Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca > Mjekėsia

Mjekėsia ''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 05-07-2019, 14:15   #1
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 5,050
Thanks: 417
Thanked 1,653 Times in 1,041 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Arsyet pse duhet tė flini tė zhveshur

Ekspertėt thonė se njė prej zgjidhjeve mė tė mira pėr netėt e nxehta ėshtė tė flini zhveshur. Sipas tyre, kjo sjell shumė pėrfitime shėndetėsore.Ju nuk jeni gati pėr emergjencat

Duket e parėndėsishme, por mendoni sikur tė ketė njė emergjencė nė shtėpi, njė zjarr ose njė rrjedhje gazi dhe duhet tė dilni shpejt nė rrugė: si do tė bėni nėse jeni plotėsisht e zhveshur? Natyrisht, nuk ka kohė pėr tė veshur … Flini sė paku me njė kėmishė dhe njė palė tė brendshme. Gjithmonė

Mė mirė njė pengesė

Ēarēafėt janė sigurisht tė pastra, por me siguri ndonjė mikrob do jetė fshehur midis rrobave. Pėr tė ruajtur higjienėn, ėshtė mė mirė tė mbani mbathje tė gjėra, pambuku, nėse doni njė pėlhurė krejtėsisht tė natyrshme dhe tė padepėrtueshme.

Ke ftohtė

Gjatė natės temperatura e trupit ulet me disa gradė. Kjo ėshtė arsyeja pse ėshtė mė mirė tė vishni diēka edhe nė verė, madje edhe vetėm njė kanotjere: ethet nga tė ftohtėt mund t’ju zgjojnė, duke ndėrprerė gjumin dhe duke e bėrė tė vėshtirė tė riflini.

Ju nuk jeni tė lirė tė lėvizni gjatė natės

Nėse jetoni me dikė tjetėr dhe natėn ju duhet tė shkoni nė banjo ose keni etje, nuk jeni tė lira tė lėvizni sa tė doni, nėse fle zhveshur. Pėrgjumėsh, do tė duhet tė shkoni drejt karriges tė gjeni njė kėmishė pėr t’u mbuluar dhe duke rrezikuar tė pėrplaseni me komonė. A nuk ėshtė mė pak e rrezikshme tė flesh me pizhame

Njė sy nga partneri

Tė flesh e zhveshur nuk do tė thotė tė jesh gati pėr tė bėrė seks ēdo natė, nė ēdo orė. Por partneri juaj mund tė mendojė se po. Mendoni sa bukur nėse zgjoheni nė orėn 3, nė mes tė njė ėndrre tė mrekullueshme … Mė mirė tė mos rrezikoni

Njė sy nga komshiu

Kthehemi tek shokėt me tė cilėt ndani apartamentin, njė nga kėta mund tė ketė zakonin e keq pėr tė hyrė nė dhomė pa trokitur. Mund tju kap pėrgjumėsh lakuriq. Dhe i dashuri juaj sigurisht nuk do e presė mirė. Mė mirė tė veshesh pizhame.

Djersit shumė

Nėse djersni shumė gjatė natės, prej tretetjes sė ushqimit, ose prej shėndetit, mendoni se do zgjidhni problemin, duke fjetur lakuriq. Por kjo nuk e zgjidh problemin, nė fakt: pėrveē djersitjes njėlloj, ju duhet tė lani ēarēafėt ēdo dy ditė. Ndoshta do tė ishtė mė mirė tė lani pizhamet tuaj mė shpesh./
__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-07-2019, 14:52   #2
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,543
Thanks: 15,959
Thanked 13,474 Times in 8,535 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 720
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arsyet pse duhet tė flini tė zhveshur

Onyx mė duket se e ke shkruar gabim titullin, duhet "Arsyet pse nuk duhet tė flini tė zhveshur"
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-07-2019, 14:53   #3
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 5,050
Thanks: 417
Thanked 1,653 Times in 1,041 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arsyet pse duhet tė flini tė zhveshur

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Onyx mė duket se e ke shkruar gabim titullin, duhet "Arsyet pse nuk duhet tė flini tė zhveshur"
Copy-paste e kam marre lol
__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-07-2019, 14:55   #4
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,543
Thanks: 15,959
Thanked 13,474 Times in 8,535 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 720
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arsyet pse duhet tė flini tė zhveshur

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Onyx Shiko postimin
Copy-paste e kam marre lol
Kur po lexoja pse duhet tė flinte e zhveshur gjeta vetėm arsye pėr tė flejtur e veshur zonjusha.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-07-2019, 14:57   #5
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 14,328
Thanks: 1,623
Thanked 9,122 Times in 4,009 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 306
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arsyet pse duhet tė flini tė zhveshur

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Onyx Shiko postimin
Copy-paste e kam marre lol
Dmth nuk i lexon pervete. Thjesht sjell ketu?? Prandaj e ke mbush forumin me tema te tills ti. Se nuk I lexon. Ti lexojne keta ne forum dmth, pavarsisht materialit Per kindergarten qe sjell. Lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-07-2019, 15:02   #6
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 5,050
Thanks: 417
Thanked 1,653 Times in 1,041 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arsyet pse duhet tė flini tė zhveshur

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Dmth nuk i lexon pervete. Thjesht sjell ketu?? Prandaj e ke mbush forumin me tema te tills ti. Se nuk I lexon. Ti lexojne keta ne forum dmth, pavarsisht materialit Per kindergarten qe sjell. Lol
Une lexoj tematiken dhe jo titullin, sepse nuk gjykoj nje liber nga kopertina lol
__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-07-2019, 15:43   #7
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,322
Thanks: 23
Thanked 3,021 Times in 1,874 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 197
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arsyet pse duhet tė flini tė zhveshur

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Onyx mė duket se e ke shkruar gabim titullin, duhet "Arsyet pse nuk duhet tė flini tė zhveshur"
I ben mire per shendetin do thoshte Ledio
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-07-2019, 15:57   #8
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,543
Thanks: 15,959
Thanked 13,474 Times in 8,535 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 720
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arsyet pse duhet tė flini tė zhveshur

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Onyx Shiko postimin
Une lexoj tematiken dhe jo titullin, sepse nuk gjykoj nje liber nga kopertina lol
Nė rastin konkret vetėm "kopertinėn" ke parė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-07-2019, 16:45   #9
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 24,507
Thanks: 6,457
Thanked 7,019 Times in 3,376 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 288
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Arsyet pse duhet tė flini tė zhveshur

Te tera arsyet krejt pa lidhje

I always sleep naked iT , it’s natural And comfortable/healthy.
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-07-2019, 20:40   #10
Dulcis in Fundo
echoes
 
Avatari i Dulcis in Fundo
 
Data e antarėsimit: Jun 2014
Posts: 4,923
Thanks: 765
Thanked 850 Times in 609 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 149
Dulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arsyet pse duhet tė flini tė zhveshur

Une nuk kuptova si duhet te fle tani..
Dulcis in Fundo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-07-2019, 20:48   #11
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 5,050
Thanks: 417
Thanked 1,653 Times in 1,041 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arsyet pse duhet tė flini tė zhveshur

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
I always sleep naked iT , it’s natural And comfortable/healthy.
Sirenat ashtu flejne zakonisht lol
__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-07-2019, 20:51   #12
[email protected]
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 10,520
Thanks: 5,182
Thanked 5,120 Times in 1,560 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 247
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arsyet pse duhet tė flini tė zhveshur

Ketej nga ne thone te kunderten..... (*_*)
__________________
♡°°°●💐○•°°°●💮○•°°°•○💐●°°°•○💮●°°°♡
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-07-2019, 22:34   #13
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 5,259
Thanks: 1,425
Thanked 2,365 Times in 1,342 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arsyet pse duhet tė flini tė zhveshur

Po me Onin merreni ju.... mėndjen t'u ngatėrrojė e ka...
Flini o si t'ua ndjejė.... oj qo kėshilla... tė flemė pa apo me brekė...
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-07-2019, 22:38   #14
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,792
Thanks: 7,082
Thanked 8,326 Times in 5,340 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arsyet pse duhet tė flini tė zhveshur

ja ka dhi Lumit ky
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-07-2019, 22:38   #15
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 26,428
Thanks: 12,088
Thanked 9,847 Times in 6,304 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 504
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Arsyet pse duhet tė flini tė zhveshur

Nashti kjo tematika eshte per zekethin femer apo per te dyja zekethet se duhet me e dit para se ta lexojme e praktikojme......

Hallakatet robi kur nuk ka saktesi dhe kjartesi ne tematikat sensitive gjanem...shkaktoni pasiguri tek forumisti/tja i/e interesum/e.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-07-2019, 22:40   #16
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,888
Thanks: 4,399
Thanked 4,761 Times in 3,166 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 250
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arsyet pse duhet tė flini tė zhveshur

po qashtu, kur eshte vape pastaj e shef si vijne mushkonjat ta ngulin qiringen sikur ke urgjenca e QSU-se, jo po fli pastaj byceflakuriq !
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-07-2019, 23:51   #17
nghi ngo
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 2,142
Thanks: 1,858
Thanked 783 Times in 567 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 79
nghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arsyet pse duhet tė flini tė zhveshur

ore Pirati...me pelqen repertori I fjaleve qe zgjedh
nghi ngo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-07-2019, 23:59   #18
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,269
Thanks: 16,518
Thanked 9,764 Times in 6,607 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Arsyet pse duhet tė flini tė zhveshur

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
ja ka dhi Lumit ky
Bash frajera....
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-07-2019, 00:16   #19
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,851
Thanks: 16,314
Thanked 10,095 Times in 5,795 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 282
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arsyet pse duhet tė flini tė zhveshur

Mos flini fare ...lol ..teoria e fundit
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-07-2019, 00:27   #20
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,269
Thanks: 16,518
Thanked 9,764 Times in 6,607 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Arsyet pse duhet tė flini tė zhveshur

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Mos flini fare ...lol ..teoria e fundit
Ta zeme se jemi ne piknik,te organizuar nga nje shoqeri turistike.Fillo shiu ne bohena qull apo lagemi....lol.Ne darke si tja bojme...
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur