Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 14-11-2018, 23:04   #281
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,433
Thanks: 3,420
Thanked 375 Times in 292 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
Adea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Unė besoj se jam mashtruesi Nr.1 te kjo tema.
Ndaj je gjithmone kaq i frymezuar ti!


Dea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2018, 15:21   #282
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 10,670
Thanks: 126
Thanked 124 Times in 90 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 75
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beu_Shpata Shiko postimin
Me duhet nje voze druri.
shoku_tanku ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i shoku_tanku pėlqehet nga
i vjetėr 15-11-2018, 15:28   #283
Samiu
V.I.P
 
Avatari i Samiu
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 5,409
Thanks: 3,694
Thanked 2,431 Times in 1,156 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 122
Samiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
pa llogarit ato qe pijme mceftas me filxhon kafje...
Aah te knaq e shkreta edhe me shume, kur ngapak "e vjedh"..apo tinzesh e pi...

P.s Shoku Tanku, per shkaqe objektive e subjektive personale, nuk mund te jem me aktiv se kaq qe jam ne kete teme...t`me falish, i nderuar.
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Samiu : 15-11-2018 nė 15:32
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2018, 15:33   #284
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 10,670
Thanks: 126
Thanked 124 Times in 90 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 75
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Samiu Shiko postimin
Aah te knaq e shkreta edhe me shume, kur ngapak "e vjedh"..apo tinzesh e pi...
Ndonjehere e pijme edhe ne levore vezesh te boshatisura nga lengu i tyre.Edhe specat i perdorim si gota,u heqim bishtat dhe farat.Kamuflazhi i gotes njeh forma te ndryshme.Je i falur nqs perdor gotat qe te sugjerova.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga shoku_tanku : 15-11-2018 nė 15:35
shoku_tanku ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i shoku_tanku pėlqehet nga
i vjetėr 15-11-2018, 15:41   #285
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 39,587
Thanks: 11,431
Thanked 10,222 Times in 6,178 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 540
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Ndaj je gjithmone kaq i frymezuar ti!


Dea
I frymėzuar pėr ēfar?


Dragoi
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2018, 15:55   #286
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,433
Thanks: 3,420
Thanked 375 Times in 292 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
Adea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
I frymėzuar pėr ēfar?


Dragoi

Me duket se e hengri Dragoi i Azise ne vend te te droguarit te Europes.

Per cdo ngaterrese identiteti qe kane bere do te vadisin me lot planetet e tjere qe jam duke ngritur.


Ti cili je?

Po te jesh i Azise jemi ne rregull.


Dea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2018, 15:58   #287
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 39,587
Thanks: 11,431
Thanked 10,222 Times in 6,178 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 540
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Unė Drague i Europės, nė Xhermani rri dhe shef kuzhine mė duket se jam.

Ka ndonjė copė tė lirė nė planetet qė po ndėrton?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2018, 15:58   #288
Rimi.
arapēiu
 
Avatari i Rimi.
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: perball komshiut
Posts: 4,552
Thanks: 6,007
Thanked 2,225 Times in 1,189 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
Rimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Po ju tregoj nji budallik temin por mos ja thoni asnjonit..D
Ne Berlin ,hyna me bo pazar,marketi ishte i modh sa gjysa e Lushnjes.
Un per mos ti harru bona nji xhiro deri sa gjeta kerpudha qe mos ti harroja, m dalin para syve ato faqoret e vogla te j daniels ne mora nja 6 cop ne i hudha n karroc..normalisht qe un isha n qef se ishte e shtune ne e kisha nis qysh n mjes.nejse,gjeta ene kerpudhat dhe nderkoh po boja pazar, por ai dreq marketi ishte aq i madh sa qe me zor i gjeje ato qe doje (skisha shku naiher aty)
Tu bo pazar ne tu pi ka ato j daniels qe kisha ble, n qef tem un..e kshu tu kercy me muziken e marketit,tu bo pazar ne tu pi jack un,iken 4 faqore..
Kur shkoj te kasa pasi mbarova tu bo pazar, m dalin ato dy burrat e sigurimit pa shku te kasa ala,,
Un n qef tem,tu pi e tu kercy e tu shku per te kasa..

Do vish me ne ne zyre m than ata..un ala tu kercy..
Shkoj te zyra e ktyre te sigurimit, ata tu m kerku dekumentat e un n qef tem tu kercy me faqore n dor..

Se u lodha tu shkrujt...Lale hongra gjobe 100€ per ato faqoret qe piva tu kercy n market...
O lale i them un,shishet bosh i kom n karroc ne do i paguj te kasa ...ti ato do i pagush tha ai burri sezbon+ene gjoben..

Edhe qe thoni ju,un qysh at dit kom heq dor me pi faqore n market.
__________________
Il miglior modo di credere nell' aldila e non rompere
il cazzo nell' aldiqua.
Rimi. nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rimi. pėlqehet nga
i vjetėr 15-11-2018, 16:02   #289
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 10,670
Thanks: 126
Thanked 124 Times in 90 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 75
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Po ata paskan qen tpacip..me siguri ju ka ardh inot qe nuk pijshin dot vet se ishin norar tpunes.
shoku_tanku ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2018, 16:11   #290
Rimi.
arapēiu
 
Avatari i Rimi.
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: perball komshiut
Posts: 4,552
Thanks: 6,007
Thanked 2,225 Times in 1,189 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
Rimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
Po ata paskan qen tpacip..me siguri ju ka ardh inot qe nuk pijshin dot vet se ishin norar tpunes.
Spijn ata legenat..jo qe spijn gjermonet Jo..por kta sigurimat ne markete e dyqone n gjermani shumica jan Arab,turq ne spara pijn, se ndryshe e boja me kercy aty n zyr me mu..P

Ahh,se harrova, m shkrujten ne nji leter, ne thoshte qe un per dy vjet sduhet te shkoja te ai market.
__________________
Il miglior modo di credere nell' aldila e non rompere
il cazzo nell' aldiqua.
Rimi. nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2018, 16:18   #291
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 10,670
Thanks: 126
Thanked 124 Times in 90 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 75
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Tpaskan mor mqaf.Se pak dyqone lagjesh ka.
shoku_tanku ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i shoku_tanku pėlqehet nga
i vjetėr 15-11-2018, 16:23   #292
Rimi.
arapēiu
 
Avatari i Rimi.
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: perball komshiut
Posts: 4,552
Thanks: 6,007
Thanked 2,225 Times in 1,189 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
Rimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
Tpaskan mor mqaf.Se pak dyqone lagjesh ka.
Aq m qaf m moren lale sa qe un sa hudha qeset n makin,shkova te marketi perball,,thash stop Daniela per sot,ne i futa ca arka ka ato gjashcet Beks se i kom fiksim. D
__________________
Il miglior modo di credere nell' aldila e non rompere
il cazzo nell' aldiqua.
Rimi. nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rimi. pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur