Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime > Mbi forumin

Mbi forumin Postoni ktu ēdo problem qė ju jan ankuar userat ose qė keni hasur nė navigimin nė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 03-07-2019, 14:01   #21
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,681
Thanks: 842
Thanked 1,413 Times in 1,051 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kemi kaluar ne server te ri

Oo ka lezet shpia re..te kenaqet syri.tamam europe.
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-07-2019, 14:02   #22
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,585
Thanks: 2,875
Thanked 2,867 Times in 1,596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kemi kaluar ne server te ri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Nė PC me sa vura re punonte normal. Ndėrsa nė cel ndodh njė fenomen i ēuditshėm. Kur pėrdor internetin e Albtelekom nėpėrmjet WI-FI mė dėrgon te forumi "i vjetėr". Kur pėrdor internetin e kompanisė celulare mė kalon te forumi "i ri".
Ne momentin qe nderrohet DNS do pak kohe sa te kaloj ne cdo isp.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-07-2019, 14:08   #23
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,529
Thanks: 6,920
Thanked 8,173 Times in 5,223 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 381
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kemi kaluar ne server te ri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Esther Shiko postimin
Ora 6:30 e mengjesit dhe ky akoma me servera. Ah ti ke rrjedh po gjynah ajo gruaja e shkrete. Qenka gje e madhe kur e ke dicka me pasion! :/
jan pasojat e lindjes te princesesh
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-07-2019, 14:10   #24
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,027
Thanks: 3,491
Thanked 2,809 Times in 1,897 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kemi kaluar ne server te ri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Ne momentin qe nderrohet DNS do pak kohe sa te kaloj ne cdo isp.
Unė tani sapo u ktheva nga forumi "tjetėr", e panjohura ka mbetur atje dhe mė kishte dėrguar njė mesazh por mesazhi ėshtė atje dhe jo kėtu dhe ju pėrgjigja mesazhit, fika WI-FI, dhe u riktheva kėtu.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-07-2019, 14:13   #25
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,681
Thanks: 842
Thanked 1,413 Times in 1,051 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kemi kaluar ne server te ri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Esther Shiko postimin
Ora 6:30 e mengjesit dhe ky akoma me servera. Ah ti ke rrjedh po gjynah ajo gruaja e shkrete. Qenka gje e madhe kur e ke dicka me pasion! :/
Edhe mua me ka kthyer pergjigje qe nga ora kater.Une harrova qe keta ne amerike flene qe me pulat edhe i bija me shkelma deres se forumit pse sme hapet..po kshu me risposive a si ja thone te kenaqet syri..ku paskemi qene..te na rroni sa malet!
🖤 (2)
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-07-2019, 17:16   #26
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,188
Thanks: 6,858
Thanked 3,179 Times in 1,304 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kemi kaluar ne server te ri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Unė tani sapo u ktheva nga forumi "tjetėr", e panjohura ka mbetur atje dhe mė kishte dėrguar njė mesazh por mesazhi ėshtė atje dhe jo kėtu dhe ju pėrgjigja mesazhit, fika WI-FI, dhe u riktheva kėtu.
Nuk jane bere plotesisht update dns ne te gjithe vendet, dhe nganjehere kjo zgjate deri ne 24 ore .

Perdore linjen e internetit qe te lidhe ketu, se u pa puna, u ndam si muri berlint
__________________

🖤 (1)
Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-07-2019, 17:18   #27
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,188
Thanks: 6,858
Thanked 3,179 Times in 1,304 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kemi kaluar ne server te ri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
Mandi, prudence ka problem te hyj ne celulari i saj, perdor iPhone...ka pastruar historine/cookies, dhe prap ka problem
Thuaj te hyje njehere me linje tjeter interneti
__________________

🖤 (1)
Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-07-2019, 18:14   #28
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 25,624
Thanks: 11,359
Thanked 9,393 Times in 6,011 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 486
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kemi kaluar ne server te ri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
Oo ka lezet shpia re..te kenaqet syri.tamam europe.
Siurnoni zotnijote.....sa i thomi mesazhit ik.....heziton se ka frike te kaloje oqeanin me not.....ju jurropsat jeni nazionalista.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-07-2019, 18:17   #29
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 25,624
Thanks: 11,359
Thanked 9,393 Times in 6,011 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 486
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kemi kaluar ne server te ri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Esther Shiko postimin
Ora 6:30 e mengjesit dhe ky akoma me servera. Ah ti ke rrjedh po gjynah ajo gruaja e shkrete. Qenka gje e madhe kur e ke dicka me pasion! :/
Gjynah per zotin ajo gruja vet......si nuk ka ndonje vend qe te trokas e te ankohet gjanem....a mundet ti trokase serverit ???
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-07-2019, 19:03   #30
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,608
Thanks: 10,953
Thanked 5,956 Times in 2,818 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 186
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Problem per hyrje ne forum

Pershendetje Mandi. Po shkruaj nga telefoni, se nga kompjuteri hyrja eshte e pamundur. Edhe Gimi kish te njejtin problem. Po me ndihmove mua, indihnon edhe atij.
Pyetja eshte:
Si pastrohet browseri?
Ne teego ecurine shkalle shkalle: hyj ketu, kliko ketu...
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-07-2019, 19:08   #31
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 4,082
Thanks: 875
Thanked 3,571 Times in 1,289 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Problem per hyrje ne forum

Gi mua mu desh te instaloj Mozilla ne tel sepse me google chrome edhe pas pastrinit te cookie nuk funksionon. Ne pc ende se kam provuar.
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-07-2019, 19:41   #32
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,188
Thanks: 6,858
Thanked 3,179 Times in 1,304 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Problem per hyrje ne forum

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
Pershendetje Mandi. Po shkruaj nga telefoni, se nga kompjuteri hyrja eshte e pamundur. Edhe Gimi kish te njejtin problem. Po me ndihmove mua, indihnon edhe atij.
Pyetja eshte:
Si pastrohet browseri?
Ne teego ecurine shkalle shkalle: hyj ketu, kliko ketu...
Adem edhe pak ore kane ngelur dhe besoj se do behet update plotesisht.

Per te pastruar shfletusin ndiq videon e me poshtme.

__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-07-2019, 19:48   #33
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Posts: 5,770
Thanks: 3,076
Thanked 2,045 Times in 893 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kemi kaluar ne server te ri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Gjynah per zotin ajo gruja vet......si nuk ka ndonje vend qe te trokas e te ankohet gjanem....a mundet ti trokase serverit ???
Me duket se ka humbur cdo lloj shprese ajo. Ky eshte i pandreqshem. Me vjen keq per ate me thene te drejten se eshte dhe goxha grua jo per gje.
__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
🖤 (1)
Esther nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-07-2019, 19:51   #34
Tej10
Anėtar i ri
 
Avatari i Tej10
 
Data e antarėsimit: Dec 2015
Vendndodhja: Tirane
Posts: 11
Thanks: 5
Thanked 10 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Tej10 do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Kemi kaluar ne server te ri

Provoje njehere me vone se zakonisht merr nga 24-48 ore per te gjithe dns te marrin efektin e ndryshimit.
🖤 (1)
Tej10 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-07-2019, 19:54   #35
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 25,624
Thanks: 11,359
Thanked 9,393 Times in 6,011 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 486
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kemi kaluar ne server te ri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Esther Shiko postimin
Me duket se ka humbur cdo lloj shprese ajo. Ky eshte i pandreqshem. Me vjen keq per ate me thene te drejten se eshte dhe goxha grua jo per gje.
Duhet me gjet ndonje menyre qe tja qajme hallin asaj zonjes....ndofta ka nevoje per nja 2-3-4 jave pushime ne ndonje vend piktoresk....

....fjala ime ne vesh te severit te ri jarebi.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
🖤 (3)
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-07-2019, 19:56   #36
Tej10
Anėtar i ri
 
Avatari i Tej10
 
Data e antarėsimit: Dec 2015
Vendndodhja: Tirane
Posts: 11
Thanks: 5
Thanked 10 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Tej10 do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Kemi kaluar ne server te ri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Esther Shiko postimin
Ora 6:30 e mengjesit dhe ky akoma me servera. Ah ti ke rrjedh po gjynah ajo gruaja e shkrete. Qenka gje e madhe kur e ke dicka me pasion! :/
Te madhe e ka bere kjo Esther. Ashtu i theme edhe une Mandit, po nuk me degjon per qamet haha
🖤 (1)
Tej10 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-07-2019, 20:04   #37
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,188
Thanks: 6,858
Thanked 3,179 Times in 1,304 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kemi kaluar ne server te ri

Ju qe skeni probleme me forumin jeni te lutur te kaloni te tema “Mendimet e castit “

Flm
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-07-2019, 20:06   #38
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Posts: 5,770
Thanks: 3,076
Thanked 2,045 Times in 893 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kemi kaluar ne server te ri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mandi Shiko postimin
Ju qe skeni probleme me forumin jeni te lutur te kaloni te tema “Mendimet e castit “

Flm
Po shkojme me mire te: “Cfare ju ka bere per te qare?”
__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
🖤 (1)
Esther nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-07-2019, 20:07   #39
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,036
Thanks: 13,060
Thanked 7,204 Times in 4,564 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 423
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kemi kaluar ne server te ri

Shkoni me mire pini nga nje gote vere te dy
Paguaj une
🖤 (1)
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-07-2019, 20:11   #40
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,255
Thanks: 15,010
Thanked 12,838 Times in 8,077 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 686
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kemi kaluar ne server te ri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Shkoni me mire pini nga nje gote vere te dy
Paguaj une
Me shkronja u jap unė nga njė autobot me verė por nė realitet jep apo jo?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur