Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore > Ortodoks

Ortodoks Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt ortodoks.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 28-04-2019, 13:00   #21
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,641
Thanks: 5,548
Thanked 11,448 Times in 3,867 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gezuar Pashken !

Gezuar pashken te gjitheve! Dashuria e besimi ua befte shpresen te arte brenda jush!!!
__________________
Follow Your Joy
🖤 (1)
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-04-2019, 16:22   #22
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,188
Thanks: 6,853
Thanked 3,179 Times in 1,304 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gezuar Pashken !

Gėzuar Pashkėt
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-04-2019, 16:26   #23
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,312
Thanks: 4,488
Thanked 3,486 Times in 1,659 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 119
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gezuar Pashken !

Gezuar pashket,Nje kuriozitet kemi miq Libanez, Jane ortodokse dhe me dergon kete mesazh urimi
Christós anésti ek nekrón
Thanįto thįnaton patķsas
Kai tois en tois mnķmasi
Zoķn charisįmenos

Edhe tek ortodokset Libanez lutja behet ne greqisht
🖤 (1)
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-04-2019, 16:27   #24
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 612 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gezuar Pashken !

Gezuar Pashket


Krishti u ngjall!

Me te vertete u ngjall!
Dea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-04-2019, 16:30   #25
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,222
Thanks: 14,981
Thanked 12,815 Times in 8,059 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 685
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gezuar Pashken !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
Gezuar pashket,Nje kuriozitet kemi miq Libanez, Jane ortodokse dhe me dergon kete mesazh urimi
Christós anésti ek nekrón
Thanįto thįnaton patķsas
Kai tois en tois mnķmasi
Zoķn charisįmenos

Edhe tek ortodokset Libanez lutja behet ne greqisht
Do ket vajtur edhe atje ndonjė Asnaplas Janullatos.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-04-2019, 16:40   #26
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,952
Thanks: 7,801
Thanked 3,585 Times in 1,883 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gezuar Pashken !

Gezuar pashket !
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-04-2019, 17:03   #27
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 612 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gezuar Pashken !

Jashte teme, me falni.

Davidi quhet antari qe ka hapur temen.

A ka ndonje nga ju ketu qe quhet David Garret se m'u be dhurate ne You Tube per nje periudhe te konsiderueshme kohe.


Nuk e di se si u fut apo kush e futi por me kujtohet mire qe ishte ose thirsty ose Oxygen ai anetar i cili kishte ne arsenalin e kengeve qe po degjonte edhe kete tip Dauti.

Qe prej asokohe m'u ngjit ne you tube.

Hapje e bukur dite with such a puity puity face.


(pretty)


Mbase nuk do te me kishte bere pershtypje te madhe ky Davidi po mos te shihja qe kishte nje ngjashmeri me Kurt Cobain. Perpara se te hiqja kabllin apo satelitin nga TV, ndoshta nje ose dy dite me pare kisha degjuar nje program: E-stars that are dead. Dicka e tille. Vetem dy emisione degjova. Nje per Jim Belushin dhe tjetrin per Curt Cobain. Per kete te fundit me erdhi shume keq dhe qava per arsye se, sipas tij, akuzohej te ishte gay. Ata te cilet kishin perhapur lajme te tilla i shava nga nena dhe ati.

Tani edhe nje here pyetja: A njihni nje David Garret?

Eshte personazh biblik dhe duhet te bej lidhje.


Dea


Krishti u ngjall!
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur