Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca > Mjekėsia

Mjekėsia ''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 03-05-2019, 11:37   #1
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 7,148
Thanks: 8,186
Thanked 3,752 Times in 2,000 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 159
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Zbuloni ēka fsheh pėr personalitetin tuaj grupi i gjakut qė keniNė kultura tė ndryshme, grupi i gjakut ka njė rėndėsi shumė tė madhe. Ai nuk ėshtė thjesht njė e dhėnė karakteristike qė i bėhet gjakut nė varėsi tė pranisė apo mungesės sė komponentėve tė trashėguar antigjenikė nė sipėrfaqen e qelizave tė kuqe, qė pėrcakton ēfarė duhet tė hani, nga cilat sėmundje rrezikoheni, por edhe si ėshtė formuar personaliteti juaj.

Grupi i gjakut 0: Personat qė kanė grupin 0 janė shumė tė pėrgjegjshėm dhe tė shoqėrueshėm. U pėlqejnė sfidat dhe nismat, ndonėse jo gjithnjė i ēojnė deri nė fund. Duam tė jenė gjithmonė nė qendėr tė vėmendjes dhe shpeshherė shfaqin mė shumė se duhet besim te vetja. Personat me grupin e gjakut 0 priren tė jenė ose vetmitarė, ose udhėheqės. Ata janė zakonisht intuitivė, tė pėrqendruar, ambiciozė, me pak fjalė, liderė tė lindur. Nėse kėrkoni dikė qė tė pėrballojė mirė stresin, kėtė e bėjnė mė sė miri ata qė kanė grupin e gjakut 0. Gjithashtu ata kanė imunitet mė tė fortė dhe fizik tė shkėlqyer.
Grupi i gjakut A: Edhe pse nė dukje janė tė qetė, personat qė i pėrkasin kėtij grupi gjaku i mbajnė nervat pėrbrenda. Janė tė turpshėm, tė ndėrgjegjshėm, tė besueshėm dhe tė ndjeshėm. Ndonjėherė ziejnė nga ankthi nė mėnyrė qė tė dalin mbi tė tjerėt dhe kanė prirjen t’i mbajnė pėrbrenda emocionet derisa vjen njė moment qė shpėrthejnė. Edhe pse janė tė aftė pėr pozicione lideri, kjo gjė mund t’i rraskapisė, sepse stresohen shpejt. Shumė persona me grupin e gjakut A janė kėrkues nė fusha tė ndryshme si shkenca, ekonomia dhe arti. Pėr nga shėndeti kėta persona kanė aciditet tė ulėt nė stomak, ndaj duhet tė tregojnė shumė kujdes kur ushqehen me proteina tė ardhura nga kafshėt.
Grupi i gjakut B: Personat me kėtė grup gjaku janė mė individualistė nga tė gjithė dhe zakonisht e gjejnė vetė rrugėn nė jetė. Priren tė jenė tė drejtpeshuar, janė mendimtarė si grupi A dhe ambiciozė si grupi 0. Kėta njerėz janė tė ndjeshėm dhe i kuptojnė shpejt kėndvėshtrimet e tė tjerėve, por megjithatė hezitojnė tė ndėrmarrin sfida ose tė pėrballen. Grupi i gjakut B mund tė jetė sekreti i atyre qė pėrbėjnė miq tė mirė. Janė krijues, pasionantė, optimistė, elastikė, individualistė dhe i duan kafshėt.
Grupi i gjakut AB: Personat me grup AB kanė personalitet tė ndarė. Ata janė edhe tė shoqėrueshėm edhe tė turpshėm, edhe tė sigurt edhe tė ndrojtur. Ndonėse janė tė pėrgjegjshėm, ndonjėherė shumė pėrgjegjėsi mund tė shkaktojė njė problem. Kėta njerėz janė tė besueshėm dhe pėlqejnė tė ndihmojnė tė tjerėt, sipas living.al. Ashtu sikurse edhe grupi A, kėta njerėz nuk e durojnė dot stresin. Ėshtė e vėshtirė pėr ta tė pėrshtaten me tė tjerėt, ndaj ata krijojnė stilin e tyre tė gjėrave.
_______________________________________________
https://www.gazetaexpress.com/zbulon...jakut-qe-keni/
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-05-2019, 11:49   #2
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 7,148
Thanks: 8,186
Thanked 3,752 Times in 2,000 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 159
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zbuloni ēka fsheh pėr personalitetin tuaj grupi i gjakut qė keni

Une "... mbaj nervat perbrenda"!
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-05-2019, 12:00   #3
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,851
Thanks: 16,314
Thanked 10,095 Times in 5,795 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 282
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zbuloni ēka fsheh pėr personalitetin tuaj grupi i gjakut qė keni

Fshatar ke filluar te lexosh revisten Living lol ..jan cik trolls kta
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-05-2019, 12:04   #4
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,544
Thanks: 4,819
Thanked 3,710 Times in 1,766 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 136
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zbuloni ēka fsheh pėr personalitetin tuaj grupi i gjakut qė keni

edhe une une i mbaj nervat perbrenda per shume kohe , por, poooooor kur i le te lira vec nje minute e merr vesh gjithe lagjia

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Marya : 03-05-2019 nė 12:17
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-05-2019, 14:32   #5
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,986
Thanks: 3,612
Thanked 699 Times in 551 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zbuloni ēka fsheh pėr personalitetin tuaj grupi i gjakut qė keni

Une i perkas grupit te gjakut zero me rehsus negativ.

Jam dhuruese gjaku universale.

Askush nuk mund te me jape gjak.


Per natyren time mund te them se jam e qete. Kur nxehem asnje njeri, absolutisht asnje njeri nuk eshte ne gjendje te kuptoje fjalet qe nxjerr nga goja. Jane nje uragane fjalesh te panjohura.

Ndaj nuk nxehem se po nxeha gjithe lagjja ime e ndjen nxehjen.El
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-05-2019, 14:49   #6
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,543
Thanks: 15,959
Thanked 13,474 Times in 8,535 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 720
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zbuloni ēka fsheh pėr personalitetin tuaj grupi i gjakut qė keni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eleonore Shiko postimin
Une i perkas grupit te gjakut zero me rehsus negativ.

Jam dhuruese gjaku universale.

Askush nuk mund te me jape gjak.
Tė jep tė jep, tė jep Lumi qė ka grup zero negativ.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-05-2019, 14:53   #7
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,986
Thanks: 3,612
Thanked 699 Times in 551 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zbuloni ēka fsheh pėr personalitetin tuaj grupi i gjakut qė keni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Tė jep tė jep, tė jep Lumi qė ka grup zero negativ.
Duhet te jem nena e tij shpirterore!

Nga ana tjeter edhe mami im mund te me jape gjak. Eshte zero negativ dhe ajo. Plus e quajne Lumturi.

El
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-07-2019, 11:33   #8
Njazi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2018
Posts: 326
Thanks: 56
Thanked 83 Times in 71 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
Njazi ėshtė vėrtetė talentėNjazi ėshtė vėrtetė talentėNjazi ėshtė vėrtetė talentėNjazi ėshtė vėrtetė talentėNjazi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Zbuloni ēka fsheh pėr personalitetin tuaj grupi i gjakut qė keni

Me c'fare te ushqehemi e nga cilat semundje duhet te ruhemi jane studime,por
lidhur si eshte formuar personaliteti ta shohim me pak skepticizem dashamires.
Do i binte nje e dhene e lindur e mberritur si trashegimi.Por na shfaqet problemi na shfaqet do zhduknim gjithe sistemin e edukimit qe nga prinderit,edukatoret e mevonshem deri stimujt e ndeshkimet qe bashkerisht shoqeria ka vendosur.Do nka kursente nje pune te madhe e do dinim dallimin nga njeri grup ne tjetrin ku do ishin pikat e forta e te dobeta,do largonim c'fare
eshte me tepri e te shtonim ku do na shfaqej mangesi.Rruga e gjate e veshtire e edukimit flet ndryshe.
Njazi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-07-2019, 11:56   #9
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 37,210
Thanks: 18,175
Thanked 23,608 Times in 9,055 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 527
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zbuloni ēka fsheh pėr personalitetin tuaj grupi i gjakut qė keni

Citim:
Grupi i gjakut 0: Personat qė kanė grupin 0 janė shumė tė pėrgjegjshėm dhe tė shoqėrueshėm. U pėlqejnė sfidat dhe nismat, ndonėse jo gjithnjė i ēojnė deri nė fund. Duam tė jenė gjithmonė nė qendėr tė vėmendjes dhe shpeshherė shfaqin mė shumė se duhet besim te vetja. Personat me grupin e gjakut 0 priren tė jenė ose vetmitarė, ose udhėheqės. Ata janė zakonisht intuitivė, tė pėrqendruar, ambiciozė, me pak fjalė, liderė tė lindur. Nėse kėrkoni dikė qė tė pėrballojė mirė stresin, kėtė e bėjnė mė sė miri ata qė kanė grupin e gjakut 0. Gjithashtu ata kanė imunitet mė tė fortė dhe fizik tė shkėlqyer.
se di per fizik te shkelqyer, bur i’ll take it lol
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-07-2019, 12:15   #10
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 4,285
Thanks: 929
Thanked 3,920 Times in 1,374 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 108
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zbuloni ēka fsheh pėr personalitetin tuaj grupi i gjakut qė keni

Grup 0 edhe un rexh
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-07-2019, 13:38   #11
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,543
Thanks: 15,959
Thanked 13,474 Times in 8,535 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 720
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zbuloni ēka fsheh pėr personalitetin tuaj grupi i gjakut qė keni

Grupin B kam unė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-07-2019, 13:46   #12
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 5,259
Thanks: 1,425
Thanked 2,365 Times in 1,342 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zbuloni ēka fsheh pėr personalitetin tuaj grupi i gjakut qė keni

O+ vedi....
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-07-2019, 16:32   #13
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,817
Thanks: 6,752
Thanked 8,364 Times in 3,995 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Zbuloni ēka fsheh pėr personalitetin tuaj grupi i gjakut qė keni

Asgje nuk fsheh, te gjitha sheshit!
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-07-2019, 16:53   #14
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 11,159
Thanks: 2,061
Thanked 2,323 Times in 1,534 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 353
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zbuloni ēka fsheh pėr personalitetin tuaj grupi i gjakut qė keni

thuaje cik grupin, se s'e degjoj dot temen, nga e para...
__________________
M2.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-07-2019, 17:15   #15
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,817
Thanks: 6,752
Thanked 8,364 Times in 3,995 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Zbuloni ēka fsheh pėr personalitetin tuaj grupi i gjakut qė keni

AB A B 0, pozitiv patjeter.
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-07-2019, 17:18   #16
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 14,328
Thanks: 1,623
Thanked 9,122 Times in 4,009 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 306
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zbuloni ēka fsheh pėr personalitetin tuaj grupi i gjakut qė keni

Se mbaj mend grupin, po di qe jam unike, mbase ne ate boten paralele kam nje binjake, lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-07-2019, 17:24   #17
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,663
Thanks: 2,920
Thanked 2,922 Times in 1,626 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zbuloni ēka fsheh pėr personalitetin tuaj grupi i gjakut qė keni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Se mbaj mend grupin, po di qe jam unike, mbase ne ate boten paralele kam nje binjake, lol
Unike ke vertete, skam pa askend tjeter me kete grup gjaku.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-07-2019, 19:47   #18
Rex
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 13,654
Thanks: 3,724
Thanked 4,298 Times in 2,414 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zbuloni ēka fsheh pėr personalitetin tuaj grupi i gjakut qė keni

A+ ketu.

Dokord me pjeset qe me konvenojne.

Pjesa tjeter propagande e financuar nga opozita.
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-07-2019, 19:49   #19
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 22,126
Thanks: 10,349
Thanked 9,737 Times in 4,778 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zbuloni ēka fsheh pėr personalitetin tuaj grupi i gjakut qė keni

A+
une

fiks mi ka gjetur.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
border=
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-07-2019, 19:51   #20
Rex
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 13,654
Thanks: 3,724
Thanked 4,298 Times in 2,414 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zbuloni ēka fsheh pėr personalitetin tuaj grupi i gjakut qė keni

Sibi, nese ndonjehere te duhet gjak mund te llogarisesh ne mua.

Cmimi mund te duket pak i larte ama eshte gjak mbreteror.
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur