Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Arti Shqiptar

Arti Shqiptar Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 08-03-2013, 17:27   #41
Elushe
~*~loved~*~
 
Avatari i Elushe
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 3,997
Thanks: 1,616
Thanked 1,761 Times in 754 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 149
Elushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pak minuta me pare vdiq aktori Roland Trebicka.

I lehte i qofte dheu e ngushellime familjes se tij.

Sa gjynah qe nuk ka me artiste te tille Shqiperia. I pavdekshem qofte kujtimi tij.
Elushe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-03-2013, 17:38   #42
Brari
V.I.P
 
Avatari i Brari
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 3,558
Thanks: 3
Thanked 35 Times in 18 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Brari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Pak minuta me pare vdiq aktori Roland Trebicka.

Be kujtim te te madhit Jovan..e te artisteve tjer..

http://www.youtube.com/watch?v=haC4T3lQ0mM
Brari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-03-2013, 17:54   #43
Saura
V.I.P
 
Avatari i Saura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Itali
Posts: 2,661
Thanks: 0
Thanked 7 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Saura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pak minuta me pare vdiq aktori Roland Trebicka.

Brari po e kisha vene nje here per tu pare lol
Saura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2013, 16:26   #44
Brari
V.I.P
 
Avatari i Brari
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 3,558
Thanks: 3
Thanked 35 Times in 18 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Brari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Pak minuta me pare vdiq aktori Roland Trebicka.

Saura..

nuk e kisha pare me parė qe ti e kishe vene per tu pare.. me parė..

po ama dy te para nuku bejn keq..

dy te rrahura.. jan prabllem..

po sandri me pelqen.. te pallati..

po emrin sja mesova atij aktorit..
Brari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-09-2013, 07:52   #45
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,123
Thanks: 6,495
Thanked 3,076 Times in 1,264 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Ndahet nga jeta aktorja Antoneta PapapavliEshtė ndarė nga jeta nė moshėn 75-vjeēare aktorja e njohur shqiptare Antoneta Papapavli, “Artiste e merituar”.

U largua nga kjo jetė duke marrė me vete dy dhimbje tė mėdha, humbjen e tė birit dhe tė bashkėshortit. Iku nė heshtje dhe pa bujė, teksa kishte 23 vjet qe i mungonte skenės dhe publikut, kohė gjatė sė cilės ka qenė e sėmurė.

Antoneta Papapavli lindi mė 17 shkurt 1938 nė qytetin e Pėrmetit. Studimet i kreu nė Institutin e Lartė tė Arteve nė Tiranė, dega e dramės dhe u emėrua aktore nė Teatrin Popullor mė 1964.

Ka mbi 20 vjet karrierė artistike, ka interpretuar dhjetėra role nė teatėr dhe nė filmin artistik shqiptar.

Ajo mbahet mend me rolet nė teatėr si Olimbia tek “Karnavalet e Korēės”, Drita te “Drita”, Mara te “Toka jonė”, Deizi tek “Arturo Ui”, Bajamja te “Fytyra e dytė”, Ledi Milford tek “Intrigė dhe dashuri”, Adela te “Shkėlqimi dhe rėnia e shokut Zylo”, Gjyshja te “Hijet e natės”, Cuca tek “Cuca e maleve” etj.

Nė kinematografi ka luajtur tek filmat, "Kur ndahesh nga shokėt" - nėna e Zanės, Sania tek “Hije qė mbeten pas”, drejtoresha tek “Shoku ynė Tili”, "Kur hapen dyert e jetės" -nėna e Lizės, "Hije qė mbeten pas" - Sania, nėna e Marjetės, "Nxėnėsit e klasės sime"- Vangjelia, bashkėshortja e Kristoforit, "Apasionata" - Profesorja e Mirės, "Shoqja nga fshati" - Lefka, "Si gjithė tė tjerėt" - nėna e Jetės, "Kėrcėnimi" - Marina, nėna e Emės, "Pėrtej mureve tė gurta" - nena e Asimese, "Ata ishin katėr" - anėtarja e Kėshillit, "Pėrballimi" - Klea, "Komisari i dritės" - Ngjela etj. Ngjitja e saj e fundit nė skenė ėshtė nė komedinė “Pallati 176”, ku interpreton rolin e nėnės sė Elsės, nė variantin e dytė tė komedisė.

Adhuruesit e kinemasė e kujtojnė atė me batutėn "Thesin Aga!" nė filmin "Pėrballimi".

Pėr aktivitetin e saj artistik ėshtė nderuar me titullin "Artiste e Merituar", me Urdhrin “Naim Frashėri” Klasi I dhe dekorata tė ndryshme.

Aktorja u pėrcoll dje nga tė afėrmit dhe miqtė nė banesėn e fundit.

(a.jole/Balkanweb)
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-09-2013, 07:56   #46
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,177
Thanks: 785
Thanked 1,198 Times in 903 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndahet nga jeta aktorja Antoneta Papapavli

u prehsh ne paqe greta garbo
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-09-2013, 08:17   #47
Loreal
V.I.P
 
Avatari i Loreal
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,756
Thanks: 806
Thanked 782 Times in 347 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Loreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndahet nga jeta aktorja Antoneta Papapavli

Ngushllime.

Vertet si Greta garbo paska qene!
Loreal nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-09-2013, 08:19   #48
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,177
Thanks: 785
Thanked 1,198 Times in 903 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndahet nga jeta aktorja Antoneta Papapavli

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elita Shiko postimin
Ngushllime.

Vertet si Greta garbo paska qene!
ka qene nje episod ne nje film ku pandi raidhi i thote kesaj aktores,urdheroni,greta garbo!
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-09-2013, 08:22   #49
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,412
Thanks: 6,808
Thanked 8,030 Times in 5,134 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndahet nga jeta aktorja Antoneta Papapavli

drite paste aty ku shkoj
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-09-2013, 15:02   #50
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,440
Thanks: 15,073
Thanked 8,901 Times in 6,004 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndahet nga jeta aktorja Antoneta Papapavli

U prefte ne qetesi.
Greta Garbo as nuk i afrohet,po ti krahasoni.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-09-2013, 16:42   #51
user010
V.I.P
 
Avatari i user010
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Vendndodhja: Londer
Posts: 300
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
user010 ėshtė njė gur i ēmuaruser010 ėshtė njė gur i ēmuaruser010 ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Ndahet nga jeta aktorja Antoneta Papapavli

Le te gjeje qetesi dhe paqe shpyrti i saje!
user010 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-09-2013, 19:46   #52
Brari
V.I.P
 
Avatari i Brari
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 3,558
Thanks: 3
Thanked 35 Times in 18 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Brari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Ndahet nga jeta aktorja Antoneta Papapavli

ngushllime familjes..

ishte artiste e mire..

po spaten fat te shkretet artistet tane..
ju desh te luajn filma te felliqur enveristo xhahilo blushiste..

nejse..

e re paska qen..

gjynah..
Brari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-09-2013, 21:00   #53
tenderandkind
V.I.P
 
Avatari i tenderandkind
 
Data e antarėsimit: Jun 2013
Vendndodhja: atje ku jetohet
Posts: 431
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 14
tenderandkind ėshtė njė i shkėlqyertenderandkind ėshtė njė i shkėlqyertenderandkind ėshtė njė i shkėlqyertenderandkind ėshtė njė i shkėlqyertenderandkind ėshtė njė i shkėlqyertenderandkind ėshtė njė i shkėlqyertenderandkind ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ndahet nga jeta aktorja Antoneta Papapavli

Le ta kujtojme keshtu...http://www.youtube.com/watch?v=6mJi44toJqo
tenderandkind nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-09-2013, 21:45   #54
Saura
V.I.P
 
Avatari i Saura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Itali
Posts: 2,661
Thanks: 0
Thanked 7 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Saura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndahet nga jeta aktorja Antoneta Papapavli

Ndjese paste... aktore dhe njeri i mrekullushem ...
nuk paten fat as ajo as i shoqi vuajten me semundje ne pleqeri ...
Ne fillim Teodori pastaj Pavlina ...
Ndryshimi i sistemit shume njerez te ndershem i la te varfer .... por lane dy djem te mrekullushem ....
Saura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-09-2013, 08:47   #55
Saura
V.I.P
 
Avatari i Saura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Itali
Posts: 2,661
Thanks: 0
Thanked 7 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Saura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndahet nga jeta aktorja Antoneta Papapavli

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Brari Shiko postimin
ngushllime familjes..

ishte artiste e mire..

po spaten fat te shkretet artistet tane..
ju desh te luajn filma te felliqur enveristo xhahilo blushiste..

nejse..

e re paska qen..

gjynah..
Brar e mban mend ne Durres Niko Bakallbaqin zooteknikun ?
E kishte daje te shoqin e Antonetes ...
E shkreta sa paska vuajtur ....mora vesh se i paska vdekur dhe njeri nga djemte....
Saura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2016, 15:58   #56
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 24,644
Thanks: 10,696
Thanked 9,001 Times in 5,753 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 470
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Ndėrron jetė kėngėtarja Naile Hoxha

Ėshtė ndarė nga jeta nė moshėn 82-vjeēare kėngėtarja e mirėnjohur e muzikės popullore shqiptare, Naile Hoxha.

Ajo ndėrroi jetė nė qytetin e Shkodrės, duke lėnė pas njė karrierė mbi 60-vjeēare nė skenė dhe njė repertor tė pasur, kryesisht me kėngė popullore.

Naile Hoxha nisi rrugėn e muzikės nė qytetin e saj tė lindjes, kur ajo ishte vetėm 13 vjeē, ndėrsa shumė shpejt do tė bėhej e dashur pėr publikun pėrmes zėrit melodioz dhe kėngėve tė shumta si “Xhamadanin kuq si gjaku”, “Moj e mir synin larush”, ‘Djal i dashtun” e shumė tė tjera.

Naile Hoxha mban titullin “Artiste e Merituar”.

__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2017, 18:08   #57
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,369
Thanks: 5,416
Thanked 11,157 Times in 3,753 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Nderron jete aktori Gjergji Trola
Aktori i mirėnjohur shqiptar, Gjergj Trola ka ndėrruar jetė nė moshėn 45-vjeēare. Ai u nda nga jeta nė mėnyrė tė parakohshme pėr shkak tė njė infarkti nė zemėr, teksa ishte duke konsumuar kafe nė zonė Shallvareve nė Tiranė. Ai kishte lėnė takim me miqtė e tij, por pėr fat tė keq nuk i ka pritur dot, duke ndėrruar jetė nė tavolinė. Aktori ka lėnė pas djalin e tij tė vetėm, nė klasėn e tretė. Gjergj Trola ka marre pjesė nė shumė produksione dhe sė fundmi ka luajtur nė serialin “Familja”, tė regjisorit Ylli Pepo, njė prodhim i RTSH, ku i nderi ishte nė rolin e babait, taksist nė ministri, shkruan "Dritare".

Njė kontribut shumė tė madh, Trola ka dhėnė edhe nė zbulimin e talenteve tė reja, nėpėrmjet organizmit tė festivaleve teatrore. Trola ishte drejtor i Festivalit Mbarėkombėtar i Shkollave tė Mesme dhe Drejtor i Festivalit tė Tiranės. Trola me natyrėn e tij optimiste dhe solidare, ka qenė gjithmonė pjesė e kauzave tė ndryshme tė qytetit, veēanėrisht nė temat mjedisore, ku ishte pjesė e organizatės Ecovolis. Ndarja e tij nga jeta, nė mėnyrė tė parakohshme dhe nė moshė kaq tė re, ka qenė dhimbje e madhe pėr miqtė dhe familjarėt e tij. Trola nuk ka qenė aktiv vetėm si aktor. Ai ishte pjesėmarrės nė shuma kauza qytetare, tė cilat zhvilloheshin nė qytetin e Tiranės. Gjergji mbėshteste veēanėrisht kauzat civile, duke qenė ēdo herė mbėshtetės i qytetarėve tė thjeshtė. Kėshtu, emri i tij nuk lidhet vetėm me aktrimin, por edhe me shpirtin solidar tė njė njeriu, tė pėrkushtuar ndaj jetės sociale tė qytetit, qė ajo tė ishte sa mė e drejtė.


http://shekulli.com.al/m/post.php?id=569877/
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2017, 18:09   #58
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,369
Thanks: 5,416
Thanked 11,157 Times in 3,753 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nderron jete aktori Gjergji Trola

Nje largim kaq i parakohshem!!!!

ngushellime familjes ...
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2017, 18:16   #59
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 24,644
Thanks: 10,696
Thanked 9,001 Times in 5,753 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 470
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Nderron jete aktori Gjergji Trola

E kujtofshin vetem per te mire....ngushllime familjes dhe te njohurve te tij.
__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2017, 18:17   #60
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,500
Thanks: 12,490
Thanked 6,877 Times in 4,343 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 402
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nderron jete aktori Gjergji Trola

Sa gjynaf tani po lexoja....
Ngushllime familjes
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur