Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore > Ortodoks

Ortodoks Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt ortodoks.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 02-09-2018, 13:36   #41
ilia spiro
V.I.P
 
Avatari i ilia spiro
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 1,000
Thanks: 3
Thanked 34 Times in 34 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
ilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Janullatos: Pasuesi im nė krye tė Kishės Ortodokse do jetė shqiptar

Prit, se do ta vendosni ju kosovaret, cilin do veme ne krye te Kishes se Krishtit. Po shqiptar do te jete dhe me kulture e me cmime akademike.
__________________
Duaje tė afėrmin tėnd si veten

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga ilia spiro : 02-09-2018 nė 14:04
ilia spiro nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-12-2018, 11:52   #42
SystemA
Shqiptar....mer
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,105
Thanks: 15,663
Thanked 9,276 Times in 6,275 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 397
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Janullatos: Pasuesi im nė krye tė Kishės Ortodokse do jetė shqiptar

Urimi i Metės pėr Krishtlindje: Mė shumė urtėsi pėr tė ēelur negociatat me BE.

Gjatė vizitės qė i bėri sot kryepeshkopit Anastas Janullatos, kreu i shtetit shqiptar pėrēoi mesazhin e paqes dhe mirėsisė ndėrmjet njerėzve.

Le tė sjellė kjo ditė mė shumė paqe, gėzime dhe lumturi pėr tė gjithė. Sot nė kėtė ditė le tė mendojmė mė shumė pėr tė gjithė ata qė janė nė vėshtirėsi. Kjo ėshtė njė ditė qė nė fton tė gjithėve tė shtojmė urtėsinė edhe menēurinė, qė Krishtlindjet e tjera tė na gjejnė jo vetėm mė tė gėzuar e tė bashkuar, por edhe tė na gjejnė me negociata tė ēelura pėr anėtarėsimin nė BE.

Dec 25, 2018 19:12 Europe.

PS....nashi president KY.Masanej neve kerkojme PERSE......shqiptaret i VRASIN.

AproPO(merreni si hajgare apo gallate)....ku pi kafen Beni,ngjitur eshte nje salle lojrash fati.Dhe aty lejohet duhani.Po luante nje djale dhe nje vajze.Ky djali bertiti sepse....fitoi 400 euro.Shkruesi i tha...paske fat.Ky u pergjigj...me besimin te zoti,gjithshka eshte e mundur.
Besimtar juve-pyeti njoni.
Po - u pergjigj.
Se si ma dha TRUNI ne Moment....qeke si janutallos.
Nuk e njof,dhe kush eshte ky-me pyeti.
Nje MALAGA PUTANAS,qe ma mjekerr si puna tate.
Nuk foli,priti sa mori eurot dhe.....IKU.
KAQ....dhe e kom nja 250 metra larg nga banesa,kte TORREshkepnim.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga SystemA : 30-12-2018 nė 11:55
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-12-2018, 16:58   #43
Rimi.
arapēiu
 
Avatari i Rimi.
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: perball komshiut
Posts: 5,064
Thanks: 6,569
Thanked 2,514 Times in 1,344 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 95
Rimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Janullatos: Pasuesi im nė krye tė Kishės Ortodokse do jetė shqiptar

Pse vertete ka ndonje ketu qe beson ate qe tha Janua..?!
Ju rren menja qe ai che grekoqiresat qe ka nga pas do e len ne dore te shqipove.. Harrojeni!!
__________________
Il miglior modo di credere nell' aldila e non rompere
il cazzo nell' aldiqua.
Rimi. nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-12-2018, 18:59   #44
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,092
Thanks: 3,516
Thanked 2,840 Times in 1,917 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Re: Janullatos: Pasuesi im nė krye tė Kishės Ortodokse do jetė shqiptar

E degjova kesaj radhe kur lexoi me shume veshtiresi ate mesazhin e shkurter ne Shqip. Ky njeri ka mbi 25 vjet qe jeton ne rregullisht ne Shqiperi. Tani ketu ka dy gjera, ose ky eshte nje idiot ose ky qellimisht e shmang perdorimin e Shqipes.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-01-2019, 03:57   #45
murik
peace and love
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Vendndodhja: philadelphia
Posts: 1,660
Thanks: 1,242
Thanked 775 Times in 484 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
murik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Janullatos: Pasuesi im nė krye tė Kishės Ortodokse do jetė shqiptar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ilia spiro Shiko postimin
Prit, se do ta vendosni ju kosovaret, cilin do veme ne krye te Kishes se Krishtit. Po shqiptar do te jete dhe me kulture e me cmime akademike.
Po jo mer burre ca kosovaresh,e vendosin greket ate pune,pa merak
border=
murik nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-01-2019, 20:48   #46
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 4,229
Thanks: 345
Thanked 616 Times in 450 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 44
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Janullatos: Pasuesi im nė krye tė Kishės Ortodokse do jetė shqiptar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga murik Shiko postimin
Po jo mer burre ca kosovaresh,e vendosin greket ate pune,pa merak
Pse grek eshte Ilia Spiro? Po te ishte grek do te shkruante emrin e vet ilias spiros
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur