Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore > Ortodoks

Ortodoks Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt ortodoks.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 23-04-2018, 20:49   #121
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 23,375
Thanks: 9,826
Thanked 8,590 Times in 5,464 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 449
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Patriarku i Moskes ne Shqiperi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ilia spiro Shiko postimin


ketij shkoni faljuni juve, po s`keni faj se keni lidhje gjaku me te
Ti si prift qe je qe medemek lufton per paqen dhe miresine e njerezve ...perse provokon anetaret e nje besimi tjeter duke vene kete oblekt fetar dhe duke komentuar me cinizem per te.....

Perse nuk rri dot pa e treguar mercenarizmin tend tek sllavi e greku....kaq gjakprishur je?
__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 23-04-2018, 20:52   #122
ilia spiro
V.I.P
 
Avatari i ilia spiro
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 995
Thanks: 2
Thanked 24 Times in 24 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 20
ilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Patriarku i Moskes ne Shqiperi

__________________
Duaje tė afėrmin tėnd si veten
ilia spiro nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 23-04-2018, 20:53   #123
King Bardhyl
Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 4,792
Thanks: 2,711
Thanked 2,207 Times in 1,473 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 107
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Patriarku i Moskes ne Shqiperi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Ti si prift qe je qe medemek lufton per paqen dhe miresine e njerezve ...perse provokon anetaret e nje besimi tjeter duke vene kete oblekt fetar dhe duke komentuar me cinizem per te.....

Perse nuk rri dot pa e treguar mercenarizmin tend tek sllavi e greku....kaq gjakprishur je?
Perhap percarjen fetare. Moderatoret duhet qe te merren seriozisht me kete tip.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i King Bardhyl pėlqehet nga
i vjetėr 23-04-2018, 20:54   #124
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 23,375
Thanks: 9,826
Thanked 8,590 Times in 5,464 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 449
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Patriarku i Moskes ne Shqiperi

__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 23-04-2018, 20:54   #125
ilia spiro
V.I.P
 
Avatari i ilia spiro
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 995
Thanks: 2
Thanked 24 Times in 24 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 20
ilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Patriarku i Moskes ne Shqiperi

__________________
Duaje tė afėrmin tėnd si veten
ilia spiro nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 23-04-2018, 20:55   #126
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 23,375
Thanks: 9,826
Thanked 8,590 Times in 5,464 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 449
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Patriarku i Moskes ne Shqiperi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Perhap percarjen fetare. Moderatoret duhet qe te merren seriozisht me kete tip.
Dhe jo vetem...por sjell propagande ushtarake ruse ne nje teme qe ska aspak karakter te tille......

Mira eshte te merrte nje vit pushim e te postonte vetem tek strofkulla e tyre e FSHeses.
__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
i vjetėr 23-04-2018, 20:57   #127
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 23,375
Thanks: 9,826
Thanked 8,590 Times in 5,464 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 449
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Patriarku i Moskes ne Shqiperi

Ky individ i mbrapshte i quajtur Ilia Spioro, i thur lavde atyre qe bekuan masakruesit e mijera bashkekombasve tane.....kjo eshte cmenduri.

__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 23-04-2018, 20:58   #128
ilia spiro
V.I.P
 
Avatari i ilia spiro
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 995
Thanks: 2
Thanked 24 Times in 24 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 20
ilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Patriarku i Moskes ne Shqiperi

__________________
Duaje tė afėrmin tėnd si veten
ilia spiro nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 23-04-2018, 20:59   #129
ilia spiro
V.I.P
 
Avatari i ilia spiro
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 995
Thanks: 2
Thanked 24 Times in 24 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 20
ilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Patriarku i Moskes ne Shqiperi

Patriarket Kirill dhe Irenej jane vellezerit tane me Krishtin.
__________________
Duaje tė afėrmin tėnd si veten
ilia spiro nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 23-04-2018, 21:01   #130
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 6,929
Thanks: 5,930
Thanked 2,810 Times in 1,154 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Patriarku i Moskes ne Shqiperi

Ilia fete nuk lejohen te meren me politik, ti jo vetem qe u more me politik por bere dhe nje propagand te qelbur alla putin.

Tema mbyllet ketu
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Mandi pėlqehet nga
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur