Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Studentėt

Studentėt Nqs keni lajme apo informacione mbi arsimin, studentėt, dhe jetėn studentore nė pėrgjithėsi,ose nqs keni nevojė pėr ndihmė me studimet tuaja, jeni tė ftuar t'i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 17-11-2016, 22:26   #1
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,336
Thanks: 7,429
Thanked 3,403 Times in 1,390 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Studentja sulmon me salcė ministren Nikolla


Ministrja e Arsimit, Lindita Nikolla ėshtė sulmuar me salcė pasditen e kėsaj tė enjteje, gjatė njė aktiviteti tė organizuar nga Ministria e Arsimit nė Ditėn Ndėrkombėtare tė Studentėve.

Sulmi ka ndodhur nė shenjė proteste nga njė studente, pjesė e Lėvizjes pėr Universitetin.

“Sot, nė Ditėn Ndėrkombėtare tė Studentėve, aktivistėt e Lėvizjes Pėr Universitetin kryen njė aksion simbolik kundėr ministres sė Arsimit, Lindita Nikolla. E spėrkatėn me salcė duke i bėrė pėr njė moment atė ēka ajo dhe qeveria shqiptare i kanė bėrė jetės universitare publike prej kohėsh: prishjen”, thuhet nė pėrshkrimin shoqėrues tė videos sė postuar nga kjo lėvizje.

Sipas kėtyre aktivistėve, “sot mijėra maturantė meritorė janė ende pa tė drejtėn studimi dhe po aq kuota tė paplotėsuara ka nė universitetet publike”.

Aktivistėt kėrkojnė dorėheqjen e ministres Nikolla.

Top-channel
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-11-2016, 22:59   #2
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,680
Thanks: 371
Thanked 1,973 Times in 1,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Studentja sulmon me salcė ministren Nikolla

Po kjo levizje sikur eshte socialiste me duket? Apo kane filluar te haen si qente me njeri-tjetrin?
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-11-2016, 08:04   #3
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 5,054
Thanks: 2,034
Thanked 2,950 Times in 1,644 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 107
par ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Studentja sulmon me salcė ministren Nikolla

Pas ngjarjes sė djeshme ku studentja Marinela Ruko sulmoi me bojė ministren e Arsimit Lindita Nikolla, nė shenjė revolte ndaj Ligjit pėr Arsimin e Lartė, ka reaguar edhe deputetja e Libra-s, Mimoza Hafizi.

Ish-deputetja e PS-sė, nė njė reagim tė sajin nė rrjetet sociale, shkruan se, njollat nė trupin e ministres mund tė fshihen, por nuk mund tė fshihen ato nė ndėrgjegjen e saj.

Ja ēfarė shkruan Mimoza Hafizi:

“Njollat mbi trupin dhe rrobat e ministres sė arsimit edhe lahen, edhe fshihen. Po nuk e di se si kjo zonjė dhe shefi i vet ia dalin tė shuajnė nė veshėt e tyre jehonat e urrejtjes sė qindra maturantėve. Ua vranė ligėsisht ėndrrėn!

Po nė ndėrgjegje, a kanė ndonjė njollė ? Pėr universitetet publike, qė po i shkatėrrojnė pa dhimbje e pa skrupull. Si mund t’i lajnė kėto njolla?”, shkruan deputetja Hafizi nė rrjetet sociale. /Citynews
__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-11-2016, 08:24   #4
Rimi.
arapēiu
 
Avatari i Rimi.
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: perball komshiut
Posts: 5,064
Thanks: 6,569
Thanked 2,514 Times in 1,345 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 95
Rimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Studentja sulmon me salcė ministren Nikolla

Te rrezikeshme kto Fieraket lale...P


Ruko ėshtė 24-vjeēe nga Fieri, aktiviste e Lėvizjes pėr Universitetin, ka mabruar vetėm 3 vite bachelor dhe mė pas ka ndėrprerė studimet pėr Master, pasi i duhet tė punoj pėr tė mbledhur 200 mijė lekė tė reja, pėr tė paguar tarifėn e vėnė pas mirtaimit tė Reformės nė Universitetet, kėtė tė fundit ajo ka qėnė ndėr zėrat qė e ka kundėrshtuar mė fortė.

nese kjo qe shkruhet eshte e vertet, Mir ja ka bo ,mundesisht ti hudhte nji kove me boje plastike n kok...
__________________
Il miglior modo di credere nell' aldila e non rompere
il cazzo nell' aldiqua.
Rimi. nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-11-2016, 09:00   #5
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 22,104
Thanks: 10,337
Thanked 9,721 Times in 4,774 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Studentja sulmon me salcė ministren Nikolla

shume histori prekese. rrenqethese. e trishte.

vendi jone si gjithmone vend pa vlera me nje sistem te kalbur. ku zotesia dhe aftesia e vertete nuk vlen.

madje si paska bere asgje asaj ministres mut ti kishe hedhur surratit jo salce.

si ka mundesi qe i ati paska punuar dhe spaska pasur siguracoone dhe tani i semure sperfiton asgje.. ca shtet muti eshte aty. aty duhen vrare te gjithe nje e nga nje..
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-11-2016, 09:12   #6
Edvin83
Mjedisor
 
Avatari i Edvin83
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Vendndodhja: Shkodėr
Posts: 4,060
Thanks: 342
Thanked 343 Times in 243 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Edvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Studentja sulmon me salcė ministren Nikolla

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
Po kjo levizje sikur eshte socialiste me duket? Apo kane filluar te haen si qente me njeri-tjetrin?
Ėshtė e majtė. A ėshtė PS-ja e majtė?
Edvin83 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-11-2016, 09:32   #7
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 5,054
Thanks: 2,034
Thanked 2,950 Times in 1,644 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 107
par ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Studentja sulmon me salcė ministren Nikolla

Qe te rinjet nuk kane seder dhe ambicje kjo vihet re tek nenshtrimi qe pranojne nga strukturat shtetrore. Me shume preferojne te asimilohen nga forumet politike per tu lepire per te gjetur nje pune apo per te marr nje diplome universitare se sa te kundershtojne reformat e demshme popullore.Kjo Zonjusha qe kundershton ate palo-reforme shpresoj te mos keqperdoret nga velinat e bashkise dhe te ket me shume sukses ne jet!
__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-11-2016, 10:05   #8
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,817
Thanks: 6,752
Thanked 8,364 Times in 3,995 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Studentja sulmon me salcė ministren Nikolla

Ja ka lujt fene! Gjynah qe ska qene acid.
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-11-2016, 10:20   #9
BATO
______
 
Avatari i BATO
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 5,972
Thanks: 560
Thanked 1,182 Times in 625 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
BATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėm
Shqiperia nuk ka shtet qe punon per te ndertuar vendin, po per ta shkaterruar. Shkalla e shkaterrimit varet nga rezistenca qe bejne njerezit, po edhe kur ka rezistence per dicka, me kalimin e kohes shuhet, ose gjenden menyra te tjera per shkaterrim.

Pyetja eshte.. a i meritojne njerezit keto qeveri?

Ndoshta i meritojne, meqė shumica nuk kupton.
BATO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-11-2016, 10:51   #10
Smokkie
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Posts: 969
Thanks: 35
Thanked 347 Times in 235 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
Smokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Studentja sulmon me salcė ministren Nikolla

Sulm I papare. Gazetarucat. Ca eshte ky titull bombastik keshtu. Sulm do ishte po ti kishte thyer shishen e salces ne koke.
__________________
Qesh sot se neser do jete me keq!
Smokkie nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-11-2016, 13:28   #11
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 22,104
Thanks: 10,337
Thanked 9,721 Times in 4,774 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Studentja sulmon me salcė ministren Nikolla

ta kishte lyer me mut mire do ishte.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-11-2016, 14:36   #12
3d1
V.I.P
 
Avatari i 3d1
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Vendndodhja: Tirane
Posts: 2,372
Thanks: 162
Thanked 472 Times in 308 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Studentja sulmon me salcė ministren Nikolla

Veprimi i studentes eshte i denueshem.....
Pervecse fitoi pak fame ne gazeta nuk fitoj gje tjeter.
Veprimet sporadike te vetmuara dihet si perfundojne.
__________________
Sa me shume i njoh njerezit,aq me shume me pelqejne kafshet.
3d1 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-11-2016, 14:37   #13
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,680
Thanks: 371
Thanked 1,973 Times in 1,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Studentja sulmon me salcė ministren Nikolla

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Edvin83 Shiko postimin
Ėshtė e majtė. A ėshtė PS-ja e majtė?
edhe pse pyetje retorike thone qe eshte e majte, por me xhepat plot, ndryshe s'do ishte nevoja t'i hidhte salce...
Me nxjerr mallin e Berlusconit kur "denoi" veten dhe e "besuam"...dhe ka akoma qe e besojne per fat te keq...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-11-2016, 14:38   #14
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 22,104
Thanks: 10,337
Thanked 9,721 Times in 4,774 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Studentja sulmon me salcė ministren Nikolla

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga 3d1 Shiko postimin
Veprimi i studentes eshte i denueshem.....
Pervecse fitoi pak fame ne gazeta nuk fitoj gje tjeter.
Veprimet sporadike te vetmuara dihet si perfundojne.
pse ke ndonje rruge tjeter ti te propozosh per ter ato goca te reja qe duan tevazhdojne studimet por skane ansje ndihme nga nje shtet hajdut dhe i kalbur?
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-11-2016, 14:38   #15
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,366
Thanks: 1,912
Thanked 2,142 Times in 1,595 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 161
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Studentja sulmon me salcė ministren Nikolla

Me cfare lloj salce?
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-11-2016, 14:41   #16
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,439
Thanks: 15,880
Thanked 13,410 Times in 8,486 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 717
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Studentja sulmon me salcė ministren Nikolla

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Ja ka lujt fene! Gjynah qe ska qene acid.
Pse mendon kėshtu a mund tė ma shtjellosh pak?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-11-2016, 14:42   #17
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,439
Thanks: 15,880
Thanked 13,410 Times in 8,486 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 717
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Studentja sulmon me salcė ministren Nikolla

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
ta kishte lyer me mut mire do ishte.
E di atė barsaletėn qė ram bashk nė pyll, ti nė njė grop me mjalt unė nė njė grop me m*t?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-11-2016, 14:43   #18
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 22,104
Thanks: 10,337
Thanked 9,721 Times in 4,774 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Studentja sulmon me salcė ministren Nikolla

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
E di atė barsaletėn qė ram bashk nė pyll, ti nė njė grop me mjalt unė nė njė grop me m*t?
po e di. une lepija veten ti veten tende
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-11-2016, 14:45   #19
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,757
Thanks: 7,064
Thanked 8,317 Times in 5,333 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Studentja sulmon me salcė ministren Nikolla

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
po e di. une lepija veten ti veten tende
ta ka ngop Akrėp
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-11-2016, 14:46   #20
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,680
Thanks: 371
Thanked 1,973 Times in 1,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Studentja sulmon me salcė ministren Nikolla

Studentja sulmon me salcė ministren Nikolla


p.s. fjalet me bold jane huazime Po mut a eshte shqip dhe nga e ka rrenjen
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur