Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 01-06-2019, 22:17   #221
King Bardhyl
Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 4,832
Thanks: 2,732
Thanked 2,219 Times in 1,482 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 110
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Champions League, Final: Tottenham VS Liverpool

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Dobet Liverpool, Tottenham ka luajtur me mire deri tani. Ndeshje aspak e bukur edhe e vetmja gje qe ra ne sy ne pj te pare ishte kjo tifozja qe u fut ne fushe. Lol
Mashallah!!!!
Po kjo per ca protestoi?
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 02-06-2019, 04:56   #222
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,958
Thanks: 14,634
Thanked 8,674 Times in 5,816 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 361
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Champions League, Final: Tottenham VS Liverpool

AJO BOMBA thone qe e kane......que ruset per shpijune.

AproPO....KLOPPO ka WISTO qe SOT ne cdo SEKTOR te REDS apo FALAS cdo KOMPONENT.

URIME.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 391667.jpg (20.5 KiloByte, 45 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 02-06-2019, 06:05   #223
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,058
Thanks: 2,567
Thanked 2,490 Times in 1,400 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 134
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Champions League, Final: Tottenham VS Liverpool

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Mashallah!!!!

Po kjo per ca protestoi?
Per fame mor, vajze me mend. Lexova diku tani qe nga 150 mije follower ne Instagram paska shkuar ne 1.5 mln nga mbreme. Lol
Venom nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 02-06-2019, 06:33   #224
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,958
Thanks: 14,634
Thanked 8,674 Times in 5,816 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 361
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Champions League, Final: Tottenham VS Liverpool

Fjala e parė e Xherdan Shaqirit pasi fitoi Ligėn e Kampionėve..................... Elhamdulilah!

PS....SHUJ bre.
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 02-06-2019, 08:44   #225
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,903
Thanks: 1,111
Thanked 1,225 Times in 674 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Champions League, Final: Tottenham VS Liverpool

Liverpool Mbreti i Europes! Shaqiri dy Champions me dy klube te ndryshem... Urime Reeds per titullin e merituar.

__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Angel69 pėlqehet nga
i vjetėr 02-06-2019, 11:53   #226
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,151
Thanks: 1,714
Thanked 1,798 Times in 1,350 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 137
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Champions League, Final: Tottenham VS Liverpool

Mire qe ishte shaqiri i zvicres se bayern dhe livi nuk kishin per te fituar
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i thirsty pėlqehet nga
i vjetėr 02-06-2019, 12:21   #227
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,958
Thanks: 14,634
Thanked 8,674 Times in 5,816 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 361
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Champions League, Final: Tottenham VS Liverpool

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
Mire qe ishte shaqiri i zvicres se bayern dhe livi nuk kishin per te fituar
Tek minuta 1 dhe 54 sekonda i behet pyetja...Cfare po ndodh ne gabine apo dhomen e zhveshjes.KLOPP tha qe... ka porositur dhe pa diskutim BIRRA.

Pergjigja e Shaqos....ouhhhhh,kete nuk e di por do kete PARTY.


Tashti ky agjeron,ma periz apo ku ta di une,duhet me hulumtue qe ingllizat...a kane porositur...qaj

Hajde se ne ven te ktij po e PI...Arbeni,apo s`qeka ne vap...TANI.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg images.jpg (11.5 KiloByte, 30 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 02-06-2019, 16:28   #228
Ragnar
I larguar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,784
Thanks: 690
Thanked 2,907 Times in 1,627 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 319
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Champions League, Final: Tottenham VS Liverpool

Kurr finale me te dobet nuk mbaj mend, finale pa kurfar emocioni.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 02-06-2019, 17:41   #229
King Bardhyl
Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 4,832
Thanks: 2,732
Thanked 2,219 Times in 1,482 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 110
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Champions League, Final: Tottenham VS Liverpool

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Kurr finale me te dobet nuk mbaj mend, finale pa kurfar emocioni.
E dhanė spektaklin nė gjysmėfinale qė tė dyja. Pastaj nuk ishte edhe aq e dobėt si finale, ka pasur mė keq.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 03-06-2019, 06:02   #230
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,958
Thanks: 14,634
Thanked 8,674 Times in 5,816 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 361
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Champions League, Final: Tottenham VS Liverpool

Kur vajti tek REDS FOLI....me jepni 48 muaj kohe dhe do KQYRNI=REZULTATIN.


E ka pas thane para 4 vjetesh dhe e....VULOSI ne.....FUSHE.

GRANDE KLOPPO.

Tschyss Leute.
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 11-06-2019, 00:09   #231
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,903
Thanks: 1,111
Thanked 1,225 Times in 674 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Champions League, Final: Tottenham VS Liverpool

Liverpool 6 Champions League! Tema mbyllet ktu. Lexohemi per diskutime tek tema e Liverpool.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur