Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Kinematografia

Kinematografia Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-02-2019, 12:49   #741
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 13,537
Thanks: 10,254
Thanked 6,440 Times in 3,696 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 159
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare?

spiderman ne kinema , po ne fakt do doja te shihja kte filmin e ri bohemian rhapsody qe kane bere per freddie mercurin ….mbase e shoh sot ne internet...
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg bohemian-rhapsody-film-620x330.jpg (18.4 KiloByte, 59 shikimet)

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Performer : 12-02-2019 nė 12:52
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Performer pėlqehet nga
i vjetėr 12-02-2019, 15:03   #742
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 20,960
Thanks: 8,710
Thanked 7,626 Times in 4,898 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 389
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare?

Sicario: Day of the Soldado

__________________
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-02-2019, 02:15   #743
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 8,675
Thanks: 994
Thanked 1,613 Times in 840 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 126
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare?

Dashamirėsit e muzikės mos e lini pa parė, por jo vetėm.

Arti imiton realitetin dhe realiteti e shpėrblen me ēmim mėse tė merituar.

Lady Gaga ėshtė fantastike nė kėtė film por edhe Bradley Cooper.

Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-02-2019, 05:00   #744
Puhiza
E mėngjesit
 
Avatari i Puhiza
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Nė kėshtjellėn e njė ėndrre!
Posts: 3,842
Thanks: 1,487
Thanked 1,394 Times in 658 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 91
Puhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare?

Tani jam duke e shikuar

__________________
Buzėqesh se e tėra u bė pėr njeriun, por njeriu nuk ėshtė e tėra!!
Puhiza nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-02-2019, 20:42   #745
BlueRose
V.I.P
 
Avatari i BlueRose
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Posts: 5,014
Thanks: 1,602
Thanked 1,459 Times in 940 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
BlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare?

Alita: Battle Angel


__________________
"Pėrveē mendimeve tona, nuk ka asgjė qė tė jetė vėrtetė pushteti ynė dhe respektimi i tyre ėshtė fuqia jonė e vėrtetė"
BlueRose nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-02-2019, 18:00   #746
MiM@
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 9,529
Thanks: 3,611
Thanked 3,835 Times in 1,148 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 180
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare?

Flm Sopot e gjeta

__________________
♡°°°●🌟○•°°°●🌟○•°°°•○🌟●°°°•○🌟●°°°♡
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-02-2019, 18:06   #747
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 6,629
Thanks: 5,099
Thanked 2,461 Times in 1,015 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare?

__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-02-2019, 19:43   #748
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 2,380
Thanks: 413
Thanked 411 Times in 311 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
B.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
spiderman ne kinema , po ne fakt do doja te shihja kte filmin e ri bohemian rhapsody qe kane bere per freddie mercurin ….mbase e shoh sot ne internet...
Bohemian rhapsody- plot emozione.
Rami Malek nje interpretim me pasion. Ndoshta edhe per Oscar.
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i B.E.V pėlqehet nga
i vjetėr 20-02-2019, 20:08   #749
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 4,822
Thanks: 5,521
Thanked 2,336 Times in 1,056 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 173
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare?

Une e fillova si kot kte serialin Russian doll, po u shkriva me kte karakterin kryesor. Shume gallate eshte kjo aktorja.
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-02-2019, 02:05   #750
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 13,537
Thanks: 10,254
Thanked 6,440 Times in 3,696 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 159
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga B.E.V Shiko postimin
Bohemian rhapsody- plot emozione.
Rami Malek nje interpretim me pasion. Ndoshta edhe per Oscar.
Lol se kam pa akoma e shtyva per ne weekend .meqe qenka i bukur patjeter do e shoh
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-02-2019, 03:48   #751
Baki
.....
 
Avatari i Baki
 
Data e antarėsimit: Feb 2019
Posts: 16
Thanks: 1
Thanked 4 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Baki ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare?

Baki nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-02-2019, 23:27   #752
Beaute
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 16,133
Thanks: 3,975
Thanked 9,538 Times in 3,224 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 251
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare?

Kte 100 here e kam pare e nuk ngopem . Me ze qesh .
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 0BF41261-EEEC-4820-BC70-11337EF9A83B.jpg (24.1 KiloByte, 13 shikimet)
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-02-2019, 20:42   #753
Sia
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2017
Posts: 975
Thanks: 0
Thanked 204 Times in 116 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 20
Sia ka njė tė ardhme tė shkėlqyerSia ka njė tė ardhme tė shkėlqyerSia ka njė tė ardhme tė shkėlqyerSia ka njė tė ardhme tė shkėlqyerSia ka njė tė ardhme tė shkėlqyerSia ka njė tė ardhme tė shkėlqyerSia ka njė tė ardhme tė shkėlqyerSia ka njė tė ardhme tė shkėlqyerSia ka njė tė ardhme tė shkėlqyerSia ka njė tė ardhme tė shkėlqyerSia ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare?

Kam pak kohe qe kam filluar te ndjek serialet
Chicago fire,Saving hope,Scandal me Olivia Pope.
Sia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-02-2019, 20:50   #754
MiM@
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 9,529
Thanks: 3,611
Thanked 3,835 Times in 1,148 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 180
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare?

__________________
♡°°°●🌟○•°°°●🌟○•°°°•○🌟●°°°•○🌟●°°°♡
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur