Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-06-2019, 20:16   #881
Jolene
Away
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 15,649
Thanks: 5,880
Thanked 7,203 Times in 3,440 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment?!

Per qershi do beja ndonje koment pshemull por per domate, really? Lol
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 11-06-2019, 20:43   #882
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 2,790
Thanks: 590
Thanked 2,181 Times in 866 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 79
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment?!

Haha te mira jan gjithsesi. Jolene pse mi ul domatet ti mi haha
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 12-06-2019, 06:55   #883
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 5,205
Thanks: 6,336
Thanked 2,710 Times in 1,234 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 193
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment?!

Po mendoj te dal apo jo se kam ca gjera per te marre.... kush e duron vapen
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 12-06-2019, 07:19   #884
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 20,630
Thanks: 9,408
Thanked 7,952 Times in 4,162 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 301
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment?!

Lum si ju atje Ariel.

Ketu lageshtire e madhe sot ne mengjes.

po pi nje kafe ne orar pushimi.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 12-06-2019, 07:21   #885
Besoja
V.I.P
 
Avatari i Besoja
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: TIRANE, Shqiperi
Posts: 397
Thanks: 136
Thanked 320 Times in 99 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 39
Besoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėmBesoja i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment?!

Tani do pi kafene por Si Bora po me cudit se si e pi vetem!
Po vetem fare moj cupke?
Besoja nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Besoja pėlqehet nga
i vjetėr 12-06-2019, 07:48   #886
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 20,630
Thanks: 9,408
Thanked 7,952 Times in 4,162 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 301
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment?!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Besoja Shiko postimin
Tani do pi kafene por Si Bora po me cudit se si e pi vetem!
Po vetem fare moj cupke?
kshu jam un mo xha Beso ahaha njeri i punes jo i llafeve
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Si Bora pėlqehet nga
i vjetėr 12-06-2019, 07:55   #887
Jolene
Away
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 15,649
Thanks: 5,880
Thanked 7,203 Times in 3,440 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment?!

__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 12-06-2019, 08:29   #888
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 8,001
Thanks: 24
Thanked 2,263 Times in 1,435 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 167
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment?!

Birra Tirana,Kriko e Madhe dhe Tuborg__________________
“When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies, but the pack survives,”
Viking nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Viking pėlqehet nga
i vjetėr 12-06-2019, 08:39   #889
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 2,790
Thanks: 590
Thanked 2,181 Times in 866 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 79
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment?!

__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 12-06-2019, 10:54   #890
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 12,688
Thanks: 86
Thanked 3,998 Times in 2,231 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 295
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment?!

Sapo pashe ceremonine e 20 vjetorit te clirimit dhe tani erdha t’ua them juve.
Nga te gjitha fjalimet e shqiptareve, ai i Veselit me pelqeu me shume.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Mistrece pėlqehet nga
i vjetėr 12-06-2019, 11:09   #891
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,608
Thanks: 6,225
Thanked 1,741 Times in 982 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 102
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment?!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
Sapo pashe ceremonine e 20 vjetorit te clirimit dhe tani erdha t’ua them juve.
Nga te gjitha fjalimet e shqiptareve, ai i Veselit me pelqeu me shume.
Ma sjedhni ndonje video te ktyre festimeve ju lutem.
Kurt nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 12-06-2019, 11:15   #892
MiM@
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 10,124
Thanks: 4,278
Thanked 4,456 Times in 1,366 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 210
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment?!Tu majt diabetin me t'mira lol
__________________
♡°°°●💐○•°°°●💮○•°°°•○💐●°°°•○💮●°°°♡
MiM@ nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 12-06-2019, 11:17   #893
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,151
Thanks: 1,714
Thanked 1,798 Times in 1,350 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 137
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment?!

Mima
Do ndihme? Lol
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 12-06-2019, 11:18   #894
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 45,590
Thanks: 13,779
Thanked 12,030 Times in 7,475 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 656
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment?!

Po pi njė birrė tė ftohtė mbas njė vape tė madhe.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 12-06-2019, 11:18   #895
MiM@
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 10,124
Thanks: 4,278
Thanked 4,456 Times in 1,366 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 210
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment?!

Rrofsh por jo, ja dola m'bane vete
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
Mima
Do ndihme? Lol
__________________
♡°°°●💐○•°°°●💮○•°°°•○💐●°°°•○💮●°°°♡
MiM@ nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 12-06-2019, 11:20   #896
Performer
Golden Light
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 16,320
Thanks: 12,341
Thanked 7,656 Times in 4,488 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 228
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment?!

Sna dhe te pakten 1 her ta lepijm lol
Mir mir mbaje mend...qofzan
Performer nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Performer pėlqehet nga
i vjetėr 12-06-2019, 11:25   #897
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,151
Thanks: 1,714
Thanked 1,798 Times in 1,350 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 137
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment?!Do mima do?
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i thirsty pėlqehet nga
i vjetėr 12-06-2019, 11:27   #898
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,151
Thanks: 1,714
Thanked 1,798 Times in 1,350 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 137
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment?!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Sna dhe te pakten 1 her ta lepijm lol
Mir mir mbaje mend...qofzan
You want to lick it?
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 12-06-2019, 11:30   #899
Performer
Golden Light
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 16,320
Thanks: 12,341
Thanked 7,656 Times in 4,488 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 228
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment?!

Too late now lol

Mos i jep luleshtrydhe Mim@ se na la pa gje
Performer nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 12-06-2019, 11:32   #900
MiM@
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 10,124
Thanks: 4,278
Thanked 4,456 Times in 1,366 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 210
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne kete moment?!


S'jam me barre qe t'ba bash neps , lol
Ja ,ti laj per ma vone , i kam bio nga bahēja jeme

....Perf , na moj se ka frigo plot , pistach, mente apo ket me sh ngjyra do ?
__________________
♡°°°●💐○•°°°●💮○•°°°•○💐●°°°•○💮●°°°♡
MiM@ nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i MiM@ pėlqehet nga
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur