Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Sporti shqiptar

Sporti shqiptar Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 17-01-2019, 07:19   #61
murik
peace and love
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Vendndodhja: philadelphia
Posts: 1,660
Thanks: 1,242
Thanked 775 Times in 484 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
murik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Arena Kombėtare!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga {A_N_G_E_L_69} Shiko postimin
Afati perfundimtar ishte Marsib I 2019, por mendoj qe ne qershor inagurohet, per zgjedhjet
Fusha i do nja 3 muaj qe te jete optimale.Nuk e di kur do ta mbjellin barin.Qe te jete gati ne Qershor bari duhet te mbillet qe ne Mars.Te shohim tani.Por kam frike se mos e shtyjne per Shtator.
murik nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-01-2019, 07:44   #62
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,881
Thanks: 877
Thanked 1,656 Times in 966 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arena Kombėtare!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga murik Shiko postimin
Fusha i do nja 3 muaj qe te jete optimale.Nuk e di kur do ta mbjellin barin.Qe te jete gati ne Qershor bari duhet te mbillet qe ne Mars.Te shohim tani.Por kam frike se mos e shtyjne per Shtator.
Me mire te shtyhet 4-5 muaj dhe te behet tamam , sesa o burra ta inagurojme ne qershor alla shqiptarce dhe t'na pikoje catia.

Gjithsesi vonesat lidhen me nje nje rimbursim tvsh 2 milion eur qe shteti refuzon ti jape Fshf duke qene nje institucion i pavarur dhe qe financohet nga uefa.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-02-2019, 19:09   #63
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,920
Thanks: 1,111
Thanked 1,232 Times in 681 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Arena Kombėtare"

Shqipėri-Moldavi, mė 11 qershor, luhet nė “Arena Kombėtare”


Pritjes pėr tė parė njė ndeshje nė “Arena Kombėtare” po i vjen fundi, madje ka dhe njė datė zyrtare dhe njė takim tė pėrcaktuar pėr t’u luajtur nė impiantin mė tė ri nė vend.
Nė 11 qershor, Shqipėri – Moldavi, takimi i vlefshėm pėr eliminatoret e “Evropianit 2020”, do tė luhet nė stadiumin qė tė gjithė presim.

SuperSport ka mundur tė mėsojė nga burime pranė Federatės se institucioni qeverisės i futbollit shqiptar i ėshtė pėrgjigjur duke i dhėnė emrin e stadiumit tė ri, kėrkesės sė UEFA-s, qė kėrkon paraprakisht vendin e zhvillimit tė ndeshjeve tė eliminatoreve pėr tė programuar gjithēka nė avancė.

Lajmi gjen konfirmim edhe nėse i hedh njė sy faqes sė Federatės Shqiptare tė Futbollit nė seksionin ku ndodhet kalendari i ndeshjeve tė Kombėtares dhe pikėrisht pėr ndeshjen Shqipėri – Moldavi, lexohet “Sheshi Italia”, Tiranė.
Nė kėtė mėnyrė, mund tė jepet e sigurt se maksimumi nė muajin qershor “Arena Kombėtare” do tė jetė pėrfunduar dhe funksional, gati pėr tė mik pritur evente futbollistike.

Edhe pse nuk ka ende njė njoftim zyrtar, kjo do tė thotė se me shumė mundėsi ėshtė gjetur edhe njė marrėveshje mes Federatės Shqiptare tė Futbollit dhe Ministrisė sė Financave pėr ēėshtjen e rimbursimit tė Tatimit tė Vlerės sė Shtuar sa i pėrket pjesės sė investimit nga Federata nė lidhje me stadiumin, njė ngėrē qė kėrcėnonte tė mbante peng pėrfundimin e punimeve nė “Arena Kombėtare”


__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Angel69 : 10-02-2019 nė 19:16
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-05-2019, 21:39   #64
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,920
Thanks: 1,111
Thanked 1,232 Times in 681 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Arena Kombėtare"

Armand Duka e pranon: Gabuam nė parashikim, "Arena Kombėtare" gati nė shtator

Presidenti i Federatės Shqiptare tė Futbollit, Armand Duka ishte nė Durrės ku foli pėr Akademinė e Arbitrimit, teksa u ndal edhe te stadiumi, "Arena Kombėtare", i cili pritet tė jetė gati nė muajin shtator.

"Kuptohet qė nuk ėshtė e lehtė nga pikėpamja konstruktive, arredimi, mobilimi, prodhimi i sinjaleve televizive. Kėto gjėra tė vogla e bėjnė tė vėshtirė ndėrtimin e njė stadiumi. Ėshtė njė projekt shumė i madh, i parealizuar anjėherė nė Shqipėri. Do ishte shumė mirė qė ta kishim parashikuar saktė pėr nė qershor, por ėshtė e pamundur qė tė arrihet. Kėshtu qė uroj qė nė shtator tė mos gabojmė dhe tė jemi nė kohėn e duhur."-tha numri 1 i FSHF-sė.

Duka ftoi tė rinjtė qė tė fokusohen te arbitrimi, duke thėnė se ėshtė njė profesion.

"Fizikisht ėshtė sport por mendėrisht ėshtė mė shumė se sport sepse do japėsh drejtėsi nė fushėn e lojės dhe tė japėsh drejtėsi nė fushėn e lojės nuk ėshtė e lehtė. Sokol Jareci qė kam nė krahė, e ka filluar si ju, ka bėrė njė karrierė shumė tė mirė nė nivel kombėtar dhe atė ndėrkombėtar, kemi edhe vajza qė po promovohen ne fushėn e arbitrimit. Ne i ftojmė vajzat tė merren me kėtė sport apo profesion. E kemi filluar vjet kėtė akademi, disa vite mė parė ka qenė njė trajnim spontan. Arbitrat duhet tė edukohen shumė mirė pasi janė njė faktor shumė i rėndėsishėm pėr njė ndeshje futbolli. Nga viti i parė kemi plot 70 arbitra tė cilėt kanė kaluar testet dhe aktualisht arbitrojnė. "-pėrfundoi Duka.

Thirrjes iu bashkua edhe Koordinatori i kėtij projekti Sokol Jareci:

"Jemi pėr tė promovuar edicionin e dytė tė Akademisė sė Arbitrimit pas njė edicioni tė parė tė suksesshėm ku plot 70 djem e vajza u certifikuan. Duke parė suksesin e vitit tė parė menduam ta zhvillonim sėrisht."-pėrfundoi ish-arbitri i UEFA-s.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-06-2019, 04:48   #65
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,920
Thanks: 1,111
Thanked 1,232 Times in 681 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Arena Kombėtare"

Nis vendosja e uleseve ne Arenen Kombetare - ShqipStadium

__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-06-2019, 06:28   #66
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,554
Thanks: 6,927
Thanked 8,186 Times in 5,233 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 384
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Arena Kombėtare"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angel69 Shiko postimin
Nis vendosja e uleseve ne Arenen Kombetare - ShqipStadium

https://m.youtube.com/watch?v=bAaCKI9FVtE
ky stadiumi jot u bo si hidrocentrali i fierzes
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-06-2019, 06:45   #67
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,920
Thanks: 1,111
Thanked 1,232 Times in 681 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Arena Kombėtare"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
ky stadiumi jot u bo si hidrocentrali i fierzes
Pse mer Drrago?
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-06-2019, 07:11   #68
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,920
Thanks: 1,111
Thanked 1,232 Times in 681 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Arena Kombėtare"__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-06-2019, 09:38   #69
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,706
Thanks: 846
Thanked 1,417 Times in 1,054 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Arena Kombėtare"

qe te jesh brenda i thuaj dukes,percakto muajin por jo vitin
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-06-2019, 10:45   #70
SystemA
Shqiptar....mer
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,104
Thanks: 15,663
Thanked 9,275 Times in 6,274 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 397
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Arena Kombėtare"

Arena Kombėtare... afėr finalizimit, publikohen pamjet brenda stadiumit.

Arena Kombėtare” me njė kapacitet prej 22 mijė vendesh duket se ėshtė afėr finalizimit tė punimeve.

Anėtari i Komitetit Ekzekutiv nė FSHF, Arben Dervishaj ka publikuar sė fundmi nė rrjetin social Facebook, disa pamje tė punimeve nė ambjentet e jashtme dhe tė brendshme tė stadiumit.

Sipas tij, fasada e tribunės qendrore tė stadiumit ėshtė fare pranė pėrfundimit.

Kujtojmė, se stadiumi pritej tė pėrfundonte nė 11 qershor, por punimet nuk ishin gati nė kohė, kėshtu plotėsisht ai finalizohet nė muajin shtator.

@Yoko apo baby.

Tetevjecaren ky e ka maru tek....Sabaudin Gabrani.

Ne cdo lende e kishte noten..10-te,perjashto fiskulturen.

Shpin e ka pas afer te....jatit te Edi Rames.

Dhe vllai i tij pesoi nje fatkeqesi.

PS...kur o prish ne Arkadashi...vari lesht.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-06-2019, 10:52   #71
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,706
Thanks: 846
Thanked 1,417 Times in 1,054 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Arena Kombėtare"

leku tprish
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-06-2019, 11:18   #72
SystemA
Shqiptar....mer
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,104
Thanks: 15,663
Thanked 9,275 Times in 6,274 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 397
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Arena Kombėtare"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
leku tprish
Ne ATE stadium.....

Ke Liqeni paradite nje djale qe quhej Viron(dhe ne i thoshim....greku)cun lagje i tha shkruesit...kom m`shef tek kolibja,(nje barake qe shiste aranxhata) ca gjona(shishe vere..qmimi 52 leke te vjetra).

Dakord-shkruesi...masanej u krye dhe ne...STADIUM.

Tirona-Malmoe.

Fito Malmoe dhe....3-0...ja futa kot.

Bertitsha pas golave ne Vironi...do na rrasesh mrena mer.

Pytca une..FAT me tere MEN,se nuk i dihej apo kishte filluar..era e demokratizimit...ehhhh.

Ne mbasdite apo para darkes...


Tek i com...e vrejtem.PO ate DITE.

I jati(RIP)Nelit...Ben kush fito??

Roma...m`lesht.

PS...vje manushaqja dhe na trego ...utakmicat per ne ...STADIUM.

Paska lujt ne Vokrri me...shkinat.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-06-2019, 17:46   #73
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,881
Thanks: 877
Thanked 1,656 Times in 966 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Arena Kombėtare"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin

Tirona-Malmoe.

Fito Malmoe dhe....3-0...ja futa kot.

Bertitsha pas golave ne Vironi...do na rrasesh mrena mer.

Pytca une..FAT me tere MEN,se nuk i dihej apo kishte filluar..era e demokratizimit...ehhhh.
Neshja e pare e asaj sfide ka dale 0-0 ne Suedi , dhe neshja e kthimit ato qe e kane pa thone qe Tirona ka pas raste per ta fitu neshjen 5-3. Suedezet me 3 kundersulme kane shenu 3 gola , kjo ishte ajo pjesa e mungeses eksperiences dhe mbivlersimit te kundershtarit qe zakonisht benin ekipet shqiptare.

Ps..Sa per temen stadium i tille eshte nje luks per Shqiperine , shume i bukur ka dale.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-06-2019, 08:40   #74
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,920
Thanks: 1,111
Thanked 1,232 Times in 681 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Arena Kombėtare"

__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
border=
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-06-2019, 20:28   #75
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,578
Thanks: 3,674
Thanked 4,232 Times in 2,373 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Arena Kombėtare"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angel69 Shiko postimin
Qenka afruar goxha. Duket super.

Shpresoj te kene punu me akustiken, qe zeri te mbetet brenda dmth, se na iku fyti per pambuk tu bertit ne te thate.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-06-2019, 07:18   #76
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,920
Thanks: 1,111
Thanked 1,232 Times in 681 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Arena Kombėtare"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Qenka afruar goxha. Duket super.

Shpresoj te kene punu me akustiken, qe zeri te mbetet brenda dmth, se na iku fyti per pambuk tu bertit ne te thate.
Besoj se e kane mar parasysh dhe detajin e akustikes. Fundja eshte i mbuluar nga te kater anet, i vogel modest.

Per nje gje jam kurjoz, do mbushet nai her plot 22 mije vende ne derbin Partizani - Tirana...
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-06-2019, 21:14   #77
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,578
Thanks: 3,674
Thanked 4,232 Times in 2,373 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Arena Kombėtare"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angel69 Shiko postimin
Besoj se e kane mar parasysh dhe detajin e akustikes. Fundja eshte i mbuluar nga te kater anet, i vogel modest.

Per nje gje jam kurjoz, do mbushet nai her plot 22 mije vende ne derbin Partizani - Tirana...
Sikur te kishin kualitete me te peraferta si jane Partizani - Zvezda ne Serbi, ku gjithmone njeri eshte i pari e tjetri i dyti ne table, edhe mund te mbushej.

Sivjet per shembull Partizani ne krye te tabeles e Tirana krejt ne fund. Kjo nuk i terheq shikuesit.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-06-2019, 21:36   #78
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,881
Thanks: 877
Thanked 1,656 Times in 966 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Arena Kombėtare"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Sikur te kishin kualitete me te peraferta si jane Partizani - Zvezda ne Serbi, ku gjithmone njeri eshte i pari e tjetri i dyti ne table, edhe mund te mbushej.

Sivjet per shembull Partizani ne krye te tabeles e Tirana krejt ne fund. Kjo nuk i terheq shikuesit.
Tirona stadiumin e vet e mbush ne cdo derbi full 9600 shikues , ne shi , stuhi ..etj.. dhe ka qene ne pozita mbijetese.

Ne AK sikur te 2 tifozerite nga 10 mije shikues seicila , mbushet stadiumi , nuk e shoh te pamundur sepse jane klubet me tifozat me te shumte ne Shqiperi bashke me shkodren.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-06-2019, 22:11   #79
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,578
Thanks: 3,674
Thanked 4,232 Times in 2,373 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Arena Kombėtare"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Tirona stadiumin e vet e mbush ne cdo derbi full 9600 shikues , ne shi , stuhi ..etj.. dhe ka qene ne pozita mbijetese.

Ne AK sikur te 2 tifozerite nga 10 mije shikues seicila , mbushet stadiumi , nuk e shoh te pamundur sepse jane klubet me tifozat me te shumte ne Shqiperi bashke me shkodren.
Shume mire atehere.

Nese behen aq une do te jem aty ne secilin derbi si shikues i pa anshem.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-06-2019, 22:21   #80
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,554
Thanks: 6,927
Thanked 8,186 Times in 5,233 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 384
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Arena Kombėtare"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Shume mire atehere.

Nese behen aq une do te jem aty ne secilin derbi si shikues i pa anshem.
22mij per 1 mio banor jan pak. nejse ne kemi futboll leshi.

Hertha e Berlinit eshte ekip koti por 50mij bileta jane te abonuara
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur