Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca > Mjekėsia

Mjekėsia ''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 29-09-2019, 23:46   #401
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,322
Thanks: 23
Thanked 3,021 Times in 1,874 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 197
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Mjekesia & Sherbimi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga kanina Shiko postimin
Marlboro keto kohe.
Po duhan mund te kem pire me dhjetra lloje te ndryshme e njejta gje ėshtė.
Plus qe ky efekt nuk krijohet nga duhani por duhani e perforcon.
Kam pasur dhe kohe( disa vite) qė e lashe duhanin fare dhe ishte njellojė.
Thash se mos po pije nga kto technology Heets se mu me shkonte tensioni 18me 10 vetem nga ajo !!!

Shif mos ke ndonje infeksion te fshehur ke temperatur?
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-09-2019, 23:47   #402
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 12,539
Thanks: 184
Thanked 1,441 Times in 1,086 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 137
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Re: Mjekesia & Sherbimi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doganieri Shiko postimin
Futi edhe nje uje te bekuar, si pacebo.

Di ndonje vend te mire nga keto per yshtje, heqje magjie, hapje te fatit etj ?

Ps: jo Viking temp normale, vec kur jam me grip
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-09-2019, 23:50   #403
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,072
Thanks: 0
Thanked 697 Times in 577 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Mjekesia & Sherbimi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga kanina Shiko postimin
Di ndonje vend te mire nga keto per yshtje, heqje magjie, hapje te fatit etj ?
Aha, per kto pune, duhet pyt noj vlla myslymon. Ose cekja i Beratit,...yp xhixhi.

doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-09-2019, 23:50   #404
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,322
Thanks: 23
Thanked 3,021 Times in 1,874 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 197
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Mjekesia & Sherbimi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga kanina Shiko postimin
Di ndonje vend te mire nga keto per yshtje, heqje magjie, hapje te fatit etj ?

Ps: jo Viking temp normale, vec kur jam me grip
Epo ik vizitohu bo ndonje analiz se eshte e cuditshme ndonej munges vitamine a ndonje hekuri magnezi e budallaqe te tjera si kto.

Te shkuara.
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-09-2019, 23:52   #405
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,072
Thanks: 0
Thanked 697 Times in 577 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Mjekesia & Sherbimi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
Thash se mos po pije nga kto technology Heets se mu me shkonte tensioni 18me 10 vetem nga ajo !!!

Shif mos ke ndonje infeksion te fshehur ke temperatur?
Nje shok feminije, la leshte, qe shyqyr qe i kishte, ne nje nga kto spitalet moderne, ne Bergamo me duket, ngaqe pinte prej ketyre.

Shyqyr, qe shpetoi.
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-09-2019, 23:52   #406
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 12,539
Thanks: 184
Thanked 1,441 Times in 1,086 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 137
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Re: Mjekesia & Sherbimi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
Epo ik vizitohu bo ndonje analiz se eshte e cuditshme ndonej munges vitamine a ndonje hekuri magnezi e budallaqe te tjera si kto.

Te shkuara.
Po ore do iki Patjeter keto dhjete vitet e ardheshme se shume e kam lene pas dore.

Flm shoku.
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga kanina : 29-09-2019 nė 23:55
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-09-2019, 23:54   #407
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,752
Thanks: 7,064
Thanked 8,315 Times in 5,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Re: Mjekesia & Sherbimi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga kanina Shiko postimin
Di ndonje vend te mire nga keto per yshtje, heqje magjie, hapje te fatit etj ?

Ps: jo Viking temp normale, vec kur jam me grip
E kam dhe une shum her ket djersitjen.mund te jete edhe levizja e tensionit te gjakut
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-09-2019, 23:58   #408
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 12,539
Thanks: 184
Thanked 1,441 Times in 1,086 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 137
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Re: Mjekesia & Sherbimi

Ooooo ik se me lodhet une nje pyetje bera keta jo po mos ke ate jo po mos ke kete
Hahahahah

Flm njerez se dija qe ishin kaq te gjindshem ne ketō raste
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-09-2019, 00:01   #409
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 7,417
Thanks: 0
Thanked 1,063 Times in 923 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Re: Mjekesia & Sherbimi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga kanina Shiko postimin
Ooooo ik se me lodhet une nje pyetje bera keta jo po mos ke ate jo po mos ke kete
Hahahahah

Flm njerez se dija qe ishin kaq te gjindshem ne ketō raste
Jena t’gjith doktora mor vlla. Kto me letra t’cojn ke analizat iher.
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur