Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Pėrshėndetje & urime

Pėrshėndetje & urime Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-02-2019, 16:01   #1
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 11,193
Thanks: 9,424
Thanked 4,990 Times in 2,294 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 146
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Gėzuar 10 vjetorin FORUM-AL

Se ku e kam lexuar nuk e di, por mė kujtohet se dikund nė fillim tė vitit 2009, u krijua/lindi Forum-Al, forum i cili ngėrtheu nė vete gjithė shqiptarėt si ata nė vendlindje si ata gjithandej nėpėr botė.

Pra Forum-Al u bė vendi aty ku gjithė shqiptarėt mblidhen ...

Formimi i kėtij forumi ishte domosdoshmėri e kohės.

Erdhėm kėtu pa hezituar dhe kaluam bashkė 10 vite - u rritėm me rritėn e forumit.

Gėzuar Forum-Al. Tė paēim pėr shumė vite. Nėpėr ty u lidhshin ura dashurie midis shqiptarėve ndėr vite!

Qofsh me jetė tė gjatė!
__________________
Nga 31 dhjetori 2018 - ndryshe!
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Gi de Masha pėlqehet nga
i vjetėr 11-02-2019, 23:36   #2
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 6,623
Thanks: 5,091
Thanked 2,455 Times in 1,011 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gėzuar 10 vjetorin FORUM-AL

Ashtu si pa kuptuar kane kaluar plot 10 vjet qe nga dita e publikimit te projektit Forum-AL ne Internet. Forum-AL do vazhdoje te jete nder faqet me te vizituara shqiptare ne Internet. Prezenca shqiptare ne Internet eshte tashme solide jo vetem ne informacionin e bollshem qe gjen, por edhe ne numrin e madh te shqiptareve qe frekuentojne Internetin. Me kete rast dua tju pershendes te gjithe juve qe na keni perkrahur nder vite, dhe te gjithe shqiptarve ane e mban botes.

Jeni shume te mire, Gezuar !!

Mandi
__________________

Mandi ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-02-2019, 00:42   #3
Puhiza
E mėngjesit
 
Avatari i Puhiza
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Nė kėshtjellėn e njė ėndrre!
Posts: 3,842
Thanks: 1,487
Thanked 1,394 Times in 658 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 91
Puhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gėzuar 10 vjetorin FORUM-AL

Aw paskan kalu 10 vjet. Edhe shume te tjera uroj.

@Mandi ne fund ke pershendet si Eni Cobani
__________________
Buzėqesh se e tėra u bė pėr njeriun, por njeriu nuk ėshtė e tėra!!
Puhiza nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Puhiza pėlqehet nga
i vjetėr 12-02-2019, 08:21   #4
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 4,702
Thanks: 3,076
Thanked 5,523 Times in 1,823 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gėzuar 10 vjetorin FORUM-AL

Te pandare ta kini, ta kemi.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Prudence pėlqehet nga
i vjetėr 12-02-2019, 09:50   #5
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 4,367
Thanks: 2,210
Thanked 2,164 Times in 1,213 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 96
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gėzuar 10 vjetorin FORUM-AL

Edhe 100 u befte jarebi.

Meqe per te tilla qoka nuk vihet duar bosh, po e bej tamam respektin.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Venom pėlqehet nga
i vjetėr 12-02-2019, 11:15   #6
Jolene
🔒
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 14,573
Thanks: 5,133
Thanked 6,334 Times in 2,993 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 644
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Gėzuar 10 vjetorin FORUM-AL

Urime Mandi

__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Jolene pėlqehet nga
i vjetėr 12-02-2019, 11:19   #7
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 18,632
Thanks: 8,469
Thanked 6,891 Times in 3,597 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 277
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gėzuar 10 vjetorin FORUM-AL

Une them qe na ka prishur edhe pune deri diku

Te thuhen te mirat por edhe te keqijat.

Urime Mandi. Besoj se je menaxher i shkelqyer qe te arrish te bashkosh kaq shume mendje shqiptaresh.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Si Bora pėlqehet nga
i vjetėr 12-02-2019, 13:31   #8
Beaute
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 16,133
Thanks: 3,975
Thanked 9,538 Times in 3,224 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 251
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Gėzuar 10 vjetorin FORUM-AL

Urime 10 Vjetorin Mandush e jete sa me te gjate i uroj kesaj faqe qe na bashkon.

Bravo per durimin, qetesine qe ke dhe punen e bere .

Hug
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 3B3D0C70-22C7-4AB2-A7BF-532D53EE99E7.jpg (14.7 KiloByte, 67 shikimet)
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 12-02-2019, 13:56   #9
ViRtual_X
Anėtar i ri
 
Avatari i ViRtual_X
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 23
Thanks: 21
Thanked 3 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
ViRtual_X ka njė atmosferė spektakolareViRtual_X ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Gėzuar 10 vjetorin FORUM-AL

sa me shum vite te tjera forumit
ViRtual_X nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i ViRtual_X pėlqehet nga
i vjetėr 12-02-2019, 14:02   #10
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 13,978
Thanks: 10,815
Thanked 5,912 Times in 3,687 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 309
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gėzuar 10 vjetorin FORUM-AL

Urime Urime
Te gjithe u plakshim ketu
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 12-02-2019, 14:41   #11
gladiola
V.I.P
 
Avatari i gladiola
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Shqiperi...Korce
Posts: 1,997
Thanks: 616
Thanked 384 Times in 184 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 42
gladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gėzuar 10 vjetorin FORUM-AL

Kenaqesi qe jam qe ne krye te heres pjese e ketij forumi!Edhe shume vite te tjere bashke o Zot!Gezuar!
gladiola nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i gladiola pėlqehet nga
i vjetėr 12-02-2019, 14:54   #12
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 3,450
Thanks: 1,460
Thanked 1,525 Times in 907 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gėzuar 10 vjetorin FORUM-AL

Faleminderit Mandi pėr ftesėn nė forum, 8 vjetė mė parė.

Urime forumit 10 vjetorin dhe antarėve mė tė vjetėr.
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beu_Shpata pėlqehet nga
i vjetėr 12-02-2019, 15:03   #13
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 4,618
Thanks: 3,551
Thanked 2,824 Times in 1,377 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 96
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gėzuar 10 vjetorin FORUM-AL

Urime, fale ketij forumi patem rastin te njihemi me njerez qe ja vlen te shkembesh mendime

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Marya : 12-02-2019 nė 15:09
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Marya pėlqehet nga
i vjetėr 12-02-2019, 16:05   #14
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 6,912
Thanks: 24
Thanked 1,810 Times in 1,173 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 135
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gėzuar 10 vjetorin FORUM-AL

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Me 20 Fallco uro ti me !!!!!

Na o Mando ti kesh se je Administrator i kesaj faqe ik me pushime dhe ti se u lodhe


Ja dhe Marya duke bere si donatore e ktij forumi

__________________
Nobody Can Take Away My Smile,
What's mine it will be...
To Eternity....
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Viking pėlqehet nga
i vjetėr 12-02-2019, 16:10   #15
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,824
Thanks: 1,111
Thanked 1,190 Times in 652 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gėzuar 10 vjetorin FORUM-AL

Ditelindja ne fakt ishte ne daten 08/02/2019

Me shpetoi pa hapur kjo teme pasi kisha disa preokupime familjare… Gjths Flm Demka per urimin.

Gezuar Forum Al! Gezuar Shqiptareve te bashkuar...
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angel69 pėlqehet nga
i vjetėr 12-02-2019, 17:12   #16
busavata
Dr. pėr Rock & Roll
 
Avatari i busavata
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Gjilan
Posts: 8,250
Thanks: 2,138
Thanked 1,884 Times in 703 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 110
busavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gėzuar 10 vjetorin FORUM-AL

Urime Mandi , urime te gjithve
__________________
I know it's only Rock 'n Roll but I like it
busavata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i busavata pėlqehet nga
i vjetėr 12-02-2019, 17:42   #17
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 13,537
Thanks: 10,254
Thanked 6,440 Times in 3,696 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 159
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gėzuar 10 vjetorin FORUM-ALPerformer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Performer pėlqehet nga
i vjetėr 12-02-2019, 19:09   #18
Njazi
Super Anėtar
 
Data e antarėsimit: Apr 2018
Posts: 256
Thanks: 0
Thanked 57 Times in 52 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
Njazi ka njė atmosferė spektakolareNjazi ka njė atmosferė spektakolareNjazi ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Gėzuar 10 vjetorin FORUM-AL

Nga zemra lexuesit dhe antareve bashkeudhetare
qe ziejne ne kete ombrelle dije ballafaqimi
e informacioni, faleminderit.
Njazi ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Njazi pėlqehet nga
i vjetėr 12-02-2019, 19:39   #19
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 13,009
Thanks: 441
Thanked 615 Times in 477 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 90
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gėzuar 10 vjetorin FORUM-AL

Urime forumit!
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i shoku_tanku pėlqehet nga
i vjetėr 12-02-2019, 20:16   #20
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 12,321
Thanks: 4,704
Thanked 9,672 Times in 3,266 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Disa Statistika Forumore

Gezuar 10-Vjetorin Forum-Al!
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Leaf pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur