe ne fund te dal une i gabuar, e jo ti.

Skemat e basteve jane te analizuara dhe steranalizuara nga matematicientet me te mire, ne menyre qe mos i lene hapsire dikuj si ti dhe une qe te gjejme ndonje vrime/skeme te pamenduar nga ata.

Une po te them terhiqu sa nuk eshte me vone. Ti vepro si te duash.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-01-2014, 15:50   #14
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,969
Thanks: 15,514
Thanked 9,223 Times in 6,235 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: skeme bastesh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Arsenal fiton...live.
1.60 kuota.
3/10 stake
YEAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-01-2014, 18:40   #15
ermal100
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Dec 2013
Posts: 35
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
ermal100 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: skeme bastesh

miq. disa genjejne sikur blejne ndeshje e historira qe te perfitojne leke duke genjyer ata qe lozin. une kam kap nje ane matematikore,nuk kam bere shpikje.
ermal100 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-01-2014, 18:43   #16
ermal100
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Dec 2013
Posts: 35
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
ermal100 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: skeme bastesh

dhe per te qene korrekt me temen dhe per ta quar deri ne fund muhabetin po jap ca argumenta te terthorte qe tju bind qee kam te drejte. argumentin fiks nuk e jap dot se e merr lumi,po e kuptoi kompania
ermal100 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-01-2014, 18:54   #17
ermal100
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Dec 2013
Posts: 35
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
ermal100 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: skeme bastesh

pika1......shuma per te filluar sistemin eshte 3200euro. pika2......vetem15minuta pune ne dite duhen pika3......kur ta realizoj ne qershor do jua postoj skedinat fituese 1minute pas pika4......ju betohem ne ate qe me ka lindur pika5......beni pyetje
ermal100 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-01-2014, 19:07   #18
Besoja
V.I.P
 
Avatari i Besoja
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: TIRANE, Shqiperi
Posts: 423
Thanks: 144
Thanked 339 Times in 107 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 39
Besoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: skeme bastesh

Na dergo Ermal ndonje ndeshje se kam ca fansa qe e luajne shume kete lloj sporti.
Kuptohet nese ke deshire.
Klm!
Besoja nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-01-2014, 19:27   #19
ermal100
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Dec 2013
Posts: 35
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
ermal100 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: skeme bastesh

beso.me kupto. une nuk te genjej qe te lini leke ne lloto,sepse nuk e di si dalin ndeshjet.une thjesht kam kap 1 hile qe me nje shume lekesh kompletohet sistemi,sidoqe te dale ndeshja.faleminderit
ermal100 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-01-2014, 16:06   #20
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,540
Thanks: 3,648
Thanked 4,194 Times in 2,353 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 431
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: skeme bastesh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ermal100 Shiko postimin
pika1......shuma per te filluar sistemin eshte 3200euro. pika2......vetem15minuta pune ne dite duhen pika3......kur ta realizoj ne qershor do jua postoj skedinat fituese 1minute pas pika4......ju betohem ne ate qe me ka lindur pika5......beni pyetje
Sa eshte shuma maksimale e lejuar e fitimit aty ku luan ti?

Apo eshte e pakufizuar?
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
🖤 (1)
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur