Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore > Ortodoks

Ortodoks Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt ortodoks.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 09-09-2018, 14:26   #21
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,809
Thanks: 1,314
Thanked 2,194 Times in 1,226 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mallkimet apo bekimet e Shen Kozmait

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ilia spiro Shiko postimin
Kėtė punė e ka beku Kozi pa tjetėr...
edlin nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-09-2018, 14:27   #22
ilia spiro
V.I.P
 
Avatari i ilia spiro
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 1,000
Thanks: 3
Thanked 34 Times in 34 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
ilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Mallkimet apo bekimet e Shen Kozmait

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Po mire Ilia po ju tė tjerėt pse merreni me tė, nuk e kuptoni qė s'ėshtė mirė i varfėri, ai ja bėn muuu qė ėshtė keq fare... Ē'kini.. lėreni nė hall tė tij lumadhin
juve nuk jeni mire psikikisht, se ju mundon faji i paraardhesve tuaj qe po e vazhdoni ju sot. Une jam si paraardhesit e mi dhe vazhdoj ne gjurme te tyre. Pra, fakti qe merren tregon se nuk jeni "mire" edhe ti bile .. erdogani tregon nje te vertete,
__________________
Duaje tė afėrmin tėnd si veten

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga ilia spiro : 09-09-2018 nė 14:29
ilia spiro nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-09-2018, 14:29   #23
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,809
Thanks: 1,314
Thanked 2,194 Times in 1,226 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mallkimet apo bekimet e Shen Kozmait

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ilia spiro Shiko postimin
juve nuk jeni mire psikikisht, se ju mundon faji i paraardhesve tuaj qe po e vazhdoni ju sot. Une jam si paraardhesit e mi dhe vazhdoj ne gjurme te tyre. Pra, fakti qe merren tregon se nuk jeni "mire" edhe ti bile ..
Po pra ēa thashė mė lart.... po kėta ēunat nuk kuptojnė hiē, s'duan t'ja dinė kanė halle dynjaja a s:kanė...
edlin nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-09-2018, 14:30   #24
ilia spiro
V.I.P
 
Avatari i ilia spiro
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 1,000
Thanks: 3
Thanked 34 Times in 34 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
ilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Mallkimet apo bekimet e Shen Kozmait

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Po pra ēa thashė mė lart.... po kėta ēunat nuk kuptojnė hiē, s'duan t'ja dinė kanė halle dynjaja a s:kanė...
jo se me qave hallin mua prandaj, qajua cubave
__________________
Duaje tė afėrmin tėnd si veten
ilia spiro nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-09-2018, 14:31   #25
﴾®﴿
Super Anėtar
 
Avatari i ﴾®﴿
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 293
Thanks: 126
Thanked 93 Times in 70 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
﴾®﴿ ka mbyllur reputacionin
Re: Mallkimet apo bekimet e Shen Kozmait

﴾®﴿ nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-09-2018, 14:34   #26
ilia spiro
V.I.P
 
Avatari i ilia spiro
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 1,000
Thanks: 3
Thanked 34 Times in 34 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
ilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Mallkimet apo bekimet e Shen Kozmait

Por, mos u shqetesoni se s`jeni vetem ju. Shqiperia ka plot si ju, Adoleshenjta, bija e zemres se sulltanit te ri. Bile juve jeni lule krahasuar me kete
__________________
Duaje tė afėrmin tėnd si veten

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga ilia spiro : 09-09-2018 nė 14:38
ilia spiro nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-09-2018, 14:38   #27
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,809
Thanks: 1,314
Thanked 2,194 Times in 1,226 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mallkimet apo bekimet e Shen Kozmait

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ilia spiro Shiko postimin
Por, mos u shqetesoni se s`jeni vetem ju. Shqiperia ka plot si ju, Adoleshenjta, bija e zemres se sulltanit te ri
https://www.youtube.com/watch?v=co-AGpmbBqI?t=2
Edhe kėtė Kozi e ka beku, si thua ti...
edlin nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-09-2018, 14:45   #28
nghi ngo
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 2,028
Thanks: 1,725
Thanked 728 Times in 527 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
nghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mallkimet apo bekimet e Shen Kozmait

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ilia spiro Shiko postimin
Por, mos u shqetesoni se s`jeni vetem ju. Shqiperia ka plot si ju, Adoleshenjta, bija e zemres se sulltanit te ri. Bile juve jeni lule krahasuar me kete
https://www.youtube.com/watch?v=co-AGpmbBqI?t=2
Shqiptare eshte kjo? Kosovare?
nghi ngo nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-09-2018, 14:55   #29
ilia spiro
V.I.P
 
Avatari i ilia spiro
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 1,000
Thanks: 3
Thanked 34 Times in 34 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
ilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Mallkimet apo bekimet e Shen Kozmait

Kjo "vogelushe" shkodrane thote se lutjet dhe vajtimet ne turqisht, ja ka kushtuar kombit,...po cilit komb? Sigurisht qe kjo eshte e manipuluar, fajin e kane prinderit ne rradhe te pare dhe "medreseja" qe e ka mesuar ti thurre lavde osmanllise per nder te kombit...po cilit komb? Mjere ne kush na parfaqeson?? Patjeter eshte ne sherbim te neoosmanizmit me ndonje shume nen dore
__________________
Duaje tė afėrmin tėnd si veten

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga ilia spiro : 09-09-2018 nė 14:58
ilia spiro nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-09-2018, 15:07   #30
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,093
Thanks: 3,516
Thanked 2,840 Times in 1,917 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mallkimet apo bekimet e Shen Kozmait

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ilia spiro Shiko postimin
Ti meriton o plehre te te them se ato qe thua i keni marre juve nga turqit, sic jeni, homoseksualizmin e keni perhapur juve,... laj gojen o rrugac forumesh kur te na permendesh ne, shiko tek feja jote ke sa te duash homoseksuale, rrace e ndyre
Mos u mėrzit. Paput nė Greqi janė tė famshėm, me siguri qė tė kanė stėrvitur mirė edhe nga mbrapa. Kam pėrshtypjen qė ti qė atėherė ke filluar tė mbash bebelina sepse tė janė dėmtuar muskujt e anusit dhe nuk e kontrollon mė veten.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur