Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime > Mbi forumin

Mbi forumin Postoni ktu ēdo problem qė ju jan ankuar userat ose qė keni hasur nė navigimin nė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 26-05-2019, 14:27   #21
Semiku
Style & Substance
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,413
Thanks: 20
Thanked 750 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Adeas i eshte vene ban gabimisht.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Edhe une jam pro te kthehet Adea, ketu ki antare 500 here qe e meriton banin ne krahasim me Adean, duke fut edhe veten qe jam ne at listen e 500-te.
Jo vetem kjo Adea,por te gjithe ata qe ofendojne duhen te perjashtohen.Duhen te perjashtohen edhe ata qe shkruajne me dhjete nofka.Me e bukura e ketyre shumenofkaxhive eshte kur e citojne vetveten dhe i japin like vetes

Ti Ragnar je anetari me i edukuar ketu,nuk behet fjale per tu perjashtu.
🖤 (3)
Semiku nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-05-2019, 14:30   #22
Semiku
Style & Substance
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,413
Thanks: 20
Thanked 750 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Adeas i eshte vene ban gabimisht.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Une do veja bast jeten time qe Adea eshte e diagnozuar me skizofrenia.
Une e diagnostifikova menjehere si "delirium tremens".
Adea shkruan percart,dhe eshte e qarte qe ka crregullim personaliteti.Me e keqja eshte qe ofendon pa kurre fare arsye.
Gjithashtu dyshoj qe eshte femer.
🖤 (1)
Semiku nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-05-2019, 14:33   #23
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,619
Thanks: 5,817
Thanked 6,188 Times in 3,081 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 267
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Adeas i eshte vene ban gabimisht.

P.O. mire mo ... a eshte normale qe njerezit te vene tere k’to epitete , e mos te quhen ofendime?!

E te mendosh qe x person , Nuk eshte as present.

Kjo Nuk eshte normale
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
🖤 (1)
Zana nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-05-2019, 14:33   #24
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,852
Thanks: 14,656
Thanked 8,957 Times in 5,193 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 260
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Adeas i eshte vene ban gabimisht.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Me aq sa pashe une Adeas nuk I ka vene njeri ban Pse “ofendoi” Landin apo ndonje antar tjeter te thjeshte
Ban ju dha kur ofendoj nje antar/e sekretar/e te byrose
Me shtetin nuk behet loje se shteti ka armen lol
Dmth kta mods se rr...jn ic nese ofendohemi ne tjeret lol
Performer nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-05-2019, 14:43   #25
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,073
Thanks: 5,644
Thanked 11,795 Times in 4,133 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Adeas i eshte vene ban gabimisht.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga The ICEman Shiko postimin
Kurse une me shum keqardhje them: le te marri ban edhe Beauty, se s’la nane forumisti pa sha
Mos te vij keq hiē se nga ti pres cdo gje . Dy fytyra ke.

Nuk me ve ban njeri mua se un nuk ofendoj kot.

Edhe mua me pelqen Adea po menyra si ofendoi Mistrecen pa asnje shkak ( un présente Edhe pse nuk reagova ) nje ban 3 ditor besoj mjafton.

Ajo ndryshe nga disa ktu nuk Eshte problčmatike plus ka humor e iq goxha te larte . Méndoj se ja vlen Te jete pjese e kesaj faqe .
Beaute nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-05-2019, 14:43   #26
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,852
Thanks: 14,656
Thanked 8,957 Times in 5,193 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 260
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Adeas i eshte vene ban gabimisht.

Nuk ofendoi mistrecen po leaf....
Performer nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-05-2019, 14:44   #27
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,077
Thanks: 13,073
Thanked 7,230 Times in 4,582 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 423
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Adeas i eshte vene ban gabimisht.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Dmth kta mods se rr...jn ic nese ofendohemi ne tjeret lol
That’s exactly what I meant lol
🖤 (1)
Angelisa nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-05-2019, 14:45   #28
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,073
Thanks: 5,644
Thanked 11,795 Times in 4,133 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Adeas i eshte vene ban gabimisht.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Nuk ofendoi mistrecen po leaf....
Performer atehere i ka ofenduar te dyja po un isha prezente vetem per Mistrecen . Lol
Beaute nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-05-2019, 14:51   #29
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,619
Thanks: 5,817
Thanked 6,188 Times in 3,081 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 267
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Adeas i eshte vene ban gabimisht.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Sa te kesh KUFOMAT e kumanovos...kshu do perfundoji.
Disgusting

Nejse , se Nuk te ben pershtypje me asgje ... k’tu ofendoje Te tere pa perjashtim .
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-05-2019, 14:53   #30
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,989
Thanks: 15,537
Thanked 9,229 Times in 6,240 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Adeas i eshte vene ban gabimisht.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Disgusting

Nejse , se Nuk te ben pershtypje me asgje ... k’tu ofendoje Te tere pa perjashtim .
Juve nuk dini asgje...dhe une mendoj mos te perzihesh...sepse kam qene UNE kundra perjashtimit te juaj.

OKAY??????????
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-05-2019, 14:56   #31
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,619
Thanks: 5,817
Thanked 6,188 Times in 3,081 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 267
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Adeas i eshte vene ban gabimisht.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Juve nuk dini asgje...dhe une mendoj mos te perzihesh...sepse kam qene UNE kundra perjashtimit te juaj.

OKAY??????????
P.O. shume mire .... mire ke bere .

Por asnje k’tu Nuk e din te verteten sepse jam perjashtuar ne te vertete ... kshuqe me mire mos u merr me k’te pune .
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-05-2019, 14:57   #32
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,852
Thanks: 14,656
Thanked 8,957 Times in 5,193 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 260
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Adeas i eshte vene ban gabimisht.

Ske pasur mik ne kryesi mbase lol

Ndryshe do te mbronte ndonje . Po ti ke nje tip qe ta plas turinjve e kjo me pelqen
🖤 (2)
Performer nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-05-2019, 15:00   #33
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,619
Thanks: 5,817
Thanked 6,188 Times in 3,081 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 267
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Adeas i eshte vene ban gabimisht.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Ske pasur mik ne kryesi mbase lol

Ndryshe do te mbronte ndonje . Po ti ke nje tip qe ta plas turinjve e kjo me pelqen
Me thene Te drejten ... ka forume te tjera plot , kshuqe Nuk eshte prb i madh bani , por per arsyet jam dakort qe e kane mikun naAaaaa ne pergjithesi : )
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-05-2019, 15:09   #34
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 7,141
Thanks: 0
Thanked 1,018 Times in 885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Adeas i eshte vene ban gabimisht.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Disgusting

Nejse , se Nuk te ben pershtypje me asgje ... k’tu ofendoje Te tere pa perjashtim .
Shpifje.
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
🖤 (1)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-05-2019, 15:12   #35
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,619
Thanks: 5,817
Thanked 6,188 Times in 3,081 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 267
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Adeas i eshte vene ban gabimisht.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
Shpifje.
Ti je Adea... dnt lie
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-05-2019, 15:12   #36
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,077
Thanks: 13,073
Thanked 7,230 Times in 4,582 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 423
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Adeas i eshte vene ban gabimisht.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
Shpifje.
Pervec meje dhe teje dmth
Angelisa nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-05-2019, 15:13   #37
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,263
Thanks: 15,013
Thanked 12,841 Times in 8,080 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 686
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Adeas i eshte vene ban gabimisht.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Pervec meje dhe teje dmth
Ka edhe tė tjerė mos pėrvetsoni ju lutem.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-05-2019, 15:14   #38
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,077
Thanks: 13,073
Thanked 7,230 Times in 4,582 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 423
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Adeas i eshte vene ban gabimisht.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ka edhe tė tjerė mos pėrvetsoni ju lutem.
Harrova kryesorin
🖤 (1)
Angelisa nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-05-2019, 15:14   #39
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 7,141
Thanks: 0
Thanked 1,018 Times in 885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Adeas i eshte vene ban gabimisht.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Ti je Adea... dnt lie
Adea esht na fieri. Un jam i urt.
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-05-2019, 15:15   #40
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,619
Thanks: 5,817
Thanked 6,188 Times in 3,081 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 267
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Adeas i eshte vene ban gabimisht.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
Adea esht na fieri. Un jam i urt.
Ha ha , te prsh ... ec martohemi tani : )
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur