Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Analiza / Shkrime / Opinione

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-02-2019, 16:44   #201
edlin
V.N.P

Data e antarėsimit: Apr 2010
Shuma e pikėve qė jep: 60
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Do marr hakun e tim biri", kanuni nė "Le Iene"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Une nuk e imagjinoj veten ne situate si hajdute!
Por e imagjinoj veten time duke bere te pamunduren nese dikush me hyn ne hak
Ti e imagjinon veten te punosh dhe ne fund mos te paguajne?
True cdo njeri reagon ndryshe ne situata te caktuara!
Thjeshte nuk e imagjinoj dike ne dritare me nje screwdriver dhe tjetri duke e pritur me arme ne dore per ta vrare
Futini njė gogol pėrkthim, se unė pėrtoj....

https://amp.tgcom24.mediaset.it/arti...=Da%20%251%24s
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i edlin pėlqehet nga
i vjetėr 12-02-2019, 16:52   #202
edlin
V.N.P

Data e antarėsimit: Apr 2010
Shuma e pikėve qė jep: 60
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm

Pra betejėn, prindėrit e Gjergjit e kanė bėrė....
por ky show me kėtė hienėn qė s'lė rast pa rrėmuar pėr tė na nxjerrė sa mė balashė, ėshtė i tepėrt...

https://www.ilgiorno.it/martesana/cr...=Da%20%251%24s
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-02-2019, 16:52   #203
Viking
*Odin*

Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Shuma e pikėve qė jep: 135
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm

Te gjithe ktu paragjykime ekspertash si te ligjit dhe te maliqit.
Vertet mendoni se atje ne ate zone te thelle mund te kete njerez me standarte Metropolesh?
Vetem nje gje e di me siguri qe ashtu si e njef baba te birin dhe nena nuk e njef asnje nga ju.

Ja po ju jap une nje variant qe mund te pershkallzoj krimin.

Nese Gjergji ka punuar tek zoteria dhe ka shkuar per ti kerkuar leket.
Zoteria nje felliqsire Italiane qe nuk paguan vene ne veshtirsi i thote prit sa te shkoj ti marr larte ne kasaforte.
Dhe kur kthehet ka nje pistolete e i gjuan Gjergjit nga mbrapa a nga para ska rendesi.

Une e njof veten si Shqiptar dhe Gjak nxehte por nuk i kam shkuar dikujt me kacavide ne dere duke e ditur qe me ka borxh edhe per te vjedh njerzit nuk shkojn me Kaēavida me sa kam degjuar kta Skifterat.
Kaq kisha.
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-02-2019, 18:01   #204
Pirati
Aga i Lugines

Data e antarėsimit: Sep 2010
Shuma e pikėve qė jep: 166
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm

mire e tha ai Maska mbreme, keta qe jetojne ne perendim jane dixhenirate fare

ku e di eshte hajdut apo ēfare eshte ai qe eshte futur ne shtepi ta pyesesh njehere ene ti thuash o plaku, ku ke hallin, don nje kafe,njo pije

atehere pra, e kape ne shtepi, ndaloje dhe te therrasesh forcat e rendit, je i atakuar, atehere ne vetembrojtje po, por jo qe e kape ne nje qoshe te shtepise edhe te ti hapesh zjarrin ēifte-dyfek, se eshte prone e imja.

Qashtu mendoj une dhe nuk jam sikur ata dixheniratat angleza derra qe bejne fansin per stronceta di merden.
i vjetėr 12-02-2019, 19:07   #205
Si Bora
V.I.P

Data e antarėsimit: Sep 2014
Shuma e pikėve qė jep: 277
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm

Une e kam thene me kohe; fukarallek maskarallek.

Nuk duhen gjykuar ata prinder. Jane te denuar nga te gjitha anet.. Mos flisni o njerez nga karrigja juaj.. nuk mund te shihen gjerat njesoj si ai qe fle ne stalle.

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim