Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca > Mjekėsia

Mjekėsia ''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 06-07-2019, 00:32   #21
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,649
Thanks: 16,191
Thanked 9,957 Times in 5,711 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arsyet pse duhet tė flini tė zhveshur

Si tja bejme ja sdo flem
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-07-2019, 00:36   #22
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,037
Thanks: 899
Thanked 1,541 Times in 1,147 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arsyet pse duhet tė flini tė zhveshur

te vishem i a te zhvishemi si perfundim?
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-07-2019, 23:16   #23
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,805
Thanks: 4,357
Thanked 4,708 Times in 3,135 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 249
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arsyet pse duhet tė flini tė zhveshur

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga nghi ngo Shiko postimin
ore Pirati...me pelqen repertori I fjaleve qe zgjedh
thane, ishin shtrire ne shtrat per gjume te finin, kur burri ju drejtua: grua, jam pa brecka (ky i xhveshur flakuriq) ajo ja ktheu, mos u brengos, se ti laje neser

shoku tanku, me brecka dhe veshur ku i dihet nates, sa buburrec milingona e milimanga te bejne hatane ne mes te gjumit

Mos lexo Zana se kur qohet ajo ne mjes, e shef veten qe milimanga, ja ka qepur nje pale brecka te pelhures milimanga Fashion
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-07-2019, 23:30   #24
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 13,046
Thanks: 11,489
Thanked 6,239 Times in 2,966 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Arsyet pse duhet tė flini tė zhveshur

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Onyx Shiko postimin
Ekspertėt thonė se njė prej zgjidhjeve mė tė mira pėr netėt e nxehta ėshtė tė flini zhveshur. Sipas tyre, kjo sjell shumė pėrfitime shėndetėsore.Ju nuk jeni gati pėr emergjencat

Duket e parėndėsishme, por mendoni sikur tė ketė njė emergjencė nė shtėpi, njė zjarr ose njė rrjedhje gazi dhe duhet tė dilni shpejt nė rrugė: si do tė bėni nėse jeni plotėsisht e zhveshur? Natyrisht, nuk ka kohė pėr tė veshur … Flini sė paku me njė kėmishė dhe njė palė tė brendshme. Gjithmonė

Mė mirė njė pengesė

Ēarēafėt janė sigurisht tė pastra, por me siguri ndonjė mikrob do jetė fshehur midis rrobave. Pėr tė ruajtur higjienėn, ėshtė mė mirė tė mbani mbathje tė gjėra, pambuku, nėse doni njė pėlhurė krejtėsisht tė natyrshme dhe tė padepėrtueshme.

Ke ftohtė

Gjatė natės temperatura e trupit ulet me disa gradė. Kjo ėshtė arsyeja pse ėshtė mė mirė tė vishni diēka edhe nė verė, madje edhe vetėm njė kanotjere: ethet nga tė ftohtėt mund t’ju zgjojnė, duke ndėrprerė gjumin dhe duke e bėrė tė vėshtirė tė riflini.

Ju nuk jeni tė lirė tė lėvizni gjatė natės

Nėse jetoni me dikė tjetėr dhe natėn ju duhet tė shkoni nė banjo ose keni etje, nuk jeni tė lira tė lėvizni sa tė doni, nėse fle zhveshur. Pėrgjumėsh, do tė duhet tė shkoni drejt karriges tė gjeni njė kėmishė pėr t’u mbuluar dhe duke rrezikuar tė pėrplaseni me komonė. A nuk ėshtė mė pak e rrezikshme tė flesh me pizhame

Njė sy nga partneri

Tė flesh e zhveshur nuk do tė thotė tė jesh gati pėr tė bėrė seks ēdo natė, nė ēdo orė. Por partneri juaj mund tė mendojė se po. Mendoni sa bukur nėse zgjoheni nė orėn 3, nė mes tė njė ėndrre tė mrekullueshme … Mė mirė tė mos rrezikoni

Njė sy nga komshiu

Kthehemi tek shokėt me tė cilėt ndani apartamentin, njė nga kėta mund tė ketė zakonin e keq pėr tė hyrė nė dhomė pa trokitur. Mund tju kap pėrgjumėsh lakuriq. Dhe i dashuri juaj sigurisht nuk do e presė mirė. Mė mirė tė veshesh pizhame.

Djersit shumė

Nėse djersni shumė gjatė natės, prej tretetjes sė ushqimit, ose prej shėndetit, mendoni se do zgjidhni problemin, duke fjetur lakuriq. Por kjo nuk e zgjidh problemin, nė fakt: pėrveē djersitjes njėlloj, ju duhet tė lani ēarēafėt ēdo dy ditė. Ndoshta do tė ishtė mė mirė tė lani pizhamet tuaj mė shpesh./
Titulli: pse duhet tė flini tė zhveshur!
Porosia e postimit:Nuk duhet tė flini tė zhveshur!!
ec e bjeri nė fije!!!
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-07-2019, 23:35   #25
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,106
Thanks: 857
Thanked 3,186 Times in 1,776 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 331
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Re: Arsyet pse duhet tė flini tė zhveshur

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
Titulli: pse duhet tė flini tė zhveshur!
Porosia e postimit:Nuk duhet tė flini tė zhveshur!!
ec e bjeri nė fije!!!
Ti demk, dishu dhe flej pa merak
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2019, 09:03   #26
[email protected]
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 10,511
Thanks: 5,156
Thanked 5,096 Times in 1,554 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 247
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arsyet pse duhet tė flini tė zhveshur

Gjys/gjys .....
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
te vishem i a te zhvishemi si perfundim?
__________________
♡°°°●💐○•°°°●💮○•°°°•○💐●°°°•○💮●°°°♡
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2019, 12:14   #27
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,037
Thanks: 899
Thanked 1,541 Times in 1,147 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arsyet pse duhet tė flini tė zhveshur

nmest e lart a nmest e posht ?
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2019, 14:29   #28
[email protected]
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 10,511
Thanks: 5,156
Thanked 5,096 Times in 1,554 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 247
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arsyet pse duhet tė flini tė zhveshur

N'mes e lart zhveshur , n'mes e poshte veshur
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
nmest e lart a nmest e posht ?
__________________
♡°°°●💐○•°°°●💮○•°°°•○💐●°°°•○💮●°°°♡
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2019, 14:33   #29
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,037
Thanks: 899
Thanked 1,541 Times in 1,147 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arsyet pse duhet tė flini tė zhveshur

Mire,ti e di
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2019, 14:35   #30
[email protected]
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 10,511
Thanks: 5,156
Thanked 5,096 Times in 1,554 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 247
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arsyet pse duhet tė flini tė zhveshur

Kshu thone...se un s'di gje
__________________
♡°°°●💐○•°°°●💮○•°°°•○💐●°°°•○💮●°°°♡
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2019, 14:36   #31
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 26,355
Thanks: 11,970
Thanked 9,805 Times in 6,276 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 504
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Arsyet pse duhet tė flini tė zhveshur

Ka ardhur momenti I duhur, qe edhe ti shoku_tanku te zhvishesh nga korraca.....futi nje te shkundur e zbythe tutje ate veshje......ose ve marshin e 5te se ngelet vetem vendnumuro robdishani I hekurt .

Nje njeri qeta do te miren.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2019, 14:37   #32
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,628
Thanks: 13,613
Thanked 7,576 Times in 4,808 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arsyet pse duhet tė flini tė zhveshur

Si perfundim si eshte me mire ?
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2019, 14:38   #33
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 26,355
Thanks: 11,970
Thanked 9,805 Times in 6,276 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 504
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Arsyet pse duhet tė flini tė zhveshur

Me tepeshqir ne koke vetem.....true image.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2019, 14:40   #34
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,037
Thanks: 899
Thanked 1,541 Times in 1,147 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arsyet pse duhet tė flini tė zhveshur

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Ka ardhur momenti I duhur, qe edhe ti shoku_tanku te zhvishesh nga korraca.....futi nje te shkundur e zbythe tutje ate veshje......ose ve marshin e 5te se ngelet vetem vendnumuro robdishani I hekurt .

Nje njeri qeta do te miren.
Po kjo me thote xhvishu ne mest e la o

Mi fiku llampat fare
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2019, 14:41   #35
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,628
Thanks: 13,613
Thanked 7,576 Times in 4,808 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arsyet pse duhet tė flini tė zhveshur

E ke provuar ti coli? Qe flet me kaq siguri
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2019, 14:46   #36
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 26,355
Thanks: 11,970
Thanked 9,805 Times in 6,276 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 504
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Arsyet pse duhet tė flini tė zhveshur

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
Po kjo me thote xhvishu ne mest e la o

Mi fiku llampat fare
Jo....ngaterron anatomine e gjosenit tend me ate te masave.....bambuq, Ti je me la....
Nashi nje pietje nga oborri: kur thua llampa, cilat llamvushka re lla, ato te sipermet apo ato te mjegudhes?
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2019, 14:48   #37
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,037
Thanks: 899
Thanked 1,541 Times in 1,147 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arsyet pse duhet tė flini tė zhveshur

Po dhampat e ndricimit bre colke..ato pocat rrombullake.
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2019, 14:49   #38
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 26,355
Thanks: 11,970
Thanked 9,805 Times in 6,276 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 504
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Arsyet pse duhet tė flini tė zhveshur

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
E ke provuar ti coli? Qe flet me kaq siguri
Mua me ka veshur perendia me nje lekure biringji me 7-8 shtresa.....kurse lesherat e latuara kaqurelato me veshin kryet dhe supet.....

c'te provoj un me kur ndihem i plotesuar dhe i veshur me bio produkte ?
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga cool_shqype : 07-07-2019 nė 14:53
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2019, 14:52   #39
Dulcis in Fundo
echoes
 
Avatari i Dulcis in Fundo
 
Data e antarėsimit: Jun 2014
Posts: 4,917
Thanks: 764
Thanked 848 Times in 607 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 149
Dulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arsyet pse duhet tė flini tė zhveshur

E sheh ti qe mesova dicka edhe te kjo teme..
Dulcis in Fundo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-07-2019, 14:53   #40
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,805
Thanks: 4,357
Thanked 4,708 Times in 3,135 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 249
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arsyet pse duhet tė flini tė zhveshur

pdhus qeshtja shtrohet edhe ne stajlen: ca ke ti me shume se une, ca ke ti me shume se une une kam breckat veshur , ndersa ti do merdhifesh gjveshur ne gjume
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur