Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Pėrshėndetje & urime

Pėrshėndetje & urime Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 23-02-2019, 10:25   #261
Eduarti
Anėtar
 
Avatari i Eduarti
 
Data e antarėsimit: Jun 2015
Vendndodhja: Tirane
Posts: 52
Thanks: 0
Thanked 35 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
Eduarti ėshtė njė gur i ēmuarEduarti ėshtė njė gur i ēmuarEduarti ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

Pershendetje miq. Ju uroj fundjave te kendshme.
__________________
Takohemi Ne Diten e Gjykimit...
Eduarti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Eduarti pėlqehet nga
i vjetėr 23-02-2019, 11:54   #262
Golden_Boy
No Vip
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Diku!
Posts: 2,483
Thanks: 1,748
Thanked 785 Times in 350 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
Golden_Boy ka mbyllur reputacionin
Re: Pershendetjet e anetareve....

Pershendetje, nje fundjave te qete te gjitheve!
__________________
Tk.
Golden_Boy nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Golden_Boy pėlqehet nga
i vjetėr 23-02-2019, 18:50   #263
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 11,197
Thanks: 9,424
Thanked 4,993 Times in 2,295 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 146
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

Si zakonisht per cdp fundjave shkoi ne Vejle.
Diten ma mrekulloi Ema e gjyshit.
Ju pershendes.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 46A7C4CD-3A45-449C-949A-4B0897FB0034.jpg (18.9 KiloByte, 15 shikimet)
__________________
Nga 31 dhjetori 2018 - ndryshe!
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Gi de Masha pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur